Sesja/Studia i t d ;)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 czerwca 2011 22:31
szczęściara! no i gratulacje 😉

ja się modlę do gen popu. idzie mi niestety jak krew z nosa... a egzamin w poniedziałek  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 czerwca 2011 23:03
sei, odpadły mi dwa przedmioty przez te prace na szczęście.
Niestety nie podeszłam do 2 egz więc zostały mi na wrzesień. Ale miałam do wyboru: albo zdać jedno bdb, albo się ośmieszyć na odpytce. Wolałam to pierwsze.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2011 00:16
a markujesz dzisiaj? czy ja jako jedyna zarywam weekendowe noce?  😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2011 00:31
markuję, markuję 😉
chcę napisać notatki dzisiaj i mieć z głowy 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2011 01:37
mam dokładnie tak samo.
trzynastka   In love with the ordinary
12 czerwca 2011 11:43
Ja po 3 dniach wolnego [SZALEŃSTWO !  😜 ] wracam do roboty, w środę ostatni egzamin i wtedy też muszę oddać pracę oprawioną, ze zdjęciami etc.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2011 12:06
Ja dzisiaj też markuję ... Wczoraj pracowałam 10 godzin, przy czym 7 na słońcu  🙄 wróciłam pół przytomna, kupiłam enerdżidrinka, wypiłam kilka łyków, nie przespałam nocy, a nie dałam rady się pouczyć, bo nic do mnie nie docierało ...  🙄
Dzisiaj markuję, jutro obrona 🙁 Boję się 🙁 Moja wiedza jest nikła ...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2011 12:13
ninevet, 3 dni! faktycznie szał  😅 ale zasłużyłaś. teraz to już będzie z górki 😉

subaru, współczuję nieprzespanej nocy 🙁 no i powodzenia dzisiaj!

ja też markuję. wczoraj siedziałam do 4. nie sądzę żebym dzisiaj skończyła wcześniej niestety...  🙄
Oprawiłam prace  😅
Teraz boje się do niej zajrzeć żeby nie zauważyć błędów  😂 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2011 17:06
subaru2009, od środy cały(!) dzień na zawodach, po nocach albo nauka albo obrabianie fot, jutro mam kolejny egzamin do którego się jeszcze nie uczyłam. Będzie radośnie =)
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2011 17:57
Strzyga nie bałabym się gdybym wiedziała, że mogę poprawić np we wrześniu 🙁 a tak to dopiero za rok w czerwcu .. 🙁 właśnie za godz góra dwie skończę TPL, potem liznę farmakologię 🙁

mam mieszane uczucia
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2011 18:50
ja zaraz kończę z genetyką populacji. siedzę nad nią już drugi dzień i nic. a powinno pójść jak z płatka bo to w końcu rachunek p-stwa w dużej mierze. załamać się idzie. a egzamin jutro  😵
ruszam zaraz z kolejnym przedmiotem. później przerwa na jakąś kolację i dalej. najgorsze jest to że cały dzień jestem jakaś nieptrzytomna  🤔wirek:

będzie dobrze dziewczyny! wam by się miało nie udać? 😉
trzynastka   In love with the ordinary
12 czerwca 2011 19:07
najgorsze jest to że cały dzień jestem jakaś nieptrzytomna  🤔wirek:


ja też ! No ledwo mi wszystko dzisiaj idzie :/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2011 19:37
Przerabiam stare testy moja reakcja:  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2011 20:44
Przerabiam stare testy moja reakcja:  😵

tu z kolei ja mam tak samo  😵
niby proste pytania a tu zonk i zagwostka.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2011 21:00
Obejrzę dla odmóżdżenia Włatcy Móch i biorę się za farmę .. powinnam w 14 godz to oblecieć :<

EDIT
haha. Weszłam sobie na Móch`ów, patrzę odcinek "Farmagedon" 😀 Nie omieszkam go nie obejrzeć  😁 i jak mój młodziak dostanie licencję , zrobię sobie źrebaka (kiedyś mam w planach) i nazwę go dumnie Farmagedon  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2011 21:34
dobre imię  🤣 🏇
jak ja się dorobię hodowli i będę miała źrebaka to już ustalone że nazwę go ESTYMATOR a jak będzie kobyłka to DYSTRYBUANTA  😂

idę robić ściągi bo już nie mogę na nic innego liczyć chyba  😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2011 23:19
Łapie kryzys, a Wy jak się trzymacie  🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2011 23:26
5,5 h wykładów do przesłuchania przede mną. właściwie nie wiem o czym słucham, ale słucham =)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 czerwca 2011 01:17
passuję już chyba. mój mózg nie trybi nic a nic. z rana do tego jeszcze zajrzę i na uczelnię...
proszę jutro od kciuki do 14 do 20  🙄  🙇

