Końska rewia mody cz. V (2011)

Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
04 lutego 2011 20:12
Skusi się jak nie przeczyta opisu aukcji, lub też uwierzy, że to Eskadron ręcznie dziergany przez Królową Szmatoholie van Eskadron w XIX wieku, dlatego nie podobny i w nie zachwycającym stanie  😉 ostatnio ktoś sprzedał zdjęcie nokii jakiejśtam za 300 złotych, oczywiście ktoś nieuważnie przeczytał  😁

Aga kup owije z czaprakiem, tu na re-volcie na czaprak rzuci się stado głodnych szmatoholiczyc  💃
wątek zamknięty
jak chcesz to zaraz Ci fotke pstrykne corrianderów i walnuta impulsa, chociaż i tutaj widać do lamówki sky:
wątek zamknięty
akzzi, co to za anka na końcu?
wątek zamknięty
sky ?
wątek zamknięty
akzzi no widze widze 😉 Mogą być trochę za "brązowe" ale jak gdzies dorwę to kupię 😀😀 Ale jak kiedyś będziesz miała chwile to możesz cyknąć fotę 😉

Felinka kolekcja sky czy walnut nie jest jakos dziko rozchwytywana 😉
wątek zamknięty
tak, to anka sky.

aga zaraz cykne 😉
wątek zamknięty
Naciau czyżbym widziała ES'a Candy?  😍 Jakby Ci się kiedyś znudził to daj znać..  😁  Chętnie 'przyjmę' go na jego 'emeryturę'  😁

I bardzo ładna kolekcja, naprawdę  🙂 Te róże są urocze...  😍  😉


xxagaxx a Ty nawet nie próbuj się pozbywać Stripe-In'a szmaragdowego!  🤬 Konio przepięknie w tym komplecie wygląda!  😍
wątek zamknięty
ES candy sa 3  😂
wątek zamknięty
ES candy sa 3  😂


Noo.. racja, nie uściśliłam  😁 Chodziło mi o MAXa  😍 (Dobrze widzę, że są dwa? Czy to mnie się w oczach dwoi?  😁 )
wątek zamknięty
aga:

lampa spowodowała, że impuls "błysnął" a owijki pozostały matowe. Ale generalnie bardziej mi te owijki pasują do walnuta niż do corriandera brillanta  😁
wątek zamknięty
no ja też właśnie mam brillianta coriander z owijkami i wyglądają jak z zupełnie innej kolekcji  😁
wątek zamknięty
Dynamiciak  to moze chcesz sprzedać owijki?? 😀😀

akzii danke!!!!!!!!!!! Powinny pasować  🏇 🏇
wątek zamknięty
nie ma za co 🙂 jak mogę to zawsze pomoge 😉
wątek zamknięty
Aga nie, nie może nie pasują idealnie, ale jakoś dają radę, a coriander to akurat jeden z moich ulubionych kompletów  😉  ale szukaj szukaj, ja znalazłam w końskim świecie na wyprzedaży  😀
wątek zamknięty
one cały czas są dostępne w końskim świecie?? mają ich tam więcej??
http://www.konskiswiat.pl/dla-konia/bandaze/eskadron-bandaze-polarowe-coriander-151.html
wątek zamknięty
z owijkami to w ogóle jakiś kosmos... mam owjki turf, które do turfa mi nie pasują (derka, czaprak i owijki..każde ,a immy odcień), za to fajnie pasują do lamówki choćby nawet impulsa lightgreen czy do lamówki linda  😁
wątek zamknięty
Chyba raczej są, ta strona jest aktualna, bo ostatnio dodawali jakieś promocje.

edit.
akzzi trzeba będzie obczaić jakie owijki pasują do jakiego czapraka i kupować po jednym komplecie do 5 szmat  😁 😁
wątek zamknięty
Chyba raczej są, ta strona jest aktualna, bo ostatnio dodawali jakieś promocje.


hmm no to chyba kupię 😉
wątek zamknięty
ja w sumie tak robie 🙂 jakbym miała do każdego czaprak kupować owijki to bym musiała magazyn wybudować. A tak to owijki corriander, turf, sky i fair pley'owskie granatowe  są "uniwersalne" do kilkunastu czapraków.
wątek zamknięty
hmm to widocznie macie jakieś fajne czapraki -podobne do siebie😉 Ja do tych co chcę mam oddzielnie owijki 😉 Bo nie wiem jak mogłabym mieć jedne uniwersalne 😉

Hortensja i Bluberry?? Inne?? Lavender?? Milka? wszystko fiolet ale ni w ząb nic nie dobierzesz.

petrol nowy, stary, anky cobalt czy aqua?  znowu ni w ząb do siebie nie pasują.

