Kącik komputerowy

musisz sie zalogowac na router i odblokowac te porty ktore uzywa dc czy emule czy co tam jeszcze uzywasz... rezygnujesz wtedy troche z bezpieczeństwa
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 lipca 2009 18:49
ok dzieki zawolam kolege to mi zrobi  :kwiatek: podlaczylam sie bezposrednio ( nie przez router) i sciagnelam sobie co mi potzeba
cieciorka   kocioł bałkański
10 lipca 2009 10:56
hej, chciałam się dowiedzieć jak wygląda sprawa programów w próbnych wersjach, które można nakomputer sciągnąć w próbnych wersjach bezpłatnie na miesiąc.
czy da się je ściągnąc po wygaśnięciu raz jeszcze tak po prostu/wcale/trzeba cos dłubać w panelu?
czy ściągnięcie innej wersji danego programu coś zmienia?
chodzi o program ACDSee. nie kupię go, bo to nie mój komputer, a ten program jest ok bo potrzebuje szybko kompresowac i katalogizowac duze ilosci zdjęć naraz, bez bawienia sie w kolory i bardziej sklomplikowane obrobki.
mam nadzieję ze cos pomozecie 🙂
A nie możesz poszukać w necie starszych, bezpłatnych wersji?
Acdsee dość często ma nowe wersje. Takiej "już spróbowanej" drugi raz się nie da, chyba, że jakąś "łamaczkę dat" skombinujesz.
Ja kiedyś (wieki temu) tak robiłam - przy Acdsee, że zapisywałam dokładną datę i godzinę instalacji, wyszukiwałam potem wszystkie! pliki z tej godziny (no - w tym czasie na kompie to tylko ta instalacja  🙁) i wszystkie je wyrzucałam, z rejestru też.
Ale szkoda zachodu.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2009 12:52
kupował ktoś skiny na laptopa z www.skiny.com.pl ?
są takie piękne, że nie wiem na który się zdecydować 😜  łatwo się nakleja?
cieciorka   kocioł bałkański
12 lipca 2009 12:12
halo, teraz mam wersje 2.5- jezeli znajede w necie taką z innym numerkiem, to powinna się dać zainstalowac?
jak juz bede miala swój komputer to kupie sobie, ale poki co nie ma mowy....
:kwiatek:
Wersja z innym numerkiem - spokojnie, pewnie już wiesz. Ja mam z jakiegoś pisma Acdsee 5 na stałe - i spokój.
cieciorka   kocioł bałkański
13 lipca 2009 23:44
Dzięki!
to bede reaz sledzic czy jakas gazeta nie dołącza, a tym czasem inny numerek 🙂
co juz wiem?
No, że inny numerek się zainstaluje  😀
potrzebuje waszej pomocy. Wczoraj padł mi live box. Chyba przez burzę. Nie chce się chamstwo połączyć. Wiecie jak można normalnie przez telefon stacjonarny się połączyć? Utworzyłam już niby połączenie ale potrzebny jest numer a ja już go nie pamiętam. Orientuje się ktoś jak to można zrobić? Telefon też mam od tpsa.
Czego użyć, żeby otworzyć plik w formacie NDS ? 😵
Ile mniej więcej może kosztować czyszczenie w serwisie zalanego laptopa?  😡
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 lipca 2009 18:33
Nie wiem ile, ale czy ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób mogę zablokować dostęp do komputera za pomocą hasła? Jestem komputerowym beztalenciem i nawet czegoś tak prostego nie jestem w stanie zrobić o własnych siłach...
Wchodziłam w panel sterowania i kombinowałam coś z użytkownikami, ale nic tam nie znalazłam prawdopodobnie nic nie znajdę...
Na hasło zdecydowałam się, ponieważ bez mojej wiedzy korzystać zaczęły z laptopa osoby trzecie, co nie zbyt mi się podoba...
okwiat
Start->panel sterowania->konta użytkowników (tu możesz zalożyć hasło, a potem je zmieniać)

okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 lipca 2009 19:30
No to właśnie w ten sposób zalożylam konto Administrator i nawet jeszcze jedno konto Okwiat. I mimo tego że oba są na hasło to komputer włącza się normalnie i żadnego hasła nie wymaga...  👀
okwiat zrób tak: Start->uruchom i tam wpisz :control userpasswords2
i tam juz powinnaś ogarnąć co trzeba
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
21 lipca 2009 08:26
Jest  😅 Dziękuję!  :kwiatek:
50zł  😁
Czego użyć, żeby otworzyć plik w formacie NDS ? 😵

Może ktoś wie, co mam pobrać? Bo obiecałam siostrze gre, a ściągnęła się w takim właśnie dziwnym formacie 🤔
z tego co wygooglalem to jest ci potrzebny emulator Nintendo.
http://www.nintendo-ds-roms.com/

W dodatku dla różnych gier są różne 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 lipca 2009 17:27
ma ktoś może grę Rollercoaster Tycoon 1 po polsku? W necie do ściągnięcia albo zawirusowana, albo nowsze wersje 🙁


edit: ściągnęłam sobie też czcionkę, gdzie mam ją przenieść by móc pisać nią w Paincie lub Gimpie?
50zł  😁


Jeśli to do mnie, to dzięki  😉

Niestety, w laptopie klawiatura do wymiany  👿 Koszt ponad 500 zł  😵 Ktoś wie czy można jakoś dostać taniej? jakieś 'zamienniki'?  🙄
koleżanka przesłała mi mój filmik z zawodów, a ja nie mogę go otworzyć. Końcowkę ma .rm i według niej w programie real powinien działaś. Sciągnęłam już z dwa reale i nie działa. W MPC nie działa i w subedit-player tyż nie  🙁

co mam zrobić?  😡
na pewno są tańsze zamienniki np. tu: http://www.hexenergy.pl/index.php?wszystkie=1 lub na allergo.

z tym filmikiem to real powinien otworzyć... jeśli nie to możesz przekonwertować lub znalazlem plugin do winnampa, może tak się uda:  http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=22143
a przekonwertowac pewnie da sie tym: http://www.instalki.pl/programy/download/konwersja_audio_video/RM_to_AVI_MPEG_WMV_VCD_SVCD_DVD_Converter.php
Dzięki, znalazłam właśnie na allegro  :kwiatek: A szukałam ostatnio i nic nie było, teraz patrzę - a tu tyyyle aukcji  🤣
ściągnęłam sobie też czcionkę, gdzie mam ją przenieść by móc pisać nią w Paincie lub Gimpie?

Najprościej: Panel sterowania/czcionki/zainstaluj nową czcionkę - i wskazać gdzie jest
jur jak to było do mnie to dziękuję! w między czasie jakoś się  udalo otworzyć. Coś poinstalowałam  👀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 lipca 2009 10:44
znacie jakis darmowy program ktory mozna scignac z neta zeby przegrac z tel na kompa filmiki i moc je odczytac?maja jakis dziwny format  i tak normalnie sie nie da 🤔
czym sie kierowac szukajac laptopa? zakladajac ze maja podobne procesory, dyski i grafike.
raczej chodzi mi o firmy, matryce i inne takie
znacie jakis darmowy program ktory mozna scignac z neta zeby przegrac z tel na kompa filmiki i moc je odczytac?maja jakis dziwny format  i tak normalnie sie nie da 🤔


VLC  VideoLAN
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się