Ogłowia

Angeel, będę się rozglądać jak co i proszę o to samo 😉 :kwiatek:
edyta to sommersowe ogłowie jest bombowe! na siwku musi zarąbiście wyglądać z tymi czerwonymi akcentami  😍


zdecydowałam sie na Sommera. Czarne z brązowymi lamówkami, żeby do siodła pasowało. Ale faktycznie z czerwienią super to wygląda.
Jak to jest z tymi nachrapnikami wembley'a? Czytałam, że szwedzkie mają zaniżoną rozmiarówkę, ale jak jest w przypadku tych zwyklych ? chodzi mi konkretnie o to oglowie : http://pasi-konik.pl/pl/p/WEMBLEY-Oglowie-Santander-X-Line-/3115
edyta, a jakie masz siodło? Możesz pokazać? Ciekawa jestem calego zestawienia, bo samam mam siodło czarne z takimi jakby brązowymi elementami i zastanawiam się nad podobnym kolorystycznie ogłowiem.
Ja z kolei dorwałam cudne, wymarzone ogłowie... Karmelowe z białymi podszyciami  😜 Konisko wygląda w nim o wiele lepiej niż w poprzednim, ciemnym. Wpadam pochwalić się nowym ogłowiem na Hamlecisku 😉
Nocte, odsyłam do zdjęć naszych koni - podrzuciłam tam mojego Hamleta 😁
A ogłowie super - co to za firma? Z hanowerskim nachrapnikiem czasem nie ma? 👀
ej_anka właśnie widziałam, to mamy w takim razie 2 Hamletów!  🏇

Nie mam pojęcia, jakiej firmy - nigdzie nie było oznaczeń :/ Gdybym wiedziała, to już bym kupiła drugie takie "na przyszłość", jak to zakończy już swój żywot... Stare jest - kupiłam na re-volcie w dziale ogłoszeń, a potem przeleżało trochę w domu. Z tego co oglądałam w internecie, nie znalazłam go w ofercie żadnej firmy 🙁
Nocte, Hamletowe kółeczko wzajemnej adoracji 🏇

No i tak jest z tymi ogłowiami - jak ładne to albo cena z kosmosu, albo firma nieznana...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2014 20:57
mnie wpadło w oko to, a nie lubię kiefferów...
[img]http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B320459_S_2.jpg[/img]
Szukam ogłowia z szeroką potylicą, rurkowymi paskami oraz szerokim nachrapnikiem, może być lakierowany - ktoś coś widział ? 🙂
sei, piękne, a co to za model?
dziewczyny, czy któraś podjęłaby się "założenia" na modela ze zdjęcia wybranego oglowia? :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 kwietnia 2014 07:19
xxagaxx, na stronie, gdzie je znalazłam podpisane jest "Yasmin", cena 159 ojro
jego jedyny minus, który powstrzymuje mnie przed totalnym ślinotokiem, to paski wędzidło nie na haczyki 😉
sei, no mnie jeszcze cena też powstrzymuje :P
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 kwietnia 2014 08:57
cena okazyjna nie jest :P ale obiecałam sobie, że teraz jak kupię chłopakom ogłowia to naprawdę porządne. wszystkie, które wpadają mi w oko to niestety przedział cenowy 600-800 🙁
ALE kontaktowałam się z Daw-Magiem i powiedzieli, że mogą zrobić na wzór  😍 tylko trzeba im to na którym mają się wzorować wysłać...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 kwietnia 2014 16:23
Ktoś szukał brązowego ogłowia z białym podszyciem?

