Śląsk

najlepiej chyba pociągiem, bo od dworca na tyle blisko, że można się przejść.
najprościej pewnie będzie pojechać pociągiem do Gliwic i tam już pewnie będzie łatwo trafić, ale mnie nie pytaj 😉 widzę, że z tego miejsca, co pisałaś, masz tramwaj 26 na dworzec w S-cu.
Seksta   brumby drover !
19 lipca 2013 13:21
PILNE PILNE PILNE!!!! Pochodzę z Poznania a musze wynajac oswietlane boisko do pilki noznej ( byle nie betonowe ) na 1,5 h 27.07 ( sobota od 21:30 do 23😲0 )....

Ktos mi pomoze??? ( pilnie bo to w sumie dla szefa 😉 )
Seksta gdzie dokładnie  ?
Seksta   brumby drover !
19 lipca 2013 13:35
KATOWICE gdziekolwiek
Znam w Chorzowie, ale czynne do 20
dzieeeewczyny! kto może w sobotę?  👀 albo piątek. albo w jakikolwiek inny dzień 😉
calore - [s]ale co może? chyba nie jestem w temacie  [/s]

Edit: już wiem.
W sumie weekend bym się wyrwała na chwilę 😉
Oj coś się zebrać nie możemy 😉
Pytanie z innej beczki:
Szukam konia dla pani, która ma problemy z kręgosłupem oraz spokojne, sędziwe życie. Taki też ma być koń (nie wliczając problemów z kręgosłupem).
Ma miękko nosić, być ostoją spokoju i nie może być nieprzyzwoicie wielki, reszta-wiek, rasa, maść mają znaczenie małe lub żadne. Mam na oku dwa, ale skoro pani już będzie jechać z Wrocławia, to może jeszcze ktoś coś wie ? Będę wdzięczna za wszelkie info.  :kwiatek:
equi.dream, i jak, znalazłaś konia? to chodziło o kupno czy o same jazdy w jakiejś stajni?
tak sobie myślę, że wakacje jeszcze są, ale ludzie już chyba wrócili z wyjazdów różnych 👀 może trzeba by zacząć od nowa układać listę i szukać miejsca na spotkanie? bo zgadzamy się, że gdzieś w Katowicach będzie najlepiej?
Ok, jestem za - pod warunkiem, że będzie to jakikolwiek poniedziałek 😁 wszystkie inne dni to ja mam zajęte. No chyba, że w październiku - będzie luźniej, będę częściej w Kato.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 sierpnia 2013 15:37
ja przyjadę, byleby to nie była sobota :>
calore poszukiwania w toku, okazuje się, że bezpieczny, miękko noszący koń, który jest zdrowy to wyśrubowane wymogi 😉
Ja jestem za spotkaniem, ale sklep już działa i odpadam do 19 w tygodniu i w soboty do 14.
mnie tam pasuje każdy dzień, ale chyba wolałabym w tygodniu - więcej autobusów mam. ostatecznie pasowałoby mi też w Bytomiu - bezpośredni mam 😁 niech ktoś znający miasto się wypowie. chociaż te propozycje dwie co były są spoko, względnie blisko dworca 😉
equi.dream, a gdzie pracujesz? tzn jakie miasto?
calore - o mi by w Bytomiu pasowało, ale jak padnie na Katowice to większej tragedii nie ma 🙂
calore Chorzów, centrum miasta, niedaleko rynku.
Wie ktoś gdzie w okolicach Bytomia, Rudy Śląskiej albo Chorzowa znajdę jakieś schronisko? Mam do oddania miski, smycze, obroże, posłanie. Nie wiem jak z karmą bo nie wiem czy przyjmują otwarte paczki?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2013 16:19
jak będzie szybciej z Ligoty na Jagiellońską (Plac Sejmu Śląskiego), komunikacją, czy pociągiem?
Szybciej pociągiem, ale nie wiem czy nie wygodniej komunikacją
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2013 17:23
wygodniej w sensie?  👀
bo się zastanawiam. w sumie lepiej by było kupić miesięczny na KZK GOP, a nie na pociąg.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2013 17:26
Czyżby trasa akademik- uczelnia? Autobusy jeżdżą Mikołowską, gdzie są ciągłe korki. Ogólnie dojazd z Ligoty to jakieś 30- 40 minut.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2013 17:33
ano, akademik-uczelnia. poorientuję się. mam głęboki psychiczny uraz do PKP >.>
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2013 17:43
znajomi bardzo narzekali na tą trasę. Z innego miasta dojeżdżałam dużo szybciej niż oni z Ligoty  😵 Tramwaju nie ma Ligota- Centrum?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2013 17:49
nie wiem, ja Katowic nie znam. no to pociąg.
Matuzaalem, paczam właśnie na Twojego fejsa (Ty jesteś Sonia, co nie? 😉) - jeździsz może w Świerklańcu w Parku?
calore - tak to ja. Niby jeżdżę, jak na razie byłam aż raz na jeździe, później jeszcze wpadłam z koleżanką na ognisko. A co?
a nic 😉 byłam tam raz, zanim jeszcze zaczęli te stajnie i wszystko remontować i potem parę razy jak byli jakby w trakcie. a teraz widzę, że to co raz lepiej działa. jak tam byłam, to nawet maneżu nie było 😉 ile koni tam teraz stoi?
W Świerklańcu jest pensjonat czy tylko rekreacja?
Ava - z tego co się orientuję to jest tam tylko rekreacja. Co prawda stoją tam 2 konie prywatne - instruktorki i jednej "cudownej" pani, która przychodzi sobie kiedy chce (najczęściej w weekendy) ale te konie chodzą w rekreacji.

calore - a kiedy tam byłaś mniej więcej? teraz coś ruszyło bo zmienił się podobno kierownik, i są nowe instruktorki. Byłam tam za czasów ich poprzedniczki i jazdy odbywały się na łące przed stajnią albo po drugiej stronie ulicy na większej łące, a konie chodziły sobie luzem (nie wiem jak to zrobiły ale żaden nie uciekał na drugi koniec parku tylko stał przed stajnią  😜 ), teraz jest padok no ale.. sam pastuch na te "stare" konie nie działa. Co do ilości zwierząt (nie licząc tych z zoo  😁 ) to są tam 2 osły - w przyszłym roku będzie kolejny, 6 koni + źrebak, na facebooku jest jeszcze zdjęcie siwego araba, ale go nie widziałam..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się