Forumowe koszulki - lista

Ja bardzo chciałabym zobaczyć zdj bluzy z szkieletorem , mógłby ktoś dać foty  :kwiatek:
Podajcie jeszcze dokładne wymiary, bo piszecie, że na szerokość mogłaby być mniejsza.
Ja chcę zamówić bluzę kangurkę, więc chcę by fajnie wyglądała, a nie jak worek 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2013 14:56
Normalnie duma mnie ze szkieletora rozpiera 🙂
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
31 sierpnia 2013 17:42
Masz pełne prawo do dumy 🙂. Wszyscy szkeletorem zachwyceni. Nawet "ludzie obce".
Przeglądnąłem z 10 ostatnich stron i nie jestem pewien czy wiem jak i co mogę zamówić. Im więcej czytam tym mniej wiem 😉
Czy ktoś mógłby uzupełnić/poprawić?

1. Jak rozumiem motyw jest z tyłu, a co z przodu? (nic?)
2. Zdjęcia są głównie T-shirtów. A jak wyglądają pozostałe (Polo koszulka [czy to ta "Bluza przylegająca do ciała"? , Bluza kangurka, Bluza standardowa)
3. Ta rozmiarówka poniżej to jest damska tylko - co z męską/unisex?

Fanie jakby wszystkie dane były w jednym miejscu (w pierwszym poście?), tylko aktualizowane/uzupełniane/poprawiane w przypadku zmian.


Logo: Szkieletor [/quote]

Logo: Bezczelny i Szkieletor
[quote author=Bernardeta link=topic=48646.msg1829757#msg1829757 date=1374144480]
EDIT projekt wsępny http://re-volta.pl/galeria/foto/98937


Kolory i rodzaje koszulek (tylko T-shirty?):
[/quote]
[quote author=Bernardeta link=topic=48646.msg1830190#msg1830190 date=1374174098]


"Bluza przylegająca do ciała":
[/quote]

[hr]

Składanie zamówień:

[quote author=Bernardeta link=topic=48646.msg1846639#msg1846639 date=1376071037]
Ok, doczekałam się odpowiedzi. Możemy składać zamówienia na adres mejlowy.  [font=Verdana]barwy.biuro@tlen.pl [/font] .  😉


Nie piszesz normalnie rodzaj koszulki rozmiar i jaki motyw na plecach.
Np. koszulka damska S bezczelny, podajesz adres


Dla ułatwienia i usprawnienia w zamawianiu ;

Przesyłki:

List polecony ekonomiczny: 5 zł
List polecony priorytetowy : 7 zł
Paczka pocztowa : 14 zł
Przesyłka kurierska : 17 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 27 zł

Produkty:


T-shirt - 30 zł
Polo koszulka - 48 zł
Bluza kangurka : 80 zł
Bluza standardowa : 58 zł

Torba na zakupy : 9,99
Podkładka pod mysz: 15 zł
Kubek : 12 zł

Na każdym produkcie logo: Bezczelny lub Szkieletor wg ustalonych wizualizacji.

Dane potrzebne do realizacji zamówienia !!!

1. Typ, kolor i rozmiar odzieży , rodzaj logo i kolor logo ( biały lub czarny )
2. Adres do wysyłki
3. Zrealizowany przelew za usługę na konto naszej firmy:

54114020040000320274153206

Barwy
ul.Wiejska 18
82-300 Elbląg

Firma po otrzymaniu zamówienia wysyła kwotę którą należy przelać na ich konto. Po zaksięgowaniu opłaty zamówienie jest  realizowane.


Do listu wchodzi maksymalnie 2 koszulki. Większe ilości to już paczka.

Nic nie trzeba poprawiać wszystkie dane są prawidłowe.
Kolory dostępne w danym rodzaju ubrania także są podane. (tyle ,że nie ma wszystkich wizualizacji)
Jeśli masz jakiś konkretny problem z zamówieniem czy pytania co do koloru napisz na priv  😉. Nie mam czasu rozpisywać się tutaj po raz kolejny bo i tak poświęciłam na załatwianie tegorocznych gadżetów masę czasu.
Mam problem z tymi 3 punktami z mojego postu. Jeśli nie masz czasu to mogę napisać bezpośrednio do firmy, nie ma sprawy.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
01 września 2013 22:35
Piotrek,
zdaje się, że z przodu na piersi logo rewoltowe,
z tyłu szkielecik lub bezczelny, do wyboru.

