Stajnie w Warszawie i okolicach

dziękuję , już zaczepiłam na priv  :kwiatek:
Niedawno było o Duchnicach, to zamelduję tylko, że od września będzie wolny boks w stajni murowanej 🙂 Cena 1000 zł.
Dzionka, wyprowadzasz się?  😲
Zuzu, a po czym wnosisz? Dzionka tylko informuje o wolnym boksie 😉


W Koniku Starym też są wolne boksy (stara stajnia).
Boks w nowej zajęłam ja 😀iabeł:
amnestria, tak pytam, z ciekawości.
W Grzmiącej też są wolne boksy 😉
Zuzu., nie nie, coś ty 🙂 Mój koń nigdzie nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze, więc niechaj stoi dalej 😉 Koleżanka wydzierżawiła konia i przenieśli go do innej stajni 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
07 sierpnia 2014 08:49
amnestria, a jednak Konik 🙂 kiedy Ducho przyjeżdża?
Miłałam okazję być wcczoraj w Luzaku przy okazji wizyty u pacjenta. Konie mają czysto, podłoża zadbane, siana dużo i widać że dzierżawcy się starają. Stajnia warta uwagi, jeśli ktoś szuka. Ewidentne zmiany na plus 🙂
ash, Konik, Konik - sprawdzona stajnia i było nam tam z D. bardzo dobrze 🙂 Mimo, że daleko od domu niestety...
Duszko wraca na początku września 🏇
emptyline   Big Milk Straciatella
07 sierpnia 2014 15:31
Niuniowa, ale właściciele ciągle ci sami.
A tego nie wiem, opisuję warunki dla koni, jakie widziałam. Oceniam stan koni na pierwszy rzut oka i bez wnikliwego patrzenia. Ani mnie ziębi, ani mnie grzeje, kto jest właścicielem. Opieka jest dobra. W boksach czysto. W stajni czysto. Podłoża w dobrym stanie. Karuzela sprawna i podłoże też ok. Ludzie wydają się być zadowoleni, że tam są. Zdaje się, że nowi dzierżawcy naprawdę dają radę. Chyba tylko się cieszyć... (?)
Martita   Martita & Orestes Company
07 sierpnia 2014 21:10
Niuniowa Gdy był poprzedni dzierżawca wszystko było na tip top. Konie zadbane, czyściutko, szczęśliwi pensjonariusze i końscy i ludzie, cała stajnia pełna więc gdzie zmiany na +? Moim zdaniem nie korzysta się z usług osób, które nie potrafią współpracować we wzajemnym szacunku i z kulturą rozwiązywać spraw. Najlepsza infrastruktura nie zastąpi godnego zaufania człowieka, który biznes prowadzi.
Niuniowa, bardzo mnie cieszą te wieści 🙂 ja mega trzymam kciuki za Luzaka!
ash, Konik, Konik - sprawdzona stajnia i było nam tam z D. bardzo dobrze 🙂 Mimo, że daleko od domu niestety...
Duszko wraca na początku września 🏇

amnestria super 😅 😅. Czyli jednak rehabilitacja pomogła?
amnestria a co bylo Duszkowi,bo jakos ucichlo na jego temat...
kaloe, skrobnę Ci pw wieczorkiem 🙂

Andaluzja, nie chcę już poruszać tego tematu. Zamykam rozdział, otwieram nowy :kwiatek:

I koniec OT :kwiatek: :kwiatek:
kaloe, skrobnę Ci pw wieczorkiem 🙂

Andaluzja, nie chcę już poruszać tego tematu. Zamykam rozdział, otwieram nowy :kwiatek:

