Stajnie w Warszawie i okolicach

cieciorka   kocioł bałkański
27 stycznia 2011 13:49
aien, 1700 wg katalogu, łatwo sprawdzić
http://www.largo-sa.com.pl/?pID=3

1700 netto w stajni bocznej lub angielskiej
2000 netto w główniej, wg www
😡 nie wpadłam na pomysł wejścia na stronę. Dziękuję za odpowiedź.  :kwiatek:
quanta dzieki za wyjaśnienia. Czyli jeśli zorganizujesz sobie na własna rekę popołudniowe "wrzucanie" do karuzeli to nie ma problemu żeby sie konie i padokowały i chodziły w kółko

Edit: Literówki
O pastwiskach to bedzie mozna porozmawiac tak na serio dopiero kiedy zacznie sie sezon pastwiskowy.
I bardziej mnie bedzie wowczas ciekawila ich faktyczna jakosc oraz okres uzytkowania, anizeli ilosc.
Co racja to racja.
Większość pastwisk oferowanych w pensjonatach to w rzeczywistości trochę mniej piaszczyste padoki.
Mazia, a gdzie te "16 ha nie tak ładnie ogrodzone?"  🤣


Mazia przesadziła - jest tylko 14 z czego ze 3 ha to piaszczyste wybiegi, ujeżdzalnia i zabudowania 😉
No ale coś za coś, my mamy trawke dla 30 pensjonatowych koni, Wy macie hale i karuzele... niestety nasza stajnia, to nie jest stajnia szportowa  😉

cieciorka komu ukradłaś konia do swojego awatara?  :emota2006092:
Megane, ale co to za stajnia? To jakaś tajemnica? Bo nie rozumiem skąd ten ton...
Megane, ja akurat ani hali, ani karuzeli
Czy stajnia Złotkowskich w Jeziórku jest nadal godna polecenia?
Oczywiście przy założeniu że nie potrzebuje się hali i innych luksusów...
Natomiast musi być dobra opieka, zielone pastwiska i trochę miejsca do jeżdżenia.
  🚫 🤔 troche OFF jednak o stajni. Miałam mega dziwny sen  🤔 Śniła mi się akacja ratowania koni z Podolszyna. Konie stały w boksach w najwymyślniejszych patentach do lonzowania, pospinane, poskręcane, wrosniete kantary itp itd.  🤔 Śmieszne że przez cały sen ciągle powtarzała się nazwa Podolszyn chociaz nic go nie przypominało.
🚫
Dziewczyny co wiecie na temat stajni Hawajka w majdanie?
lucky37, stajnia forumowej buni_fox. Napisz do niej bezpośrednio, albo zadaj konkretne pytania co Cię interesuje na temat tej stajni. Mają spore boksy, karuzelę, halę może nie luksusową, ale jest gdzie pojeździć zimą. Są pastwiska i tereny.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
28 stycznia 2011 13:34
słuchajcie.. macie coś godnego polecenia w okolicach Starej Miłosnej, Wesołej, Góraszki i tamtych okolic? wiem, że jest re-voltowa mapa, ale chodzi mi o opinie i ceny w zasadzie, a wiem że niektore tam są nieaktualne, bo stajnie nie aktualizują tego.. a co do ceny to tak max 750-800zł.

czekam na dobre rady 🙂😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 stycznia 2011 13:38
Sprawdz co jest na mapie i znajac nazwy stajni przejrzyj watek - bedziesz miala opinie. Kazdy moze wyslac prosbe o aktualizacje danych o stajni, jesli takowe info posiada.
Cześć!
Natrafiłam ostatnio na to forum i sądzę, że moglibyście mi pomóc. Sytuacja wygląda tak, że na razie mieszkam w okolicach Lublina ale w październiku idę do Warszawy na studia. Planuję zabrać ze sobą swojego konia ale nie mogę znaleźć pensjonatu. Szukam czegoś niedaleko Warszawy, gdzie będę mogła dojechać busami albo komunikacją miejską, do 600zł. Zależy mi na tym, żeby mój koń nie siedział non stop w boksie i był dobrze traktowany. Znalazłam jakąś stajnię w Koczargach Nowych ale nie wiem jakie są o niej opinie i czy w ogóle istnieje. Zdaję sobie sprawę, że ceny w Wawie są dużo wyższe niż moje oczekiwania ale może ktoś akurat zna jakąś stajnię? Nie wyobrażam sobie zostawienia konia w rodzinnym mieście. Pozdrawiam
Cześć!
Szukam czegoś niedaleko Warszawy, gdzie będę mogła dojechać busami albo komunikacją miejską, do 600zł.