Rozmiarówkę najłatwiej znajdziesz ładując się na Allegro
i wpisując w wyszukiwarkę
adler polo lub adler bluza z kapturem lub adler bluza itd.
Dla najpewniejszej pewności możesz zaatakować Pana z Barw.
Piotrek Nie ma problemu z tym żebym Ci powiedziała co i jak nie chciałam po prostu rozpisywać się por aż kolejny o tym samym w wątku. Szybciej i konkretniej będzie zapytać mnie na priv . 
Dzięki, na razie wszystko już wiem
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
02 września 2013 09:33
Dziewczyny, i jak, macie jakieś fotki ?  😉
Ja zamówiłem koszulkę (http://www.barwysklep.pl/pl/c/T-shirt-200-g/40) z nadrukiem i kamizelkę (http://www.barwysklep.pl/pl/c/Kamizelka-meska/56) z haftem i dzisiaj przyszły.

Z plusów: dobra jakość i wykonanie, świetny kontakt, szybka realizacja.
Z minusów: odcisk (od maszyny haftującej?), kamizelka jest nie w tym rozmiarze co trzeba. Napisałem do nich, zobaczymy co się stanie.

BTW:
1. opis kamizelki na stronie jest do innego modelu (inny materiał, krój)
2. rozmiarówkę można sprawdzać na stronie adlera, np. dla koszulki: http://adler.info/CZ/EN/eshop/t-shirts_tricka/unisex_unisex/burgundy_13//t-shirts-heavy-200_110/

Edit: załączam zdjęcia. W świetle dnia wyszedł niestety problem z odciskiem na plecach...
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
07 września 2013 14:07
Kamizelka ekstra. Nie ma damskiej??
omnia Tak damskie są dostępne. Cena brutto to 89 zł. Aplikacja na plecach szkieletor - ( haft + 15 zł ) , aplikacja na lewej piersi ( haft + 10 zł ). Dostępne ko,ory; czarna, szara, niebieska, czerwona.
Wygląda tak;

omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
08 września 2013 16:18
nie lubię was 🙇 taka ładna, a ja nie mam kasy...  😤
Doszły do mnie koszulki, kubki i torba. Koszulki są bardzo dobrej jakości, fajny materiał, dobrze zrobiony nadruk. Kubki rewelacja. Torba też ok, chociaż mogłaby być z bardziej "eko" materiału, bo wydaje się dość delikatna.
Koszulki
klik
klik
klik
Kubki
klik
klik
klik
Torba
klik
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 września 2013 11:46
kittajka,
świetne!
Na kubeczek i koszulkę chyba się rzucę 🙂.
Na piersi masz logo revolta? Bo Piotrek miał inaczej...znaczy jednoroga malutkiego.
ms_konik, na piersi re-volta, z tyłu na jednej jednorożec na drugiej bezczelny. Podejrzewam że można sobie zamówić jednorożca albo bezczelnego na piersi, bo firma ma naprawdę fajne podejście do klienta. A kubeczki za te cenę są rewelacyjne.
Tak jest, prosiłem o jednorożca z przodu.
Świetne!  😍 Zaczynam urabiać św. Mikołaja, może wcześniej przyjdzie w tym roku 😀
Podbijam wątek,  😀

Przypominam że jest możliwość kupna czapek ze szkieletorem  polarowe za 35 zł z nadrukiem.
Jest teraz promocja na kurtki soft shell są po 159 zł już z nadrukiem więc jest okazja ale tylko do 2 listopada  😉
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to piszcie tutaj, ja zapytam o  projekty.
Będzie robiona nowa seria ubrać i gadżetów re-voltowych na rok 2014?  🙂
na pewno tak  😀 musi się tylko zebrać "pare " osób. Ktoś chętny do wymyślenia nowego nadruku ?  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
02 stycznia 2014 16:55
Zwykle jestem noga, jeśli chodzi o logo, ale mogę spróbować. 🙂
emptyline spróbuj  😉  :kwiatek:  ja nawet się nie zabieram bo i tak nic by z tego nie wyszło  😁  Coś mało osób odwiedza wątek ostatnio... Mam pytanie  czy wykonanie, cena itd. oferowane przez firmę z którą załatwiałam ostatnią edycję wszystkim odpowiada ?
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
06 stycznia 2014 22:43
taka tam propozycja 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2014 07:31
Nie widać foty.
ceffyl w 2012 było bardzo podobne 🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
07 stycznia 2014 08:27
azazu93 nie wiedziałam, ale przyjęłam do wiadomości  🙂  pomyślę jeszcze 😉
JARA Ja widzę, azazu też, nie wiem czemu Tobie się nie wyświetla
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się