Zdjęcia Naszych Koni

Laguna, nogi 😁 Trzymam wszystkie kciuki w takim razie 🙂

martika, ja też podpytuję o stajnię, bardzo ładnie to wszystko wygląda 🙂
No i opowiadaj, co to za konisko na zdjęciach. W ogóle to widzę piękny retro-czaprak na dwóch fotkach 😀
wątek zamknięty
Odp za martikę 😉. To Fidelius w Pólku, niedaleko Lublina. A widzicie? Nawet na lubelszczyźnie znajdzie się fajna stajnia  😁. 
wątek zamknięty
do Wszystkich Forumowiczek które pytały o stajnie 😉 :

stoimy w stajni "Fidelius" pana prof. Pietrzaka 🙂 ośrodek znajduje się w Pólku koło Dysa 🙂 kilkanaście km za Lublinem. Warunki są idealne 🙂 padoki, hala, ładna stajnia, dobra opieka i żywienie 🙂 myślę że Jaskierek jest tam szczęśliwy 🙂

Fantazja: nadal jest miśkiem do przytulania no chyba, że się trafi na jego gorszy dzień 😉 ale łatwo go przekupić marchewką 🙂
nie jest golony, za to już mu wychodzi zimowa sierść, Waszym rumakom też?
wątek zamknięty
No proszę, a ktoś tu marudził, że lublin to jeździecka pustynia 😉
Ten Fidelius to ma jakąś stronkę www?
wątek zamknięty
martika ok bo na jednym zdjęciu wyszedł z taką jasną sierścią. a tak sierść już się sypie z mojej.
A więc tak wygląda stajnia p. Pietrzaka, piękna.
A jak Wam idzie współpraca z Jaskrem? Zobaczymy Was gdzieś na zawodach czy tylko tak dla siebie do rekreacji konik?
wątek zamknięty
Niestety, ale Lublin nadal JEST jeździecką pustynią 😉 Patrząc na wysokości pensji przeciętnego mieszkańca Lublina to nie stać go na taką stajnię jak Fidelius, ale fakt 'wypasiona' jest 😉
Przepraszam za off...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 lutego 2009 21:27
martika-widze znajoma konska buzie 😉Jak Ci sie jezdzi na Jasku?
wątek zamknięty
Fantazja hmmm...powiem tak-na razie czekam, aż p.Jarek będzie miał chwilę, żeby pojechać i ją przebadać i porobić zdjęcia 😉 Kobył w tej chwili nie prezentuje się za rewelacyjnie, ale ma w sobie to "coś" i wierzę, że dużo uda mi się z pomocą trenerki z nią wypracować i osiągnąć.

Burza-  :kwiatek: oj tak, kucyk wymiata, szkoda, że urosłam taka duża 😁
wątek zamknięty
madzia oj chyba p. Jarek chwilowo nie ma czasu, ma sporo koni do roboty  😉 stajnia się zapełnia szybko.
A gdzie ten konik stoi? Jakiej rasy jest?. Maść ma śliczną  😍
Ale Hamit zostaje?
wątek zamknięty
Milusia, Fantazja : z Jaskrem coraz lepiej nam idzie 😉 jeszcze się zgrywamy, bo dzierżawię go dopiero od listopada 🙂 dziś skakaliśmy po raz pierwszy 🙂 tzn każde z nas już skakało troszkę ale dziś wspólnie się udało 🙂 na razie mam plan zrobić brązową odznakę a potem się zobaczy 🙂

i niestety podzielam opinie że Lublin to jednak mimo Pólka, Elizówki to na szarym końcu listy jest...
wątek zamknięty
W okolicach Wawy płacisz konkretne złotówki za średni poziom, dobre stajnie w normalnej cenie są albo kilkadziesiąt kilometrów za miastem, albo kosztują równowartość średniej krajowej... Też off 😉

Żeby nie było całkiem OT - Kucyk wybiegany (uff) w lepszej połowie jazdy i Quanta z powyłamywanymi nadgarstkami:







wątek zamknięty
quanta- kuco pikny ;d jak zwykle 😉
ale wiesz... tak nie do mordki Mu w tym różu... może mi sprzedasz?  😁 😁 🚫
martika- ale stajnie wypasiona  😎
wątek zamknięty
madzia oj chyba p. Jarek chwilowo nie ma czasu, ma sporo koni do roboty  😉 stajnia się zapełnia szybko.
A gdzie ten konik stoi? Jakiej rasy jest?. Maść ma śliczną  😍
Ale Hamit zostaje?