HH Ogłowie Chique- co prawda tylko pony i cob
Premiera Ogłowie Athena
Premiera Ogłowie Imperia

To tak przy okazji znalazłam, kiedy szukałam czegoś dla siebie. Coś mi tam się jeszcze w oczy rzuciło, ale nie mogę teraz znaleźć.
malinowaa - ja szukalam, dziekuje  :kwiatek: Tego pierwszego wlasnie juz nie ma i nie mozna go sprowadzic.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 kwietnia 2014 20:57
brazowy cob na 100% jest u nas - gnl. jesli potrzebny full to niedlugo wyjdzie bardzo podobny model 😉
Czy istnieje ogłowie wędzidłowe hanowerskie z lakierowanym nachrapnikiem,dostępne gdzieś?  :kwiatek:
DressageLife, http://dobry-kon.pl/opis/5177986/hkm-oglowie-carolin.html nawet się zastanawiałam nad brązem dla kropka, ale nie wiem, czy to już nie stragan...
brazowy cob na 100% jest u nas - gnl. jesli potrzebny full to niedlugo wyjdzie bardzo podobny model 😉


Wlasnie kolezanka u Was zamawiala, ale okazalo sie, ze fulla juz nie ma i w ogole nie bedzie juz dostepny. Dlatego szukam (bardziej w jej imieniu niz swoim 😉 ).
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 kwietnia 2014 23:06
Pilnie dosyć potrzebuję odpowiedzi, ile mniej więcej kosztuje zrobienie u pana Marka z Ursusa samego nachrapnika - hanowera na rurkowych paskach?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 kwietnia 2014 22:09
Angeel, a daw-maga koleżanka nie chce? oni ostatnio naprawdę wychodzą do klienta. może mogliby zrobić takie, które spełniłoby oczekiwania.
xxagaxx, wiesz może który z dobrych polskich sklepów ma w ofercie kieffera?

nie wiem czy to dobry wątek, ale nabyłam ostatnimi czasy wodze eric thomas i muszę powiedzieć, że rewelacja. część skórzana absolutnie super-hiper. są węższe niż standardowe, mają 13 mm. część gumowa to taki 'glutek' i mają stopery. do tej pory jedyne słuszne wodze to były daw-magi, ale potrzebowałam czegoś ze stoperami właśnie, do tego bardzo mi pasuje, że są węższe. myślę, że dla kobiet o drobniejszych dłoniach to także może być + 🙂
sei, konik? Ja swojego Kieffera kupowałam w sklepie Zebra ale on już chyba nie istnieje.

no jest niby osobny wątek o wodzach, ale niech będzie minimalny offtop, masz jakieś zdjęcia tych wodzy? Ja kupiłam na promocji w gnlu wodze Schockemohle i też jestem zachwycona bo kocham gumowe wodze ale muszą być miękkie. Macałam wodze Equipa, stubbena i zadne mi nie odpowiadały, a te normalnie ideał😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 kwietnia 2014 09:03
dzięki. skontaktuję się z nimi. nie znalazłam tego ogłowia przez google w żadnym polskim sklepie.

tak, schocke też ma fajne wodze. mam ta jak ty, wodze gumowe muszę być bardzo miękkie. do tego preferuje jak są cienki 🙂
zdjęcie mam tylko katalogowe póki co. największym ich minusem jest cena - 170 zł  😵
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 kwietnia 2014 09:50
xxagaxx,
a masz może porównanie tych szokomoli (gumowe) do dawmagowskich?
W kwestii miękkości oraz grubości.
Stubbenowe niestety nie robią efektu łaaał 🙁
Angeel, a daw-maga koleżanka nie chce? oni ostatnio naprawdę wychodzą do klienta. może mogliby zrobić takie, które spełniłoby oczekiwania.



W sensie na zamowienie? Przypuszczam, ze tu bedzie spora roznica w cenie, pomiedzy DM a tamtym HH i to tu lezy problem 😉
ms_konik, mam. DM jak dla mnie są za cienkie i za bardzo elastyczne i do tego dość hmm szerokie? Nie wiem do czego wam porównać Schockemohle, ja miałam do tej pory wodze Equistro i były to moje najukochańsze wodze. Niestety po latach się trochę wytarły, ale Schockemohle są idealne.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 kwietnia 2014 14:00
Ktoś życzy sobie złote ogłowie?  😁
Zdjęcie wykonane na Finale Pucharu Świata w Lyonie, zapożyczone ze strony www.chronofhorse.com



Dla osób nie przepadających za złotem też coś jest...

Ależ koszmarki....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się