Howrse gra :)

Brak instruktora w ośrodku coś zmienia? Czy instruktor jest tylko żeby było na co equus ośrodka marnować? 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 lipca 2014 15:09
Kto kupi ode mnie konia za 10001eq?

edit: Jakiś błąd mają na stronie kuponów:

30 Kuponów zaczynając od 96,00 PLN

100 Kuponów zaczynając od 0,02 PLN

Aż z ciekawości sprawdziłam- za 100 kuponów trzeba zapłacić 270zł, czyli kupon kosztuje 2,70zł- a nie 0,02.


Nancy- Pracownicy wpływają chyba na prestiż ośrodka.
Cześć
Kojarzy może ktoś graczkę safie? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 lipca 2014 20:49
Bartekl1, to ja, a o co chodzi?
Masz na hwr taki sam nick? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 lipca 2014 20:53
Dokładnie i z tego co kojarzę sitteruję u Ciebie 😉
Dokładnie tak. Skojarzyłem sobie, że skądś Cię znam. No i wpadłem na re-voltkę 😉
Ktoś potrzebuje treningu konia?
Pomoże mi ktoś w zadaniu? Muszę sprzedać konia za 10 000 🙂 
Matuzaalem- ja mogę 😉
Dzięki, wczoraj nie zauważyłam ale ktoś kupił konia wystawionego na bezpośrednich.  :kwiatek:
kolejne info z zagrody

przybywam ze spoilerami.

boski z chińskiej (?) kolekcji, Tianma, kolekcję chinoli wrzucą do WW:

obrazek1

google tłumacz, oh, tak profesjonalnie:
google translator! XD napisał:
    nowa boska: Tianma Tianma jest boski Pegaz część chińskich boskich koni. Od czasu do czasu, w jego wyniku, może powodować następujące bonus: 2 razy więcej odchodów niż zwykle dla koni bez Ploutos pergaminowych przebudzonych między początkiem premii i codziennie Następujące aktualizacje. Inne dni Tianma zarobić punkty umiejętności, które można dystrybuować, jak chcesz. VIP: 4 występy zamiast 3 osły

plotki o skinfaxi:
Cytat :
    Skínfaxi jest koniem boskim, reprezentująca dzień. Na każdym przebudzeń Skínfaxi pozostawia kilka promieni światła. Po zebrać wystarczająco dużo światła, to możesz dać 5% ekstra morale do wszystkich koni. Ten koń nie może być sprzedawany.

dodam jeszcze, że na stronę główną wróci podgląd koni, ktorymi się ostatnio zajmowaliśmy Very Happy a Gypse zostanie zaliczony do kamieni szlachetnych.

A tutaj grafika z nadchodzących kart:

obrazek2

nie rozumiem, czyżby faxi był do 'zdrapania' w diamentowej karcie? o.O to będzie zbyt proste - wystarczy trochę szczęścia...

Kart kolekcjonerskich nie będę tu wklejać bo jest tego za dużo, ale upominki pewnie was zainteresują:
obrazek3 


tera ja 😉 znowu WW? ładny ten chiński koń, no ale kurde to jest już nudne, tylko te podkowy i podkowy :/ i mam nadzieję, że karty nie będą tak jak teraz loteria, bo przecież ona jest króciutka. chyba zrobią przerwę po serii koni pór roku, dadzą karty i WW wróci po nich. oby. co do pogrubienia - chyba w 3 edycjach kart po rząd zdrapałam wszystkie karty oprócz tej z koniem 😁 dziękuję za takie ułatwienie 😂
i ten Tianma i skinfax nie dają nic konkretnego... :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 lipca 2014 20:26
W ogole jakies beznadziejne ostatnio te boskie... chyba konie wiatru jako ostatnie cos dobrego dawaly :/ a reszta smieci...
Ech, znowuż ominie mnie promka... Wiadomo chociaż, kiedy wejdą? W poniedziałek?

edit. Czy znalazłby się ktoś chętny, kto - gdyby w tym czy następnym tygodniu weszły Karty - mógłby mi się logować dla zdobycia dwóch + wygrać 2 zawody jednym koniem na kolejne 2 karty? Bez zdrapywania czy aktywowania. Odwdzięczę się czymś z CR na PL. Albo na COM, jak komuś tak lepiej 😉
konirka - ja mogę : )
Przechowalni mi ktoś 65 000? Nick: lyrosi  😉


kolejny obrazek do nowej promocji. pewnie wejdzie w poniedziałek na com, tak długo bez promocji przecież howrse nie wytrzyma 😁
Jeszcze 75 000 podków, myślicie że loteria dziś wejdzie?
Generalnie się nie udzielam na forum, ale piszę do Was z małą prośbą.
Czy moglibyście mi zostawić gratulacje (czy co innego się tam z nimi robi :P), gram od niedawna i w sumie się dopiero rozkręcam 🙂
Mój nick: lisowa
Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek:


co to te niebieskie karty?  😲 brązowe, srebrne, złote i...?
diamentowe 🙂
Jak się te karty nie skończą do 10 sierpnia to nie wiem co im zrobię 😀
Cierp1enie,  😵 😂 a byłam pewna, że tam są diamentowe i jeszcze jakieś  😁
hiehiehie czasami też oczywistość oczywista już nie wydaje się taka oczywista  😁


dziś zapewne wejdzie loteria i koniec wyzwania, oby bo mam dość
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 lipca 2014 09:37
Kurczę, a mi się nie udało zdobyć 390 podków, żeby mieć 1 darmowe WT za 3 otwarte  🙄 A tylko odpuściłam jeden dzień (zadania+GP) i pojedyncze zadania...
ja mam 750, a nie robiłam wszystkich zadań, ani razu nie dawałam do GP no i za zawody miałam z raz czy dwa, jak calore coś upolowała
🙂
weszło WW na com 😵 😵 😵 czyli karty będą pewnie tylko przerywnikiem, jak loteria :/

Cierp1enie, podesłałam co chciałaś 😉 i wystawiłam ci trzy konie na kupon, mogłabyś mi je zdechnąć dziś albo jutro?  :kwiatek:

haha, kocham konto VIP  😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 lipca 2014 10:02
ja mam 750, a nie robiłam wszystkich zadań, ani razu nie dawałam do GP no i za zawody miałam z raz czy dwa, jak calore coś upolowała
🙂


Ja chyba jedno zadanie złapałam z podkowami (2 szt.). Nie miałam jesieni więc i podków mi nic nie dodało gratisowych. Trudno, chciałam zdobyć tylko 390 podków. Pewnie otworzę tylko jedne WT.
calore  ale Ty jesteś szczęściara, ja bez kitu, otworzę znowu 35 ro by mieć jednego
e tam 😉 ale jaką miałam rozkminę, z czego zużyć RO. no bo jak z zapasów, to mi mało zostanie, jak z diamentów, to też mi mało zostanie, a diamenty są potrzebne, żeby wymienić karty. a znowu kupony są do kupowania zestawów kart 😁 i wszystkiego mi było szkoda ;p

tak teraz wymyśliłam, że przerywnikiem pewnie znowu będzie loteria, a karty wejdą w sierpniu, jak będą te całe WEG (prawdziwe).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się