Pielęgnacja ciała

Robię według takich proporcji:

1/3 szklanki oleju kokosowego
1/3 szklanki masła kakaowego
czubata łyżka masła shea
(15 kropli olejku eterycznego grapefruita)

Wszystko podgrzać w misce wstawionej do gorącej (nie gotującej się) wody. Jak się rozpuści i wymiesza, przelać do docelowego słoiczka. Można wstawić do lodówki, żeby wróciło do postaci stałej.
Teo- nie szkodzi Ci kokos na twarz? Ja słyszałam, że on tylko do włosów.
Jakby było mi po tym gorzej, nie lepiej, to bym nie używała 😉
można użyć innego olejku niż grapefruitowy? 👀
Pewnie można nie użyć żadnego (moja wersja), albo sobie jakiś inny dobrać. Ja tam przeciwwskazań nie widzę, byle zapach się podobał i nie podrażniało toto (może sprawdzić  wcześniej?). Można by jeszcze popatrzeć na właściwości różnych i coś sobie dobrać tym kluczem.
kiedys tutaj była mowa o takich krostkach na rękach i nogach, otóż da się to zwalczyć mikrodermobrazją jednak tanie to nie jest ale skuteczne , mniej kosztowniejsze jest tylko lekkie załagodzenie tego peelingiem dobrym gruboziarnistym najlepiej zeby był ''na sucho'' nie do kąpieli robic co 2-3 dni. Chyba w tym wątku pisalam o tych zabiegach na rozstępy równiez mikrodermobrazja zabiegi 6-8 u mojej kosmetyczki taki zabieg mikro..(..) kosztuje 110-120zł jak stwierdzila że mam takie ''młode'' te ślady i lepiej się takie ''leczy'' niż starsze i głębokie.
Dziewczyny poratujcie!!!
Mam od niedawna okropny problem z cellulitem - jestem szczupła, wysportowana, a mimo tego na pośladkach i udach pojawił się po prostu potworny cellulit.  😤 Podejrzewam, że jest to wpływ tabletek antykoncepcyjnych, które biorę od ponad roku. Co mogę zrobić żeby to jakoś poprawić? Słyszałam o masażu fusami kawy, ćwiczenia - to oczywiste- tylko, że ja ćwiczę regularnie 🙂
Mogłybyście polecić jakiś dobry krem antycellulitowy?  :kwiatek:
Kleik, porozglądaj się za produktami tołpy. pojawił mi się właśnie po tabletkach, zużyłam jedno opakowanie i jak ręką odjął. fakt faktem, że tabletki odstawiłam, ale teraz nie ma śladu po cellulicie.
dodam jeszcze, że ta seria jest dość tania.
zuzia, a co to za produkty tołpy, coś więcej?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 października 2010 21:03
http://tolpa.pl/pl/products/79/TOLPA_body_pro_anti_cellulite
na stronie jest wszystko opisane. kupiłam go w akcie desperacji kiedy vichy, biotherm i clarins nie dały żadnych efektów. mimo niskiej ceny jest genialny. dokładniej używałam koncentratu w sprayu na noc.
Nie wiedziałam zupełnie, gdzie to wrzucić...

Czy któraś z was miała przedłużane rzęsy metodą ,,jedna do jednej"? Jutro idę założyć i niesamowicie się tym jaram, ale i trochę boję - mam bardzo ładne, długie rzęsy naturalne i nie chciałabym ich dokumentnie zniszczyć. Pogadam z kumpelą, która będzie mi zakładała i zadecydujemy.
pony   inspired by pony
07 stycznia 2011 22:30
po co Ci sztuczne jak masz swoje cudne?🙂 Ja bym nie zakladala na Twoim miejscu🙂
Przede wszystkim z wygody - nie będę musiała ich malować i wyglądają pięknie i nieskazitelnie o każdej porze dnia i nocy  😁 Poza tym nie osiągnęłabym takiego efektu malując jakąkolwiek mascarą, a przy tym wyglądają naturalnie.
Gillian   four letter word
07 stycznia 2011 22:42
feno, pociągnij henną 🙂
Ile kosztuje henna? Za ,,jedną do jednej" płacę 150 zł.
Gillian   four letter word
07 stycznia 2011 23:13
od 10 do 20 zł 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
08 stycznia 2011 01:20
Henna rzes + regulacja brwi wychodzi u mnie 13 zl
pony   inspired by pony
08 stycznia 2011 08:15
mi henna plus regularccja 12🙂
I wg mnie ostatnia rzecz, ktora mozna powiedziec o tych rzesach to to, ze wygladalaj naturalnie🙂 Chyba, ze ja mialam stycznosc z niezbyt dobrze wykonanymi- moze tak byc🙂
Mam! Maaaaaaam rzęsy!
Są najpiękniejsze na świecie i nigdy w życiu ich nie zdejmę  💃 😍 😅
Foto!!!!
ash   Sukces jest koloru blond....
10 stycznia 2011 14:36
Mam! Maaaaaaam rzęsy!
Są najpiękniejsze na świecie i nigdy w życiu ich nie zdejmę  💃 😍 😅


Mimo, że nie chcesz zdjąć będziesz w końcu musiała. Najpierw będzie kilka uzupełnień, a potem zdjęcie żeby twoje rzęsy mogły się zregenerować.
Co jak co, ale czy to rzęsy czy doczepiane włosy- bardzo osłabiają nasze naturalne!

dla mnie to takie rzęsy zbyt długaśne są i tak brzydko się układają 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 lutego 2011 10:34
używała już któraś z was Vichy Nutriextra?
borkowa.   silesian team
10 marca 2011 14:16
ktoś używał mgiełek avona ? jakie są ? jaki zapach jest najlepszy ? 🙂
Mi mgiełki zawsze za słabo pachniały, wolę wodę perfumowaną na cały dzień 🙂

Coś skutecznego na cellulit? Nie mam faceta, nie ma mnie kto masować a to coś się rozrasta(!)

help bo nie długo lato będzie, męża trzeba szukać 🙇
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2011 14:37
borkowa.
Ja używam i je uwielbiam 😀
Dla mnie stanowią uzupełnienie perfum/wody toaletowej.
Moją ulubioną jest róża z brzoskwinią 😍 , obecnie mam jeszcze czereśniową, to chyba dwa najfajniejsze zapachy 😉
Świetny jest jeszcze granat.
Edytka, testowałam zarówno krem jak i mleczko. pierwszy plus, że mnie nie uczulił co w moim przypadku jest już super, szczególnie że to vichy. świetnie pachnie, krem mimo, że jest gęsty bardzo szybko się wchłania. po 2 minutach już spokojnie można zakładać spodnie/rajstopy. do tego jeszcze naprawdę dobrze nawilża, śmiało mogę go porównać do la roche posay który był moim dotychczasowym faworytem, a nawet dać mu ocenę wyżej.
feno zdjęcia!!! 🤬

nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę i to za taką cenę 😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 maja 2011 17:43
Hej babki, ja z dość nietypowym pytaniem 😡
Czy znacie jakiś sposób na gładkie pachy? Używam maszynki do golenia, a wiadomo, po niej robią się podrażnienia. Stosowanie jakichś kremów? Czy tylko depilacja może zapobiec 'chrostkom'? 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się