Końska rewia mody cz. V (2011)

s.   happiness is easy
13 kwietnia 2011 08:48
... i dlatego czekasz na starego brillanta lemona 😉
wątek zamknięty
Livia, dzięki. :kwiatek:
Czy ktoś wie, jakie owijki pasowałyby do Anky banana?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2011 09:52
xxagaxx, s., no tak, i stąd ten Lemon  😁

Caira, ja wiem tyle że pasują Eskadron Lemon, niestety nie wiem czy coś, co obecnie można dostać, pasuje - może nowy Yellow?
wątek zamknięty
Cassie   Kanalia niepospolita :)
13 kwietnia 2011 10:00
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 kwietnia 2011 10:04
czy są gdzieś zdjęcia na żywo brillanta yellow?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Caira, fair play 😉
wątek zamknięty
croopie, ale one chyba nie pasują idealnie do padu? Są dużo jaśniejsze. (?)
wątek zamknięty
fai play'e nie pasują idealnie do banany.
tutaj widać:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/5/822#i
wątek zamknięty
Harry's Horse ma takie bananowe fajne, może by pasowały
wątek zamknięty
Cassie, mi się najbardziej podoba ten max peacock, ale ja uwielbiam gniade w niebieskościach.  😜
wątek zamknięty
łeee chciałam się pochwalić Tagim w cream a tu juz Zairka porządziła :P
wątek zamknięty
... i dlatego czekasz na starego brillanta lemona 😉


no właśnie nie wiem co mnie podkusiło  😁 😁 Jak mi się nie spodoba to po prostu się sprzeda i tyle 😀😀
wątek zamknięty
czy są gdzieś zdjęcia na żywo brillanta yellow?  :kwiatek:

nie ma, tylko takie. Mam nadzeje ze dobrze oddaje kolor i ta lamowka 🙂😉)  😍

wątek zamknięty
cały czas si zastanawiam czy owijki yellow będą do lemona pasowały  🤔 🤔 czemu w tym zawszonym trójmieście nigdzie nie ma eskadrona!!!!!!

edit: przyszły do mnie owije Royal ze starej kolekcji, i one chyba tylko do cottona pasują, brillant to zupełnie inna para kaloszy  😵 Chyba skończy się na owijkach granatowych ;/;/
wątek zamknięty
Nie wydaje mi się, lemon mi podpada pod banana odrobinke albo po prostu lekki żółłty a yellow jest taki kanarkowy, bardzo mocny żółty - po wielu praniach może by się upodobnił do lemona ale w oryginalu mi nie pasuje
wątek zamknięty
emuu lekki żółty?? Toć ta żywa cytryna!!
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSp7xqO1_ikSeOddQ7Mt0bC9XC-5R16Qn90RyobN8hhWt8W3gLF&t=1[/img]
wątek zamknięty
Wydaje mi sie ze mogą pasować, ale nie sprawdzić tego. Chyba ze kto ma lemona i ci podskoczy do sklepu. Patrząc po cottonie to powinny pasować, ale polopad pasiakowy żółto bezowy wcale taki jaskrawy nie jest.
Ja owijek nie zamawiam, bo biorę VS pod skokówkę która juz sobie wymarzylam ze będzie brązowa jednak. 🙂😉)  😍
wątek zamknięty
emuu, ooo, a gdzie można je dostać?
wątek zamknięty
Tu byłam już z puszką?
Chyba jeszcze nie.
Zapraszam do pomocy:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,38627.600.html
:kwiatek:
wątek zamknięty
Caira, a co dostać? ;P co się pogubiłam
ja lemona widziałam cottona to był może wyblakłuy ten brilliant na zdjęciu wygląda identycznie (żółto) jak yellow.
jeżeli masz czaprak w tym kolorze co wstawiłaś na zdj to powinien pasować do yellowów 😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
13 kwietnia 2011 11:43

moglimyście mi powiedzieć, czy dla tej panny pasowałby eskadron cotton sezame albo coriander ?
jeśli tak to który ?
będe bardzo wdzięczna 🙂
wątek zamknięty
Tania
Twoj post jest zupelnie nie na miejscu i jest OFFtopic. A zwlaszcza z takim komentarzem. Po co ta zlosliwosc?
Kto chce ten wplaci, czytamy cale forum, a nie kilka watkow.

wątek zamknięty
Arimona właśnie sobie przypomniałam że jest jeden sklep który może będzie miał te owije 😀 O ile jeszcze stoi  😁 😁 remont na hipodromie w sopocie idzie pełną parą, nie wiadomo teraz co tam człowieka spotka  😁

emuu dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
sklep stal jeszcze wczoraj 😉 natomiast problemem czesciej jest to, czy jest czynny akurat
wątek zamknięty
ja wiem gdzie dostać yellowowe owije mozna, jakby cos na pw
wątek zamknięty
Tania
Twoj post jest zupelnie nie na miejscu i jest OFFtopic. A zwlaszcza z takim komentarzem. Po co ta zlosliwosc?
Kto chce ten wplaci, czytamy cale forum, a nie kilka watkow.

Nie miałam intencji byc złośliwą. Skąd Ci to przyszło do głowy?
Jak nie na miejscu, to bardzo przepraszam.
:kwiatek:
wątek zamknięty
sklep stal jeszcze wczoraj 😉 natomiast problemem czesciej jest to, czy jest czynny akurat


haha no o tym zapomniałam😉 A mi tam teraz w ogóle nie po drodze, więc będzie dupaśka
Pewnie się w przyszłym tygodniu wybiorę, najpierw natt zmolestuję o owijki  😁 😁

Tania po prostu pisanie tego w każdym wątku jest trochę nie na miejscu, uwierz w revoletowiczów, nie raz już pomagaliśmy i teraz pomożemy 😉 Nie trzeba na każdym kroku przypominać.
wątek zamknięty
Teraz to już będzie OT , za co przepraszam.
Napisałam w kilku różnych wątkach, bo pomyślałam,że są takie specjalistyczne, zamknięte.
Nie miałam złych intencji. I już pisać nie będę.
Jeśli ktoś poczuł się urażony, przepraszam.
wątek zamknięty
Na tym zdjęciu nie powiedziałabym że lemon to żywy żółty... ale może zależy od lampy i słońca...
wygooglane:
[img]http://eskadroncollecties.weebly.com/uploads/3/6/5/7/3657360/4470713.jpg?490[/img]
wątek zamknięty
Tania
Rozumiemy ze zalezy ci na naglosnieniu sprawy, ale damy rady i tak, bez przypominania ze pomaganie jest modne 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.