I tak możńa wymieniać i wymieniać 😀😀 Ja po prostu do niektórych czapraków mam ochraniacze 😉 I wtedy lansu nie ma, ale portfel oddycha 😀😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2011 21:07
aga jako że gust mamy hmm bardzo podobny doradze i ja 😉 bicolor sam w sobie łądny moze lepiej prezentowałby sie z owijkami schoko ale jak wybor miedzy stripem i bicoloroem to niech eskadron leci w swiat.

ja bym poslala faktycznie z zółci tego dziwnego esa morning, zwlaszcza ze idzie do ciebie gelb 😉

no i jak juz dawno Ci mowilam milka na Edim to bezszał chyba ze Cieszy Ciebie :kwiatek:

no ale wiesz jak potrzebujesz kasy a i tak chcesz upolowac vss to wiesz jakiego brillanta od Ciebie kupie chocby zaraz 😀iabeł:
wątek zamknięty
hehe 😉  No ja wiem kochana Zairko wiem 😉 co do owijek choco, bym się i zgodziła, ale na nogach mojego konia by absolutnie znikły ;/;/

Milka?? Oj nie nie 😀😀 Nam we fioletach ładnie 😉

Więc chyba posłucham Ciebie, bo Ty jak piszesz gustem najbliższa, i odstrzelę bicolora. Jeszcze się wstrzymam póki nóż na gardle nie jest i wtedy zdecyduję 😉 Zależy wszystko ile mnie wyjdzie naprawa siodła.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2011 21:12
a odnosnie walnuta ja licze ze beda mi pasowac owijki Anky pebble
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/30/924#i

a wogole byly kolekcyjne walnut? 👀 myslalam ze nie bylo 😁
wątek zamknięty
Były 😉 Widziałam cały komplet sprzedawany w holandii 🙂

Wiecie co ja dziś robiłam??  Przeszywałam nauszniki dla mojego Mastodonta  😂 😂 Musiałam całe "uszy" rozpruć i zszyć jeszcze raz, zostawiając jak najwięcej materiały zeby je na maxa poszerzyć, a na końcu są dziurki zeby końcówka uszu mogła wystawać na zewnątrz  😁 😁 Jestem zdesperowana bo muszę jeździć, a niestety na pomorzu szaleje huragan. A wiatr+hala namiotowa+mój koń= dziko bijące serce graniczące z zwałem i wszelkiego rodzaju dzikie uskoki i bryki.
Zarąbiście będziemy wyglądać nie?? 😀😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2011 21:19
przyszyj na koncu czerowne pomponiki 🏇

aga a nie myslalas zeby odstrzelic tego brazu eskadrona z rozowa biza? tego w prawym dolnym rogu? 👀
wątek zamknięty
xxagaxx pokaż ten wynalazek!  😁
wątek zamknięty
Zrobiłam fotkę porównawczą brillianta i owijek coriander, może komuś się przyda  😉

To mój aparat robi takie przebarwienia  🤬
wątek zamknięty
Zairka juz odstrzelony 😉 a za te pomponiki  🤬 🤬 On i tak idiotycznie w nausznikach wygląda. 

olek na sucho nie będzie nic widać 😉 Jutro zrobię może foty grubemu bo wtedy to dopiero będzie szał 😀😀
wątek zamknięty
Zamówiłam takie cudeńka:



i kantarek, bo poprzedni, bordowy, został w połowie skonsumowany (tza. cały polar z przodu)
wątek zamknięty
Aga po fotkach okaże się, że jest to mega szał i wszystkie będziemy przerabiać nauszniki na takie cuda  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.