I koniec OT :kwiatek: :kwiatek:
  A to jest jakas tajemnica? 
Anderia   Całe życie gniade
08 sierpnia 2014 14:18
To trochę jak tajemnica lekarska. Też bym nie była chętna na głoszenie na prawo i lewo na ogólnopolskim forum szczegółów kontuzji mojego konia.
To trochę jak tajemnica lekarska. Też bym nie była chętna na głoszenie na prawo i lewo na ogólnopolskim forum szczegółów kontuzji mojego konia.
  Wybacz,ale gdybym ja chciala robic z kontuzji mojego konia jakas tajemnice,to nie pisalabym przeciez o tym na Re-volcie...itd...Dobra to nie moja sprawa,co sie z tym koniem dzieje...,ale jesli ktos pisze publicznie jakis czas temu,ze kon jest chory a potem robi z tego tajemnice?
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2014 15:13
Andaluzja, to jest forum a nie konfesjonał, tutaj nikt nic nie musi... Bliscy znajomi Duszka pewnie wiedzą co mu dolega, reszcie wystarczy informacja, że jest chory. Nie każdy potrzebuje się uzewnętrzniać.
Andaluzja, to jest forum a nie konfesjonał, tutaj nikt nic nie musi... Bliscy znajomi Duszka pewnie wiedzą co mu dolega, reszcie wystarczy informacja, że jest chory. Nie każdy potrzebuje się uzewnętrzniać.
  Dobra nie wazne...,amen🙂
Amnestria no to świetnie że Twój ogoniasty wraca ! 🙂 no i że wracacie do Konika ! 🙂 w końcu poznamy się osobiście bo my również wracamy tam 😀

Edit. Zapomniałam dodać że w stajni w Koniku jeszcze są dwa lub też trzy wolne boksy w stajni przy bramie 🙂
Andaluzja, nawet nie tylko bliscy znajomi, ale bywalcy re-volty wiedzieli co się działo z koniem - na bieżąco. Bebechy by mi się przewróciły, gdybym miała wałkować szczegóły kontuzji (wszak nie przepełniającej radością, jaka by nie była), bo ktoś ciekaw. Teraz ważne, że koń WRACA! Przynajmniej dla tych, którzy (nawet po cichu) kibicowali w łańcuchu "niefartów" - żeby wreszcie się skończyły.
Andaluzja, nawet nie tylko bliscy znajomi, ale bywalcy re-volty wiedzieli co się działo z koniem - na bieżąco. Bebechy by mi się przewróciły, gdybym miała wałkować szczegóły kontuzji (wszak nie przepełniającej radością, jaka by nie była), bo ktoś ciekaw. Teraz ważne, że koń WRACA! Przynajmniej dla tych, którzy (nawet po cichu) kibicowali w łańcuchu "niefartów" - żeby wreszcie się skończyły.
  Nie rozumiem czemu nadal walkujesz ten temat,skoro juz temat jest skonczony🙂
Andaluzja, bo nie chciałabym być obiektem takich dopytywań w przyszłości? Z czyjejkolwiek strony?
Cześć wszystkim!  🙂

Rozważam ewentualną przeprowadzkę z koniem do Wawy i chciałam zapytać jakie stajnie polecacie? Wiem, że w wątku pojawiło się już wiele opinii na temat różnych stajni, ale jak wiadomo - sytuacja w stajniach lubi się z czasem zmieniać - stąd moje pytanie 🙂

Szukam stajni najchętniej z w miarę dobrym dojazdem od strony Mokotowa (jestem zmotoryzowana). Zależy mi przede wszystkim na dobrej opiece, bezpieczeństwie (braku wystających elementów ogrodzenia itp), przestronnych boksach (drewniane stajnie odpadają), padokami (jeśli jest opcja pastwisk - tym lepiej), krytą halą...jeśli są dodatkowe opcje typu czworobok, parkur, myjka wewnętrzna, organizacja zawodów - tym lepiej + dobra atmosfera. Cena jest sprawą drugorzędową...

Będę wdzięczna za każdą informację  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Może być na pw  :kwiatek:
Czy ktoś z volty stoi w Chojnowie,względnie Largo i może mi powiedzieć,czy warunki w tych stajniach nadają się do trenowania ujeżdżenia? Wiem że obie są nakierowane raczej skokowo,ale chciałabym poznać opinię kogoś, kto tam stoi.
Bischa   TAFC Polska :)
10 sierpnia 2014 15:08
Chojnowm to na pewno Salto Picolo 😉
W Largo kiedyś stała Zula , może do niej napisz.
DressageLife stałam w Largo przed wielkimi zmianami, jakie tam nastąpiły. Ponieważ infrastruktura się tam nie zmieniła, to od tej strony mogę tylko polecać. Kwestie personalne oraz relacja cena/opieka pomijam- bo to obecnie na minus.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się