Końska rewia mody cz. V (2011)

dziewczynka, co do zdjęć na ktorym widać też czaprak, to 1 (3 ogólem ze wszystkich), ale nie moge zdecydować sie co do samej dery - jeśli juz to celowałabym w drugie, bo widać cała  😉
wątek zamknięty
dziewczynka, kantar 😜 😜
Proponuję do galerii 2 i 3 ze wstawionych 🙂
wątek zamknięty
tez stawiam na 2 i 3 🙂
wątek zamknięty
derkowe pierwsze - Polka ślicznie na nim wyszła, poza tym dere wystarczająco dobrze widać, a zdjęcie jest nietypowe. To tak w ramach urozmaicenia🙂
wątek zamknięty
Jestem za 1 i 3 najlepiej oddają kolory .
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 października 2011 14:14
A ja bym zaszalała, jeśli chodzi o polkowe zdjęcia i wstawiła 1, 2 i 3 do galerii, żeby było widać zarówno derkę, kantar i czaprak.

Słuchajcie, mam idiotyczne pytanie. Chcę kupić derkę dla kuca, ale nie wiem jak zmierzyć rozmiar. Od kłębu czy od klatki piersiowej? Wiem wiem, tuman.
wątek zamknięty
Dzisiejsze zdjęcia w komplecie Jarpol limonka - cyprys i owijaskach Horze 🙂
a w pon będzie u mnie komplecik pink do derki i jak napstrykamy fotki to od razu się pokażemy ... 🙂 myślę że będzie jej fajnie w różu i może troche "skobiecieje" 😀 bo narazie jest złyyyym koniem i wścieka się na wszystko 😀


wątek zamknięty
emuuu naprawdę ślicznie  🙂 Koniecznie pochwal się pinkowym zestawem.
wątek zamknięty
Gniade w brillancie copper z black - copper
i dralonie z royal - blue

może cos nada się do galerii po podrasowaniu ? 🙂
niestety zdj robione telefonem
wątek zamknięty
laura_2013  ty wiesz jak ja Cię uwielbiam  😍
wątek zamknięty
dziewczynka, bardzo ładnie, a najlepsze zdjęcia to 1 i 3
emuu, fajnie, zieleń to kolor zdecydowanie dla gniadoszy
laura_2013, w derce super 🙂
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 października 2011 21:22
dla kasztana oberżyna, antracyt, navy czy royal?
wątek zamknięty
  🏇 Wszystkie najlepiej 🙂 ale najładniej chyba będzie oberżyna i royal moim zdaniem
wątek zamknięty
rudazaraza, zdecydowanie navy albo royal 🙂
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 października 2011 22:07
i chyba będzie royal bo najbardziej mnie kusi  😀iabeł:
wątek zamknięty
[b]rudazaraza[/b] oberżyna!
wątek zamknięty
Nie mogłam się powstrzymać no i kupiłam czaprak euro star super hevy cord  petrol z nowej kolekcji 2011 jesień /zima
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 października 2011 17:46
Czy ktoś ma zdjęcie nowego polopada bicolora ocean-navy z nausznikami ocean? Patrząc na osobne zdjęcia wydaje mi się ze to zupełnie inne odcienie 😵.
wątek zamknięty
Nie moge odżałować ze ES wycofuje się z padów zamszowych i idzie w bawełne....bleee 🙁


Tejn petrol by slicznie jako stripe in wyglądał
wątek zamknięty
asds ja też! przecież to byłby stripe -in mnoich marzeń, a podobno na wiosnę ma być jeszcze gorzej...
wątek zamknięty
Stripe in i stripe to moje ulubione modele. Reszta jest dla mnie zupełnie nijaka.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 października 2011 21:03
D+A , też tak uważam !!


edit:

Czek  w Anky Red 🙂😉



wątek zamknięty
Emu gdzie kopiłaś jarpola i owijki
proszę o linki
wątek zamknięty
jarpola kupiłam na jarpol-konie -ale to było w czerwcu. A owijki firmy Horze dostałam w prezencie od forumowej visenny  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzięki
wątek zamknięty
etosha -  😍 😍 😍 śliczny 🙂

Juliadna - ślicznie mu 🙂
wątek zamknięty
przyszedł do mnie dzisiaj brillant royal, bardzo ładny, ale materiał strasznie słaby i delikatny, właściwie po jednej jeździe się już trochę zmachacił w miejscu łydki, ale duży + za to, że się świetnie układa, leży całą jazdę w tym samym miejscu i się nie marszczy  😉
wątek zamknięty
Doradźcie mi jaki kolor pasuje do gniadego a jaki do skarogniadego ( futrzak ma strasznie długą sierść ) konia
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 października 2011 19:14
Koniakowa -

zapraszamy na :

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/

http://rewiamody.konskieforum.pl/

masz dużo zdjęć koni o tych maściach w różnych zestawach kolorystycznych  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna, pięknie, to jego kolor 🙂
Co będzie lepsze na hubertusa: anky oxblood, sangria czy ES stripe scarlet red? Musze coś wybrać a nie mogę się zdecydować 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.