Końska rewia mody cz. V (2011)

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
29 marca 2011 08:02
Monny toż to koń Picassa!

Arimona  😍 Cud miód  😍
wątek zamknięty
czy ktoś mi powie,

bo w drodze mam brillanta limegreena,

a w domu mam owijki limonkowe jarpola, będą pasować ????
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2011 13:03
A ja jutro śmigam do Equishopu 🙂 Już mają Eskadrony 🙂
wątek zamknięty
na razie jest tylko fioletowa kolekcja,ale lada dzień ma być niebieska i mój wyczekany dralon  😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2011 13:36
Forta, ja celuję właśnie w fioletową, więc dla mnie już jest bosko 🙂
wątek zamknięty
do mnie tez juz paczka przyszla ;D
ale jakosc polarow coraz gorsza...  🤔wirek:

edit: sand w realu nie jest taki jasny xD jest taki jak na derce <3
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 marca 2011 13:47
to jasne to cream?
a co jest nie tak z polarem? cieńszy? mniej mięsisty?
wątek zamknięty
to jasne to sand <poprawic jesli sie myle- w kazdym razie to siwe ;p >

no jest mega cieniutki i wgl. ;c na mrozne zimy sie totalnie nie nadaje...
wątek zamknięty
natt92, może to dlatego, że to letnia kolekcja 😉
wątek zamknięty
a jaki miałaś wcześniej polar eskadrona??
To jest kolekcja wiosna lato to jak ma być polar na zimę?
wątek zamknięty
natt92 - jak by ci się jednak znudził/nie podobał to mów jestem jakk najbardziej chętna 👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2011 13:55
natt92, gdzie zamawiałaś? 🙂 Mnie ten polar w dotyku odpowiada, jest nieco cieńszy niż Lavender, ale też tamten był z zimowej kolekcji, a ten z letniej 🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
29 marca 2011 13:56
Ja już wybrałam prezent dla kucyka na 10 urodzinki (tyle latek, to lans musi być  😁 ) i kupujemy Niciaka Navy.

Ale dla mnie taki... przedmaturalno/świąteczny prezent... Nie wiem czy aubergine czy violet. Najpierw chciałam violet, bo taki bardzo kucykowy to kolor i śliczny ale im więcej wstawiacie aubergine to zaczyna mnie ten kolor przekonywać. Jest taki piękny, głęboki...  😜
wątek zamknięty
no okej, zgodze sie ze mialam polary z kolekcji zimowych, ALE... jak polar to polar. Czy kon chodzi w polarze latem  🤔
poza tym ceny sa takie same jak za polary zimowe,  🤔wirek:
natt92 - jak by ci się jednak znudził/nie podobał to mów jestem jakk najbardziej chętna 👀
JAK SIE ZNUDZI to dam znac ;p narazie mam go od kilkunastu minut. Podobac mi sie podoba, tylko ta jakos za te pieniadze... nie sapałabym sie gdyby ten polar był chociaz ciut grubszy 😉
wątek zamknięty
natt92, tak dla ścisłości, zimą też koń nie "chodzi" w polarze 😉
Latem służy dokładnie do tych samych celów, co zimą.  No może poza okryciem w przejściu ze stajni na halę 😁
wątek zamknięty
natt chodzi wiosną czy jesienią. Gdzie nie potrzeba grubych der, tylko coś lekkiego, co mokrego po jeździe konia wysuszy. I nie polar to polar. Polar ma różną gramaturę i jakość i grubość!!

Oberżyna piękna, sand to nie moje kolory 😉
wątek zamknięty
Fantazja myślałam że mnie to też już nie dotyczy 😉
Korsik, u mnie na szczęście nie będzie miał raczej możliwości przeżyć "kilka prań" bo mimo że piękny, to w kolejce czeka jeszcze kilka do pojeżdżenia, więc nie wiem nawet kiedy trafi do pierwszego prania  😉
Livia dziękuję
wątek zamknięty
dobra okej, wszytko rozumiem, ale cena powinna byc mniejsza o! ;] taka moja sugestia 😉
ja tez wole bardziej 'wyraziste' kolory, ale stwierdzialm ze musimy miec kilka takich stonowanych kolorow ;D
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 marca 2011 14:07
jeśli to jest sand... to jak będzie wyglądał na żywo cream  🤔
a skoro te polary są cieńsze od zimowych to dla mnie ok. bo ja potrzebuje go dla niegolonego sierściucha na jesień.
wątek zamknięty
kazdy ma inne potrzeby 😉
jak juz pisałam, sand jest siwy , cream bedzie pewnie biały ;p
wątek zamknięty
no co wy, to musi byc cream :O
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 marca 2011 14:48
zdjęcia cream'a widziałam na rf. wyglądał na biały złamany hmmm kremowym. taki no... hmmm szampański był.

rude w bicolorze aubergine-violet
wątek zamknięty
sand z reitforum, no nie mozliwe ze ta niemal biel u natt to sand 🤔
wątek zamknięty
dziewczyny, czy ktoś poluje na fango na ebayu?

Maddie, Livia
no ledwo sie doczekalam, i kocham te bryczesy juz  💘 💘
xxagaxx
taki sand na twoim by wyglądał mega, zwłaszcza na letniej sierści  😀iabeł:
Bay
możliwe po prostu zdjęcie bardzo prześwietlone  😉

dla tych kto jeszcze nie widzial, antracyt z nowej kolekcji 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 marca 2011 15:58
xxagaxx, a odwiedziła cię w końcu rodzina? 🙂

nie mogę się już doczekać nowej kolekcji eskadrona w gnlu. no... ma być niby w tym tygodniu <przebiera nogami>

Arimona, a co to za bryczesy? firma/model? 🙂 b. ładne 🙂
wątek zamknięty
no właśnie nie ;/;/ To znaczy rodzina była w niemczach i zapomniała naszego kartonu wziąć do Polski!!!!!!  🤬 🤬 🤬 Więc dupa/ Jest szansa ze na święta pojadą (wtedy już ich tak zmolestuję ze nie zpomną)


Arimona mi się wydaje że byłby bezszał ;/;/ Już mi się średnio w Creamie es podobał. Za to liczę że kiedyś kupię brillanta cream z kolekcji choco/petrol  😍 😍 Ten już mógłby być odjazdowy!! A ten polopad  😍 😍 Normalnie jak Stone 😀
wątek zamknięty
Arimona, co to za bryczesy?  😍
wątek zamknięty
sandru, sei
Pikeury z poprzedniej kolekcji, z Niemiec ściągnęłam motywacyjnie o rozmiar mniejsze  🤣 teraz do lata musze schudnąć hehe  🤣
http://cgi.ebay.de/Pikeur-Lugana-Reithose-Karo-lavendel-grau-Grose-164-/130427824787?pt=Sport_Alle_Sportbekleidung&hash=item1e5e1aaa93

xxagaxx
tez mi sie chocobrillant z petrola podobal, ale juz jakoś mi przeszlo. Ten cotton zyskuje dużo na lamowce, jest bardzo delikatny.
i jakościowo jak pisała vissenna w końcu znowu są fajnie, grube i podobne do tych z klawunde  😀iabeł:
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
29 marca 2011 17:50
ja właśnie zaopatrzyłam się w Sand i Antracyt  🏇 sand ma śliczny kolor! niby taki beż, kawa z mlekiem ale na pewno nie jest taki jasny jak wychodzi na zdjęciach 🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
29 marca 2011 18:01
A ja dzisiaj zakupiłam Niciaka Navy  😍

Jeszcze tylko czekam aż u Minerwy pojawią się nowe cottony i zaopatruję kucyka w violet  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.