Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Jasnowata, co ona/on chciał(a) osiągnąć?  🤔wirek:
nie mnie o to pytać 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
18 października 2010 18:01
🤣
Było... i to całkiem niedawno.
Ircia   Olsztyn Różnowo
18 października 2010 18:26
A TO PRZEPRASZAM  🤬NIE OBSERWOWAŁAM WĄTKU DOKŁADNIE.
Spoko. Fajnie by było jakbyś jeszcze zechciała pisac bez caps locka... 🙄
Ircia   Olsztyn Różnowo
18 października 2010 18:32
Ok....przez przypadek sie wcisnął....moje dziecko nie raz rządzi przy kompie...
Vuko ojej a moge pisac bez polskich znakow? 🤔wirek:
srebrna, pultasz się a nie wiesz o  co - zapis o pisaniu caps lockiem jest w regulaminie. Więc nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 października 2010 21:24
chyba jestem zbyt głupia, żeby ogarnąć ten filmik:


Bez komentarza.

Jeszcze głos podkłada facet z tego kabaretu najprawdopodobniej:

Ale mogę się mylić..
chyba jestem zbyt głupia, żeby ogarnąć ten filmik:



Czy oni chcą go położyć?

Strasznie mi się spodobał cały filmik i "upadek" dziewczyny 🙂


!!!!!!!!!!!!

Co to za psychopaci?!
co ten ćwok ma na bani...?
eee może chciał tak lonżować konia lub wystraszyć lub zapewnić mu ruch ? 🤔wirek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 października 2010 18:29
Może naoglądał się za dużo Monty'ego Roberts'a izaklinacza koni i  chciał się popisać.
opis:
"To, co robi mój kolega, to jest to sposób ujeżdżania koni sposobem Monty'iego Roberts'a."
🤔 🤔wirek:
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 października 2010 20:46
Jasnowata, co ona/on chciał(a) osiągnąć?  🤔wirek:


Chyba chciała dostać kopa 😉
co ten ćwok ma na bani...?



Ja na tym rancho 3 lata temu byłam na wakacjach,moja córka uczestniczyłą w obozie a my sobie wynajeliśmy noclegi. Jedynie co mogę powiedzieć pozytywnego o tym miejscu to tylko to że mają piękne tereny i nic więcej.Cała reszta to katastrofa. Moja Natalka była na etapie kłusa,nić się tam nie nauczyła,konie kompletnie nie przystosowane dla początkujących.Ja sobie tam wziełam godzinkę jazdy i to była jedyna jazda jaką tam miałam,z konia zeszłam niesamowicie zmęczona,a łydek to już wogóle nie czułam  😵. O warunkach mieszkalnych to już nawet nie wspomnę,JEDNA WIELKA TRAGEDIA.Zdjęcia z ich strony wyglądają super,ale w realu niestety tak nie jest. Dzieciaki robią co chcą,także nie dziwie się temu co zobaczyłam na tym filmiku.  🤔
http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=136249339758026&id=100000406824648#!/video/video.php?v=138753589000

Niestety nie wiem czy ten filmik jest na yt i jeśli tak, to jak wstawić linka do yt.
Ale dla użytkowników Fejsa polecam obejrzeć 😀
Darolga
Podziwiam go ze to wysiedzial i że był taki spokojny. Wygladal jakby to byla codziennośc 😀
Dobry ten gościu, że nie zleciał! 😀
wow, niezły jest
Może wczesnej na rodeo jeździł? :>
Ci z rodeo to chyba dość rzadko przerzucają się na ujeżdżenie... Nie ten poziom adrenaliny 😀
Ale siedzi jak przyklejony...  👍
Niezły, co? I taki full relaks 😀
Ale konisko i tak najlepsze, spokój spokój i nagle fjuuuuubździuuuu! Ale jest taaaaaakie urocze to brykanko! Słodziak!
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
23 października 2010 23:05
Doobry jest!  👍
Wow, niezle. Ja bym pewnie po kilku skokach poleciala. W podobny sposob pofrunelam z mlodego na wiosne, tyle ze od dodatkowo sie krecil w kolko.  👍
    po co ta kobieta łazi z tym arabem za tymi końmi?  🤔
troche wyglada jakby je gdzies zaganiala. ale nie mam pojecia dlaczego robi to ogierem.



Tutaj ta sama baba, galopująca po asfalcie. 🤔wirek:

Edit: następny kretyn
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się