Ogłowia

asds   Life goes on...
09 lutego 2012 12:44
Dziekuję  :kwiatek:

No ale pozostaje problem siwej , bo na niej to to ginie z daleka 🙁
No to zamów jej coś z kolorowych kamyków - czarne, granatowe, czerwone... Albo czarne na zewnątrz, a środku pasek białych świecących na przykład. Same białe faktycznie znikną.
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 13:33
asds leży cudownie! Grubcio jest do niego stworzony!!!


edit: dla siwej wzięłabym coś z czarnymi kamieniami
Dziewczyny, żeby zamówić naczółek opadający to kupuję prosty, tylko dłuższy, czy falujący?
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 14:03
Tez własnie nad tym z czarnym myslałam....Ewentualnie zastanawiałam sie czy może jakiegoś oslepiajacego naczółka nie kupic do mojej fuksji obsesji  👀
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 14:18
Ja zamawiam ten


i nie wiem jak go zmierzyć 😵
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 14:18
Lejdis

To który do Chamberlaina siwej?




Bo miałam i grubemu coś do rurki brac innego...no ale sama nie wiem..jak sądzicie?





Taki w opcji Wave na siwą?



ash, haha, ja tego samego 😀 Wyliczałaś już ile za niego zapłacisz? Bierzesz ze svarowskim czy bez? Ja bez.
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 14:21
Ja też bez, włączam tryb oszczędność! 😅 😅 😅

nie liczyłam jeszcze 😡
Ja też włączam tryb oszczędność, bo ostatnio w stanie "niezbyt trzeźwym" kliknęłam dwa razy "kup teraz" na allegro i stałam się posiadaczką dwóch podkładek pod siodło :] Jak ktoś chętny, to proszę mnie ratować i odkupić 😀
Trzeba wyliczyć ile zabulimy.
kujka   new better life mode: on
09 lutego 2012 14:28
Dzionka, hahaha no co Ty? a pamietasz co Toba kierowalo? xD jaki byl Twoj pomysl na posiadanie 2 (a w sumie to 3? bo przeciez masz tez mattesa!) podkladek? 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 14:30
hahhahah i jeszcze konia na wakacjach 🏇 😜 😁
kujka, proszę cię, nie pytaj. Mój chłopak pyta co godzinę i nie umiem mu odpowiedzieć  😵

ash, taaak, kop leżącego  😤
Ja na razie będę musiała się wstrzymać finansowo, ale czekam z niecierpliwością na wasze naczółki 🙂
Dzionka Ja pytałam babki o ten pierwszy co jest na zdjęciu asds (tylko w całej srebrnej wersji) i cena bez Swarovskiego to 34, a ze Swarovskim 67.

Myślicie, że do malowanej głowy taki czarno-srebrny naczółek to nie będzie za dużo ?
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 14:34
domcia406


to ten naczółek co go wstawiłam jest z swarovskim? Ja myslałam ze to opcja bez?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 14:37
kujka, proszę cię, nie pytaj. Mój chłopak pyta co godzinę i nie umiem mu odpowiedzieć  😵

ash, taaak, kop leżącego  😤



Dzionka, ja Cię uwielbiam! Na bieżąco śledzę Twoje poczynania! Od początku wiedziałam, że takich 100% wakacji to Dzion mieć nie będzie, bo Ty na takim odwyku nie wytrzymasz!
i co... miałam rację! Koń niby na wakacjach, a pańcia szmaty kupuje! i naczółki 💃
ChingisChan   Always a step ahead! :)
09 lutego 2012 14:39
Ja już ślęczę nad tymi naczółkami 😀. Poczekam, aż wy kupicie i zdacie relacje 😁.
asds nie mam pojęcia czy to z, czy bez :P
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 14:41
domcia406


A wiesz moze jak trzeba dopisywac ze naczółek do ogłowia rurkowego i zeby ta metalowa przekładka była?
ash, hihi, dzięki - miło mi 😀 Ale sama siebie czasem załamuję jednak 🙂 Wysłałam maila w sprawie naszego naczółka, jak mi pani odpisze to dam znaka 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 14:59
super! czekam na info 💃
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 16:11
wysłałam maila do Pani z zapytaniem ile by kosztowało moje zamówienie w wersji gorszy brat Swarovskiego..Zobacyzmy
ash,  i inni zainteresowani: pani mi odpisała, że naczółek, który wrzuciła wyżej ash będzie kosztował 28Euro 🙂 Super super!
Ja zamawiam ten
i nie wiem jak go zmierzyć 😵

Mam dokładnie ten sam problem  😵
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 17:41
mój nr 1. 34 euro 🙂
Orientuje się ktoś może czy Pan Marek z ursusa potrafił by zrobić taki nachrapnik jak ma ten pierwszy koń na tej stronie😀 ??

http://star-frontriemen.webklik.nl/page/foto-s-van-klanten


:kwiatek: :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lutego 2012 19:47
piękne te naczółki, nie powiem 😍
ale... możecie mnie zlinczować - IMO ten filco-polaro-coś podszyte od wewnątrz jest ohydne, a sama skóra i jej wykończenie jest okropne i bardzo się odcina...
Tak jak tutaj:


Już wolałabym dołożyć na jakiś inny, porządny naczółek ze swarovskim, albo wybłagać Caroline o zrobienie 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2012 19:52
ash,  i inni zainteresowani: pani mi odpisała, że naczółek, który wrzuciła wyżej ash będzie kosztował 28Euro 🙂 Super super!



dzięki Ci dobra kobieto! Teraz tylko pytanie jak go zmierzyć 🤔
ash, nie wiem właśnie, ale podobno od szlufki do szlufki, oni już sobie dodadzą długość na falę. Jutro pomierzę konia, ale w sumie to do końca nie wiem co mu mierzyć :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się