No i pewnie dlatego koniec końców koń pojedzie do Niego( "nie przyszła góra do Mahometa, przyszedł Mahomet do góry" 😉). Koń stoi w Jagodnym. W papierach ma głównie trk, wlkp i podobno jakieś folbluty( w co nie uwierzę, dopóki nie zobaczę 😉) A Hamit jak najbardziej zostaje, nie ma takiej możliwości żeby nie został 😁


quanta powinnaś mieć zakaz wstawiania tu takich piękności 😜 😜
wątek zamknięty
madzia to fajnie  🙂  może jeszcze zdąrzę Twojego konika zobaczyć u p. Jarka i powodzenia życzę  😀
quantanamera fajnie się prezentujecie razem (a ten róż boski  :emoty327🙂 nawet z tymi powyłamywanymi nadgarstkami  😉
wątek zamknięty
quanta może nie napiszę zbyt ładnie, ale jak on zapitala i macha tymi łapkami! wow...  extra kucyk!
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2009 22:01
Quanta - Ty po prostu znasz sie na rzeczy i wiesz co dobre - KUCYK JEST CUDOWNY!
wątek zamknięty
Swarovski machania to się dopiero uczy 😉 Gówniarz z niego jeszcze (pod koniec lutego będzie miał dopiero 5.5 roku). Za to już teraz ma niezły zad i nie waha się go użyć, a to pozwala nam rokować, że coś się z niego wyciśnie 😉
Jeszcze mam takie, z łażenia luzem za ekipą rozmontowującą korytarz:

wątek zamknięty
quanta ano właśnie o tym zadzie mówię. Super! 😉
wątek zamknięty
na zachete  😁


jakosc niestety nieoswietlonej hali ;/


wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
06 lutego 2009 22:46
Quanta - cóż tak kombinowałaś tymi 'rencami' :P
super koń wygląda 🙂
wątek zamknięty
kpik, to się fachowo nazywa "rączka zombie" 🤣 Robi się ją prosto - wyciągamy przed siebie ręce do przodu, zwieszamy je całkowicie luźno w nadgarstkach, po czym te wykręcamy na zewnątrz - et voila 😀 Dodatkową krzywość uzyskujemy mniej lub bardziej wykręcając rękę w nadgarstku. Zapraszam na konsultacje do eksperta, czyli mnie :P

Swarovski fajny, ale jak złapał kondycję, to albo go jeździć po 2 godziny (kiepski pomysł), albo przykrócić żarcie, co właśnie zaczynamy testować. Ostatnio wszystkie zagalopowania odbywały się z radosnym kwikiem i piszczeniem i włączonym trybem "Za Szkooocjęęęę!!!" 😁
wątek zamknięty
Martika ale jestes podobna wizualnie do Laguny!
Ze dwie minuty mi zajęlo zanim stwierdziłam ze to jednak nie Laguna!

Madzia więcej rudości!
wątek zamknięty
Martika słyszałam, że stajnia p. Pietrzaka ładna, ale nie pomyślałabym że aż tak  😜 czy rzeczony Fidelius dalej tam jest?🙂
wątek zamknięty
sznurka wstyd się przyznać, ale praktycznie nie mam aktualnych zdjęć mojej rudości, a te które mam nie są szczególnie urozmaicone 😡 Ale specjalnie dla Ciebie przegrzebałam  fotki z weekendu w stajni i znalazłam jeszcze coś takiego:




Pozdrawiamy :kwiatek:
wątek zamknięty
Ahh Madzia  😍 ale on jest wręcz tylko do całowania!
wątek zamknięty
madzia, sliczne są!
dziękuję bardzo!
no i na przyszłosc rób więcej bo rudość czarująca!
wątek zamknięty
Martika na forum, o kurczątko  💃
Wstaw jakieś zdjęcia na Pumie, masz parę na które miło popatrzeć 🙂

Moniaa, a Ty nie komentuj tylko wklejaj swojego rumola  :emota2006092:

żeby pozostać w temacie wątku, wstawiam urocze foto z ośnieżoną paletą w roli głównej hihi



wątek zamknięty
kluseeencjaa  😁 Ale wysiwiała!
Zdjęć mojego rumola nie ma bo nie ma kto robić zdjęć  :/
wątek zamknięty
Ogryzek wow! Prowizka super wygląda ;] jaki pakerek ;] i paleta też niczego sobie  🤣

bardzo chętnie przedstawię Pumę (klacz na której jeździłam od kwietnia do października 2008)








zdjęcia autorstwa Barbary Byliny

proszę nie przemycać ogłoszeń! / a.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 lutego 2009 10:43
martika, nie przemycaj ogłoszen, tutaj kontrabanda jest surowo karana :P
a kobyłka słodka - rozbrajają mnie jej uszyska - przypominaja mi uszy mojego ulubionego uszaka - Groma Koniczki 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.