Howrse gra :)

ale miałam stracha, jak klikałam następny poziom  🏇  😁
Pilnie sprzedam konia +25 lat minimum.65 000-70 000 eq.
Login na howrse.pl-Asia818

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 23 losami.
Wygrywasz:
2 x
Ostrogi

z 2 losami

8 losów na następne losowanie

z 6 losami

3 x
Punkt dorastania

z 2 losami

2 800  Equus

z 5 losami

5 x
Marchewka
1 x
2** czaprak do jazdy Klasycznej
1 x
3*** Klasyczne siodło
1 x
3*** Klasyczna uzda
3 x
3*** Westernowa uzda

z 3 losami

1 x
2** Owijki


to jest jakiś żart... ;/

Asiulla, napisałam na howrse w tej sprawie.
dar ja mam tak stale :/ najlepsze nagrody to WM i musniecie...
julka177,  możemy sobie przybić piątkę - u mnie też najlepsze właśnie WM..
a miałam nadzieję, że skoro mam dużo losów to będzie coś wartościowszego.
Dobra, nie jest najgorzej.. - półdarmo to dostajemy właściwie.


Dla pocieszenia na drugim koncie mam średnio 5-6 losów i oczywiście UH wpadł..  👍
Czym mniej się starasz - tym więcej dostajesz. Polityka firmy: skoro idioci już dużo wkładają w tą promocje to będą się starać dalej właśnie po to by uzyskać coś lepszego, tych słabszych graczy, którzy mniej się udzielają w promocji nagrodzimy żeby wysyłali więcej..  🤦
U mnie to samo najlepsze to co wygrałam to tandetna WM,CO i PP.Nic o większej wartości nie wygrałam...
To chyba kpina...tak słabo O.o
LOTERIA:
1 x Piorun Zeusa,
1 x Ostrogi,
5 losów na następne losowanie,
3 x Punkt dorastania,
4 600  Equus,
5 x Marchewka,
1 x 2** czaprak do jazdy Klasycznej,
1 x 3*** Klasyczne siodło,
2 x 2** Owijki.



kupiłam vipa więc miałam trochę losów... ale lipne nagrody

Witaj, rosolowa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 39 losami.
Wygrywasz:

1 x
Złote Jabłko

1 x
Woda Młodości

2 x
Ostrogi
z 2 losami

1 x
Lonża

19 losów na następne losowanie
z 9 losami

16 x
Punkt dorastania
z 7 losami

5 800  Equus
z 10 losami

15 x
Marchewka
z 3 losami

1 x
2** czaprak do jazdy Klasycznej

2 x
3*** Klasyczne siodło
z 2 losami

1 x
2** Owijki

1 x
2** Nauszniki





Calore - gratulacje!
dar ja mam tak zawsze. czy mam dużo czy mało losów. Podobnie w innych promocjach 🙁 mam jakies zezowate szczęście
Szukam osoby, która postarzy mi około 30 koni od 25 lat do 30 🙂 Płacę w omkach, nyksie i innych wartościowych rzeczach z CRu 😉


Pilnie sprzedam ZJ, tylko ono musi być wybrane u mnie na koncie - Wliczając 1, których można użyć jeszcze przez 6 godzin 46 minut.  😁
Dunkaa, ja mogę trochę 😉
Ja wam powiem, że najwiecej sie zdobywa mając 3-4 losy. Ja za każdym razem mam coś z CR  😉 we wcześniejszych mi nawet 200 tys tym sposobem wpadło  😀
TheWunia, wypróbuję na drugim koncie! Na kuciaczku będę starała się uzyskać jak najwięcej losów..
ja z 30 losami nie wygrywam nic niestety...


calore sprawdź wymiany na com 🙂
Dziś o 6 miałam 8 losów i zdobyłam m.in. chmurkę oraz ZH czyli jak na razie najlepiej. 😉
Cierp1enie, dzięki 🙂
ja przy 15 losach miałam OM, przy 8 KF
Szukam Liry Apolla, potrzebne sztuk minimum siedem więc chętnie kupię od razu po dwie sztuki. Za jedną dam do 16000 equus.