sztrzyga, ponoć po słuchaniu zawsze coś w głowie zostaje. nie wiem. ja nagrałam sobie moje notatki do jutrzejszego egzami i leeeci... już n-ty raz. jak głupia byłam tak jestem ale na noc też to w uszy sobie wsadzę. już nic innego mi nie pozostało. tonący brzytwy się chwyta  😂
busch   Mad god's blessing.
13 czerwca 2011 04:10
Chyba starczy na dziś tej literatury, chociaż nie wiem jak zasnę, wiedząc, jak bardzo jestem w lesie  :jogin:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 06:33
Zasnęłam o 2 🙁 Wczorajsza noc jednak dała o sobie znać i padłam ... jeszcze szybko czytam 🙁 do 10 powinnam jeszcze coś ogarnąć 🙁
Ja też poszłam spać o drugiej i już pomału czuję, że to był zły pomysł. Wypiję dwie kawy.... może się obudzę....

Kurde, co za ludzie. Mamy jechać do naszej szanownej alma mater, trzeba napisać maila do prowadzącego, że przyjedziem. Mogę tego maila napisać, mnie to nie wadzi, ale dostałam wczoraj od takiej znajomej bardzo miłej i fajnej.... wiadomość która brzmiała: "wiesz co? koniecznie napisz ty tego maila i kategorycznie mu nie podawaj mojego nazwiska, żeby on nie wpadł na to, by wziąć moją pracę i ją sprawdzać! po prostu nie mów, kto przyjedzie!". Zrobiło mi się trochę przykro... i jednocześnie smutno, że się ona przejmuje takimi pierdołami podczas gdy ludzie mają naprawdę gorsze problemy.
Aaach, coraz częściej się łapie na tym, że wtopiłam ze studiami.

Btw, jest tu ktoś studiujący angielski albo administrację?
Pauli studiuje administrację.

Trzymam kciuki za wszystkich, którzy tego wymagają!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 07:41
do 11 20 mało czasu a ja tyle nie przerobiłam 🙁 Jadąc kupię sobie Validol ... to się odstresuję ..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 czerwca 2011 08:01
subaru, strzyga są kciuki 😉
Sankariatrina, ty też wymagasz dzisiaj kciuków? będą tak na zaś 🙂

miałam wstać o 7.30 a zwlokłam się godzinę później. spać poszłam w sumie o 3 bo jeszcze tam coś dziergałam.
marnie widzę ten egzamin. i będzie strasznie wstyd bo nie jest trudny 🙁

później jeszcze powinnam oddać dwa projekty i je omówić. robione było w parach. na razie umiem z grubsza omówić tylko to co sama robiłam... a i tak nie było tego za wiele  🙄

no i jeszcze na koniec to kolowkium... CUDU! potrzebuję cudu!  😵 🤦
ash   Sukces jest koloru blond....
13 czerwca 2011 08:51
dziś sprawdziłam wyniki z egzaminów! Kolejne dwie 5! 💃 💃
Jeszcze tylko psychologia i koniec wojny!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 09:02
Dobra.
Jadę z wiedzą, którą mam, albo raczej nie mam i liczę na trochę szczęścia ... Trzymajcie się i powodzenia reszcie.  :kwiatek:
Trzymam kciuki  :kwiatek:

16.06 mam ostatnie gzamin i WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzynastka   In love with the ordinary
13 czerwca 2011 14:13
Zaraz zacznę zabijać jednorożce i szczeniaczki i małe kotki.
Normalnie mam ochotę zabić wszystko co słodkie i uśmiechnięte.
pani promotor [przy "Pani" zasłużyła na najmniejszą literkę świata :/ ] wysłała mi poprawki do pracy. Poprawiała wszystko, kazała dopisać teorie, którą jej oddałam w STYCZNIU i była dobrze, teraz nagle mam coś dopisać zmienić. Oczywiście nie mam ani ksiażek, ani niczego by to zrobić.
Wymyśliła poprawki do drugiego rozdziału, który zmieniałam, bo jej się nie podobał, teraz zmieniam na taki jak miałam.
Mam jakieś zryte tabelki, już wygenereowane przez program statystyczny łączyć w wordzie w jedno, wykresiki w wordzie przerysować [bo co ? bo tak]. Do hipotez pododawać jakieś pierdoły nie majace sensu, a najlepsze, że przy jednej hipotezie mi napisała, że jest WĄTPLIWA ale oczywiście nie napisała jak ja mam to ku***a zweryfikować by watpliwa nie była.
Ja pier... fajnie że ja mam czas na poprawianie przecinków, łączenie tabelek i kasowanie ISBN'ów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się