Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

Podczytuję Was z zainteresowaniem :kwiatek:
I faktycznie musze przyznać rację Armarze , że Don Delux o wiele bardziej pasuje do Florentyny - tak wracając do mojej sprawy hodowli podwórkowej😀
Na pewno pojadę obejrzeć i "obcykać" wszystkie ogiery zaproponowane przez Was z Polski - U'can't Lose, Qulester.. Przy okazji może zrobię właścicielom bazę filmikowo-zdjęciową bo ciężko znaleźć te ogiery w necie...
Muszę też zrobić coś podobnego Florentynie - porządne zdjęcia i filmik w ruchu w 3 chodach. A potem pobawić się w zestawienia.
Dzięki dziewczyny!
Jeździj oglądaj 😉 Jak możesz sobie pojechać na jakąś imprezę hodowlaną/MPMK czy coś to sobie pojedź, popatrz. To sporo ułatiwa 🙂
BTW - masz PW
milenka-falbana - na temat Qulestera można w internecie znaleźć bardzo dużo informacji, ma tak dobre potomstwo że nikt się nie kryje z tym. Tylko właśnie fajnych filmików nie ma  😎

I na co mu to video jak wiadomo, że ogier sprawdzony i z własną db karierą sportową ? 😉

Już jakiś czas temu pisałam, że o Durano W będzie głośno i warto korzystać z nasienia póki jest dostępne na przyzwoitych warunkach. Ostatnio dużo piszą Holendrzy, notatka o jego ostatnich wynikach jest m.in. na oficjalnej stronie internetowej Związku KWPN i na horsesinterantional.com. Z podaniem nazwiska właściciela i hodowcy. Natomiast na stronie Global Champions Tour, w zakładce Zinedine jest opisana jego kariera z czasów przed Beerbaumem. Miłe akcenty.
Natomiast uznany u nas w Polsce i mający potomstwo (pierwsze z rocznika 2012) ogier Narvik, hodowli forumowej titiny robi furorę w Finalndii (kariera sportowa) 🙂 Jest nawet objęty cyklem przygotowań do Rio  🙂  🏇
Taka garść nowin jakby kogoś interesowało co się dzieje na świecie.
armara - to po co robią filmiki w Niemczech?  😎 Fajne newsy piszę też p. Piotr Hass Sandej na swojej stronie. PZHK w swoim newsie też zaczyna powoli nadrabiać.
Ale tam prezentacje mają praktycznie młode ogiery. Starsze to albo potomstwo albo zawody.
Tu jest największy zbiór, świetna baza:
http://www.webstallions.com/
Armara gdzie jest info o koniach fin objetych programem?Dzieciak Ignama podobno sie zalapal:-)
Ale tam prezentacje mają praktycznie młode ogiery.


Nie zgodzę się z tym. Co roku starają się dokładać nowe informacje o starszych ogierach, aktualizują zdjęcia i filmy -
to jest według mnie świetny filmowy katalog. Kilka ogierów w jednym miejscu, omówione w lektorze.
[quote author=armara link=topic=5087.msg2122201#msg2122201 date=1403191638]
Ale tam prezentacje mają praktycznie młode ogiery.


Nie zgodzę się z tym. Co roku starają się dokładać nowe informacje o starszych ogierach, aktualizują zdjęcia i filmy -
to jest według mnie świetny filmowy katalog. Kilka ogierów w jednym miejscu, omówione w lektorze.
[/quote]

Otóż to! Jako "filmowiec" śmiem twierdzić, że filmiki są absolutnie niezbędne! 😀 Takie czasy mamy, że wszystko potrzebuje reklamy. O 🙂
Karla🙂
Wiesz co w tej chwili nie ogarniam, ale są bodaj trzy polskie konie w tym programie. titina będzie wiedziała 🙂
konikmorski
Ale ja mówię o starszych ogierach chodzących w sporcie. Zresztą póki co nie widziałam ładnego video "stanówkowego" w PL. Nie jestem jakimś wielkim hodowcą więc nie będę się wypowiadać jako przedstawiciel tejże grupy, ale powiem Ci, że ja tych prezentacji nie oglądam. Teraz pokryłam w ciemno nawet nie widząc ogiera (nie żyje już, video brak) - naprawdę dla mnie video to jest tylko taka wisienka na torcie 😉
Co innego przy sprzedaży - tutaj zdecydowanie film być musi. To podstawa.
Mimo wszystko dobrze że są filmy, zdjęcia, opisy, wystawy itd bez tego dopiero człowiek poruszałby się jak po ciemku.

aramara - którego ogiera wybrałaś że to taki pewniak w ciemno?
Myślę, że na pewnym etapie marketing nie jest najważniejszy. Tak mi sie kiedyś wydawało i dałabym sobie rękę uciąć. Ale dziś wiem, że to specyficzna branża i to wszystko działa trochę inaczej 😉
Otóż to, specyficzna branża.  😎 sorry za  🚫
Proszę o trzymanie kciuków. Mówi się, że do trzech razy sztuka... 🤔

PS.: Mi też się bardzo fajnie czytało tą dyskusję! Więcej, więcej! 🙇 Bo ostatnio odnosiłam wrażenie, że nic wartościowego na r-v już nie wykwitnie... 😁
Daję tutaj takie jedno zdjęcie ogiera Vice Vandamme z SO Gniezno.

W jaki sposób zdobył on licencję ?
Według PZHK ma kategorię C, reszta w linku: http://pzhk.pl/hodowla/kategorie-ogierow/
Tak, tak już doczytałam. Pomylił mi się z innym ogierem po Vandamme.
Pokrył ktoś z Was może og. Cros , który chodzi pod Andrzejem Głoskowskim? Coraz bardziej mi się ten ogier podoba 😜 znalazłam w  rejestrze i gdzie... Zna ktoś cenę może?
Pokrył ktoś z Was może og. Cros , który chodzi pod Andrzejem Głoskowskim? Coraz bardziej mi się ten ogier podoba 😜 znalazłam w  rejestrze i gdzie... Zna ktoś cenę może?


A on w ogóle jest dostępny dla hodowców ? Bo to, że jest w rejestrze to jedno, a czy jest dostępny - drugie.
O tym nie pomyślałam  😵 Pewnie znając życie nie jest dostępny..
W rejestrze piszą czy ogier jest dla użytku prywatnego czy również dla innych właścicieli klaczy. Jest podany telefon, więc nic innego tylko dzwonić i pytać. Ale zawsze można też zadzwonić do PZHK i zapytać o informacje na temat ogiera.
Dzięki konikmorski  :kwiatek:
Aktualne zdjęcie ogiera Czumen K, będzie jeszcze aktualne zdjęcie ogiera Biskwit. Oba stoją w SO w Gnieźnie.


Nienajkorzystniejsza ta faza - łapy na drągach 😉 Czy Gniezno ma swoja stronę www/facebook ?
Nie mają właśnie, ale teraz jak dostaną fajny materiał w postaci zdjęć i filmów to będzie można się za to zabrać. Tym bardziej że u nich trochę się dzieje.
masz może fotki tego francuza?
ogurek - napisz mi konkretnie imię ogiera. Zdjęć z Gniezna mamy dość sporo. Jednak czekamy jeszcze na pozwolenie co do publikacji.
Chodzi mi o francuskiego ogiera przywiezionego w tym roku. Koń wcześniej nie krył, jeździł go chyba Thomas Velin. Imienia nie pamiętam, wiem że kasztan.
imię kasztana z SO Gniezno to If du Reverdy po Le Tot de Semilly
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się