Konie zimnokrwiste i pogrubiane

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 stycznia 2014 12:50
Pętelka, proponuję na Łatce bez siodła, bo ten koń fantastycznie miękko nosi. Anglezowanie na niej jest zbędne. Spróbuj, a przyznasz mi rację.
[.
Pozdrawiamy was ! Kostaryka i jej  lakierki 🙂
Ale fajne niskopodwoziowe zwierzątko! 🙂
Cudna maść! Przepiękna
PauliL cudowna !!!
A to wczorajsze popołudnie 🙂 Dziewczynki już grube bo na dobrą sprawe zostało mało czasu do źrebienia 🙂 A ostatnia Sangria która kupiliśmy 1,5 miesiaca temu.
.
PauliL Piękne są! Trzymam kciuki za przyszłe mamuśki. Kostaryka ma świetną maść, zakochana w niej jestem 🙂
harja A gdzie zdjęcia Siwego?! Dawno nie widziałam tego przystojniaka 😉
Ja się przypominam 🙂 U mnie czas odsadzania niedługo nadejdzie. Pogoda paskudna, wszędzie błoto, ale konie zadowolone, bo koń brudny to koń szczęśliwy. 😉
Jaką paszę i w jakiej ilości dajecie swoim koniom zimnokrwistym?
.
PauliL, ale przyjemnie się patrzy na takie zadbane zimnioki 🙂 kasztanka piękna 😍
TeMaza, bardzo podobają mi się tak malowane konie

Moja Siwa kończy jutro 12 lat, kiedy to zleciało 😉
moj mały ogierek brak mu jeszcze imienia na literę "F" może macie jakieś pomysły?
Na F to Fidelis - wierny po łacinie  😉
TeMaza, u nas na szczęście sypnęło śniegiem w końcu, ale strach co będzie jak przyjdą roztopy 😉 fajnie ci rośnie maleństwo - no, właściwie to już nie takie maleństwo 😀 włosy w uszach wymiatają 😁
jakoś tak ostatnio nie mam weny na robienie siwemu zdjęć, ani w ogóle na nic weny nie mam 😉 coś tam mu cyknęłam, bo forumowa PumCass dzisiaj dzidowała nim w terenie, jak odmulę, to wstawię 😉
kittajka, czas zasuwa strasznie, wszystkiego dobrego dla Twojej siwuli, zdrowia przede wszystkim - wstaw jakąś urodzinową fotę, bo jej też dawno tu nie było 🙂😉
simonnek, gratulacje, niech się zdrowo chowa 😀 imię proponuję Fart albo Fuks 😉
.
dzięki za podpowiedzi i chyba będzie się nazywał Fado🙂 albo Fuks . Wychowuje go sam bo mama mu zmarła zaraz po porodzie.. biedna Funia a ojciec to Ogier Sokólski
harja SUPER!  😀
harja, moje też lubią wywijać gałęziami... niestety po tym jak miotła robiła za zabawkę, bo mama zapomniała ją schować hehe to niestety więcej nie nadawała się do użytku 😉
harja , a może nauka aportu?  😁
my pauzujemy :/ odgórnie... pogoda się skiepściła - albo gruda i wietrznie, albo deszcz i błoto... :/ wczoraj w nocy musiałam latać wodę sprzed stajni odpompowywać, a rano i tak znów zebrało się tyle wody, że kratki w betonie nie było widać... i co by nie ryzykować zamarznięcia pompy/węża z powrotem trzeba było całe to ustrojstwo zatachać do piwnicy...  😵 /taki tam 'spacer farmera' xD /
wzjoanna, :kwiatek:
Cobrinha, bo to przeciez taka fajna zabawa 😉 każda leżąca gałąź musi być wymymłana i ponadgryzana 😉 zgarniak czy miotłę przed nim tez trzeba chować, bo chce nimi pomagać  😉
any, próbowałyśmy go nauczyć 😁 podał dwa razy, za trzecim już mu się nie chciało 😉 ale za to jakie całusy daje!  💘
wasza pogoda przyszła do nas 😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
18 stycznia 2014 20:11
A może Fidel albo Frykas??
TeMaza mała ma piękną grzywę-jak u pluszaka
Łatka super,jak jej córki,dzisiaj Ławra do nowego domku pojechała.Nowa pani bardzo miła i szczera,zakochana powyżej uszu w kobyle,bardzo podobały się Jej miękkie chody kobyłki i stoicki spokój,... 🏇
.
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć......
Pętelka, to super, że trafiła w dobre ręce 😉
simonnek, przykro mi z powodu straty matki, trzymam kciuki, żeby zdrowo rósł 🙂 faktycznie miał fuksa 😉
glanek, to prawda, akurat wał jest fajny do galopad, a po tej stronie praktycznie nikt nie jeździ samochodem 🙂 siwy szedł dziś tędy pierwszy raz.
edit:wyraz uciekł
dzisiaj minał mu tydzien )
Ma ktoś może ogłowie dla konia zimnokrwistego do sprzedania?
.
Hahah, na koniu cieplej 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się