No i co do moich dziwnych cen, sprzedałam właśnie RO za 130 tys. Patrząc na wymiany to i tak tanio skoro inni wymieniają RO na OM, czasami nawet krzyczą sobie 2xOM. Taka prawda, że korzystamy wtedy gdy są jakieś promocje - boski w RO. I zaraz potem dowiedziałam się, że dziewczyna jest bardziej zainteresowana wymianą - ja jej RO, ona mi OM. A samo OM sprzedaje za 115 tys. no i kupiłam na drugim koncie, ale dałam jej 135, żeby nie była stratna w equus. Tylko proszę, nie pisać, że jestem ździerca, bo dosłownie po 2 minutach wystawienia RO na wymiany zaistniała taka sytuacja i nie ja wyleciałam z propozycją zamiany na OM.  :kwiatek: Dzisiaj dobry handlowy dzień jest.  🤣
[s]
Sprzedam Upominek Hestii za 2 kupony, z drugiego konta, Haffek nie byłabyś zainteresowana?[/s] zaklepany.

ChemiK, gratuluję, dla mnie ta loteria nie jest teraz zbyt łaskawa ale mam nadzieję, że coś konkretnego wpadnie.

Szykuję sobie przedmioty na skilla, Dementek w dalszym ciągu trenujesz konie ?  😉

Wyhaczyłam na wymianach dwa promienie heliosa łącznie za 10 tys equus, czyli za sztukę 5 tys. Ceny zaczynają się od 10 tys za jedną - bardzo tanio i nie w cenie !
dar sprzedam Ci 2 liry za 30 000 mogę Ci też wystawić na Twoje drugie konto tylko napisz na jakie
ChemiK, najchętniej kupię na pierwsze bo tam mi bardziej potrzebne.
Tylko wymian mi szkoda, więc wystaw jako prezent i konia na zarezerwowanej sprzedaży.
Tak więc na kuciaczek poproszę 🙂
Już wystawiam
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 września 2014 16:32
dar- Trenuję. W środę wracam z kursu i ogólnie trochę więcej czasu będę miała.
Jak ktoś jeszcze chce upominek hestii to też mam po 2 kupony 🙂
A nie chciałby ktoś czasem kupić konta? 2 kupony, dzikie, dużo stażu.. i zobaczcie sami- login jak tutaj, czyli TouchTheDreams . A jakby ktoś ogólnie coś chciał, to moje drugie konto- luźniejsze- to Dolores  🙂
Mi po głowie też chodzi sprzedaż swojego konta. Właśnie tego lepsiejszego.. Ale chyba to jeszcze nie pora 😉

Dementek,  tak jak pisałam - zbieram chmurki, będę potrzebować tez klepsydry i to właściwie tyle.
Tym razem też napiszę do Dolcevity w celu zarezerwowania boksu.
Także czas, czas.. Pytam wstępnie 😉
A nie chciałby ktoś czasem kupić konta? 2 kupony, dzikie, dużo stażu.. i zobaczcie sami- login jak tutaj, czyli TouchTheDreams . A jakby ktoś ogólnie coś chciał, to moje drugie konto- luźniejsze- to Dolores  🙂

Kupić...a za ile?
TouchTheDreams
A może rogi sprzedajesz?


Lub ktoś inny?
Tylko od razu mówię, że sprzedam konto, ale nie za wirtualną walutę. Mogę też wymienić za coś. W sumie już miałam chętnych, ale jedna wyjechała gdzieś do Anglii, inni też jakoś się rozsypali... A ja już się tak w grę nie angażuję (w swoim czasie byłam naprawdę uzależniona x.x) i trochę szkoda mi tej pracy i trochę kasy, którą władowałam wtedy w to konto

A rogi mogę sprzedać, jasne- tylko zaproponuj które i za ile, ja już wypadłam z tej wiedzy co po ile chodzi itd.
Asiulla, rogi w sensie jednorożce? 😀 ja mam trochę - nick majgaa, zobacz co tam jest 😉
4 losy i OM i ZJ  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się