Prostownice itp.

bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
25 maja 2011 20:11
Koszt zalezy od jakości produktów i oczywiście salonu. Ja płaciłam za caly zabieg 120zł. W niektórych salonach jest nawet 300  🙄 .

To u nas we Wrocku dziewczyna robi za 250-350 zł (zalezy od grubości włosa) prostowanie keratyną, moja siostra sobie właśnie zrobiła i efekt super, nie dość że zyskają na zdrowiu to jeszcze proste 😉 korepetytorka mojej siostry też sobie zrobiła i trzyma się jej już 8-my miesiąc, chyba też sie skusze, ale dopiero po wakacjach 🙂
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
24 grudnia 2011 14:11
to ja wszystkim szukającym mogę polecić
Remington Sleek&Curl 🙇
TU🙂
mam ją już rok, działa nadal tak samo zadowalająco. 🙂
używam temp. w wysokości 180-190,  grzywkę 160 na co dzień, prostowanie mojej (sporej) ilości włosów zajmuje mi... 5 minut?
na temp. 210+ wystarczy jeden krzywy ruch i zostaje zagięcie, działa tak mocno
kiedyś używałam jej w temp. 200, ale po farbowaniu staram się oszczędzać włosy, na niższych temperaturach efekt jest również niesamowity..
włosy są gładkie, nie szopią się, loki nie robią się pół godziny po prostowaniu - odkąd jej używam to nie muszę włosów męczyć co dzień. jest naprawdę prostownicą najwspanialszą na rynku. Do tego można nią robić wspaniałe loki. nadaje się też do krótkich włosów.


w komplecie od niedawna używam suszarki remingtona 👍
TU🙂
i jestem równie zadowolona, jonizacja na wysokim poziomie. teraz ułożenie włosów po umyciu zaraz zajmuje mi 10-15 min.

na stronie wszystko taniej niż w sklepach

edit: dodam, że układanie moich włosów kiedyś to 30-40 min samo prostowanie, efekt żaden...
Odkopię temat bo to chyba właściwe miejsce.
Mam grube, ciężkie puszace i uparte włosy...
Chciałabym zafundować sobie jakąś dobrą prostownicę.
Pogrzebałam w necie i wpadla mi w oko BaByliss ST387E Diamond Ceramic iPRO 235.
Czy ktoś ma? A może jakieś inne warte uwagi?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się