Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Tuptek - czemu się nie załapałyście na wolontariat?  😉
Ponieważ iż że ;D mamy za mało latek i źli ludzie twierdzą że nie damy rady  😀 No coż , pojedziemy na jakiś dzionek . mam pytako  czy dałoby się wykupić karnet na jeden dzień ? i gdzie ? Jakby ktoś mógł mnie pokierować , jakaś stronka gdzie to jest ?;D bylabym bardzo  wdzieczna  🙂
Tutaj masz stronę z biletami. Jak chcesz kupić karnet na konkretny dzień np na sobotę, to wejdź wszystko jedno czy na sobota 8-13 czy 14-22 bo i tu i tu da rade 😉
http://www.eventim.pl/pl/bilety/x-warsaw-horse-days-warszawa-torwar-90583/event.html
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 marca 2011 08:42
A myślicie, że uda się kupić bilety tuż przed imprezą? Bardzo chciałabym być, ale kobyła ma termin na 24.03 i czekam do ostatniej chwili, może maluch wyskoczy szybciej 🙂
abre   tulibudibu
01 marca 2011 12:05
Kurczak, zazwyczaj nie było z tym problemów. Co więcej, co roku jakoś tak trafiam, że przynajmniej jeden bilet odkupuję od kogoś lub komuś sprzedaję przy wejściu, ponieważ ktoś zrezygnował/dostał wejściówkę itp.

Ja być może będę na finale w niedzielę.
Abre, a na jakieś poranne ujeżdżenie nie dasz się namówić? 😉
Ja też będę🙂

Abre, to co do zobaczenia?:>
Ja będe na pewno cały piątek, z aparatem. Już się nie mogę doczekać  💃
Czy miejsca są w końcu numerowane czy nie, bo ja już nie ogarniam  😵 ?
abre   tulibudibu
01 marca 2011 17:13
zen, niestety, a może stety, będę się wtedy wakacjować na południu 🙂
Ale żałuję, że ujeżdżenie mnie ominie.

MartaBaranowska, do zobaczenia 🙂
jak to jest jak kupie bilet na eventim to mi go przysla czy bedzie zarezerwowany i bede odbierala w kasie ? :P
Nie wiecie czy można kupić bilet w empiku w Łomży ?:P
olcia1279, w eventim masz opcje do wyboru. Chociaż ja kliknęłam odbiór osobisty, bo mieszkam dwa przystanki do trowaru, a i tak bilet idzie do mnie pocztą...
Czekam na karnet na piątek 🙂
Pooh dzieki wielkie;D postaram się kupić i być w sobotę 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 marca 2011 08:54
jak to jest jak kupie bilet na eventim to mi go przysla czy bedzie zarezerwowany i bede odbierala w kasie ? :P
Nie wiecie czy można kupić bilet w empiku w Łomży ?:P


wszystko jest na stronie http://www.eventim.pl/pl/outlety/polska/
I tak, można kupić bilety w Empiku w Łomży (przynajmniej na stronie tak jest napisane)
Już są w Łomży bo dzisiaj pojechałam kupić 😀D Jadę w niedzielę 🙂

Edytuj posty!
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 marca 2011 17:58
NIE pisz posta pod postem! Stosuj edycję.
Ja planuję jechać razem z Tuptkiem na całą sobotę ; )
Tylko jeszcze trzeba w jakiś sposób kupić karnety ... Wiecie może ile biletów jest w sprzedaży ? Czy jest jakiś ogranicznik ?
huzarova, ogranicznikiem jest ilość miejsc na Torwarze 😁 To nie PKP, tu się sprzedaje krzesełka 😁
Uff .. bo już zaczęłam się martwić, że jeszcze chwila i nie zdążę kupić biletów  😀
To dobrze ;D Jak to dla Tuptka i Ann nie byłoby miejsca ?😉 Zawsze się wszędzie wciśniemy .  😁
czy ktoś ma jakieś przecieki czy jakieś fundacje mają stoiska?
Tak ,się zastanawiam .Bo w piątek program składa się z trzech grup ,to jak będą za każdym razem wypraszać z Torwaru ,a potem znowu będzie się wchodzić.Bo jeśli tak to trochę beznadziejnie z tym pomysłem.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 marca 2011 08:00
Kupiłam wczoraj bilety na sobotę i niedzielę. Stwierdziłam, że jednak w piatek nie idę  😉
Będę w sobotę, ale tylko po południu  🙂
Ahh ja kupiłam na sobote na to od 14 ... Już nie mogę się doczekać targów  🏇
Averis   Czarny charakter
05 marca 2011 00:20
Ha! Ja też będę, w niedzielę. Odetchnę tym wielkojeździeckim powietrzem 😎
Ja będe na pewno cały piątek, z aparatem. Już się nie mogę doczekać  💃
Czy miejsca są w końcu numerowane czy nie, bo ja już nie ogarniam  😵 ?


dzisiaj kupowałam bilety, Pan w empiku najpierw ustalał ze mną, ktory sektor i które miejsca mamy zająć, jak dostałam bilety do ręki, to okazało się, że "mam miejsce siedzące, nienumerowane" tak więc bilety chyba tylko określają sektor, w którym masz przebywać.
Na początku sprzedaży pierszeństwo w wyborze sektorów mieli Ci, co kupowali karnety (bo 2 tyg temu mialam szanse na kupno biletów na sobotnie popołudnie tylko w sektorze E chyba) teraz cała hala jest do dyspozycji (i 80% wolnych miejsc dziś bylo, jak zerkałam na podgląd w sklepie)

Co mnie jeszcze ubawiło, to to, że VIPem można być nie dlatego, ze się jest hodowcą, zawodnikiem, przedstawicielem związku lub kimś "na stanowisku" w światku jeździeckim... VIPem się jest, jak się wyda 500 zł za trzydniowy karnet 😀 Ot i czasy 🙂
Ja tydzień temu kupowałam bilet- karnet 3dniowy. Powiedziano mi, że nie ma możliwości wyboru miejsc. Na bilecie mam sektor E- taki po prostu dostałam.
D+A, ja też mam ten sektor. I mam wrażenie, że podejrzanie za dużo ludzi ma ten sektor :p
no ja też za pierwszym podejściem mialam wciskany sektor E (to ten w rogu? ) ale dziś udało mi się kupić w H bez problemu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się