Czarno widzę. Takich niestety nie ma.
majek   zwykle sobie żartuję
28 stycznia 2011 15:53
eeee busami to nawet do mnie można dojechać. Trzeba tylko mieć troszkę czasu.
majek, tylko, ze do ciebie busem to 15 zl za bilet w jedna strone
majek   zwykle sobie żartuję
28 stycznia 2011 16:00
oj tam oj tam. miesięczny studencki 255
Szuwarowa,
z takich stajni - atrakcyjniejszych dojazdowo i niezabijających cenowo - przychodzą mi na myśl:
Raczej nie za 600 ale 700 albo ciut więcej to już osiągalna kwota...

- podolszyn, ale tam drożej niż 600, bo jest hala i chyba karuzela
- koczargi
- klaudyn kampinos
- sawanka (tu też drożej ale jak na stajnię z halą przyzwoicie)
- lider w Łomiankach
- Słupno
- Jeziórko

ceny pewnie będą w katalogu...
Tylko to też zależy od strony Wawy - atrakcyjność dojazdu...
eeee busami to nawet do mnie można dojechać. Trzeba tylko mieć troszkę czasu.


Sporo czasu, sporo ....  Niedawno jechałem carem i było bardzo długo. A busem jeszcze dłużej. 
kujka   new better life mode: on
28 stycznia 2011 16:10
Anaa, Lidera mozesz wykreslic, za miesiac bedzie juz 850 zl wiec to raczej poza zasiegiem naszej nowej kolezanki.
cieciorka   kocioł bałkański
28 stycznia 2011 17:16
jeszcze stajnia w sadowej- niecały kilometr od przystanku- przed wakacjami było 400, to teraz pewnie 450/500
Megane, ale co to za stajnia? To jakaś tajemnica? Bo nie rozumiem skąd ten ton...

Nie, żadna tajemnica i nie wiem, o jaki ton Ci chodzi, to już się uśmiechnąć nie można?
Zagościniec koło Wołomina
kujka, mieliście kolejną podwyżkę? o.O
Polecam stajnie Hawena Arabians w Wielgolasie Duchnowskim koło Dębe Wielkie. http://www.polisharabians.pl/stadnina.php?id=96

Boksy angielskie. Bardzo dużo pastwisk. Konie od rana do wieczora na dworze ( tylko jak są jakieś anomalie pogodowe to wtedy stoją w boksach). Fachowa obsługa. Jak ktoś ma dla konia mało czasu to nic złego mu się  tam nie stanie. Nie ma problemu aby konie dostawały różne witaminy i dodatkowe pasze.
Bardzo dobra stajnia dla klaczy w ciąży, klaczy ze źrebakami, emerytów. Nie ma hali ale są piękne tereny do jazdy - Mazowiecki Park Krajobrazowy. Mili pensjonariusze (tak konie jak i ich właściciel).  🙂

nyelle   buntownik z wyboru
28 stycznia 2011 18:45
Szuwarowa, Green Grass w Izabelinie k. Nieporętu. Bardzo dobra opieka, pastwiska i wybiegi, cena w granicach 600, dojazd komunikacją bezproblemowy. Parę stron temu była mowa o tej stajni.
kujka   new better life mode: on
28 stycznia 2011 18:49
Anaa, miala byc od lutego, ale bedzie chyba od marca.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 stycznia 2011 18:56
Szuwarowa, Green Grass w Izabelinie k. Nieporętu. Bardzo dobra opieka, pastwiska i wybiegi, cena w granicach 600, dojazd komunikacją bezproblemowy. Parę stron temu była mowa o tej stajni.


oj - ja bym nada polemizowała co do tej opieki 🙄
karmienie też tam było takie sobie - widziałam niestety konie, które stamtąd odeszły  😵
tylko co do padoków się zgodzę - bo faktycznie jest tam tego sporo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się