Sesja/Studia i t d ;)

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 czerwca 2011 12:15
Oblałam mikroby w pięknym stylu 😀
Zaliczenie było od 35 pkt jakoś, a ja na głupa wystrzelałam 26  😂 brakło 9 czy 10 ale to nic  😅 nie było wiochy, że zdobyłam 5 pkt, a i tak mój wynik nei był najgorszym  😅
Kampania wrześniowa 😀
Dziękuję za kciuki, napisałam co wiedziałam, mam nadzieję, że zaliczę  😀
ovca   Per aspera donikąd
21 czerwca 2011 13:07
Ja mam ostatni egzamin dopiero 16go lipca...wrrr, i tak oto część planów wakacyjnych poszła się wietrzyć  👿
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 czerwca 2011 16:04
Ja również BŁAGAM o kciuki dziś, o 13 mam egzamin ze Stylistyki i kultury języka - jak dla mnie to najgorszy w tej sesji. Fajnie byłoby zdać wszystko teraz i nie mieć września. Tak więc BŁAGAM!

Oczywiście za wszystkich, którzy dalej walczą również TRZYMAM KCIUKI!




Tak więc ja mam wyniki 30.06 z dzisiejszego egzaminu, a tymczasem WAKACJE  😍
Macie magiczne kciuki bo histologia zaliczona! 😀
jeszcze 'tylko' anatomia w przyszłym tygodniu  🤔



Trzymam kciuki za innych walczących 🏇
wczoraj ostatni egzamin zaliczony na 4, yeeey 😀 tylko 2 egzaminy w sesji, bo udało mi się wykręcić dobrymi ocenami z 3, a jeden zaliczyłam na zerówce 💃 
więc tak jak martva mam już wakacjeeeeee 😅 😍
powodzenia wszystkim zdającym! 😉 :kwiatek:
ja jestem w czarnej dupie x 2
jak co roku.
uwielbiam to... 🥂 🥂 🥂 🥂
Scottie   Cicha obserwatorka
21 czerwca 2011 17:42
Możecie mi powiedzieć, może ktoś się orientuje jak to jest na WDINP UW w związku z praktykami studenckimi... Dziś dowiedziałam się, że od 1 lipca idę na praktyki, ale oczywiście muszę dopełnić formalności i dostarczyć umowę między uczelnią a miejscem, w którym będę na praktykach. Do 1 lipca nie będzie kobiety, która jest pełnomocnikiem ds. praktyk (wczoraj miała ostatni dyżur), nie będzie również faceta, który jest pełnomocnikiem dziekana ds. praktyk (który stoi wyżej, niż ta kobieta, urlop do 28.06, a ostani dyzur mial sie odbyc 27). No i do kogo się powinnam udać? Do prodziekana ds. studenckich? Do dziekana? Kto może mi podpisac taka umowe jeszcze?
Ja też dziękuję za wszystkie volto-kciuki, bo egzamin był naprawdę w porządku 😉 tym bardziej, że nas profesor opuścił na pierwsze 10 minut 💘
Martva gratuluję i wiem jaka to radosc, bo ja też właśnie rozpoczęłam waaakacje :kwiatek: 😅
Tymczasem czas to  🥂 i rzecz jasna, powodzenia wszystkim, którzy jeszcze coś mają
Trzymam kciuki za walczących! 🙂 
I gratuluję tym, co zdali! 😅

I bardzo proszę o potrzymanie kciuków za mnie jutro od 11... Najgorszy egzamin w całej tej sesji! Boję się straszliwie i zaraz zacznę odprawiać modły żeby dostać to 3.  :emota2006097:
Mieliśmy ćwiczenia w trzech różnych grupach i okazało się, że każdy prowadzący ma swój sposób na rekonstrukcję. Nam się wszystko już miesza. Jutro pewnie się tam zapocę ze strachu. 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 czerwca 2011 19:57
A ja jutro o 8 30 walczę z chemią .. trzyamjcie kciuki :< ja trzymam i za Was
Będą jutro kciuki za wszystkich  😅

Kolejne egzaminy mam w piątek - botanika (warunek) i (o ile zaliczę dzisiejszą poprawę kolokwium) teledetekcja środowiska. Boty raczej nie zaliczę, pójdę na zasadzie rozpoznania się w tegorocznych pytaniach  👀 A do tele będę się uczyc pomiędzy egzaminami.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2011 21:49
Dzięki za gratki, oczywiście czytam i trzymam kciuki za wszystkie walczące =)
aaaa dziewczyny dzięki dzięki dzięki🙂😉) za kciuki!😀 czwartkowa część z temperamentu poszła na 3,5 a że z inteligencji miała 4,5 to ostatecznie mam 4.0 z przedmiotu😀 uuuf🙂😉)
Ja mam ostatni egzamin dopiero 16go lipca...wrrr, i tak oto część planów wakacyjnych poszła się wietrzyć  👿


ja muszę przekładać urlop, żeby w ogóle gdzieś wyjechać, bo tak mi przywalili ostatni egzamin. a że to ostatni urlop w tym roku, zależy mi na tym bardzo bardzo  😎
Za subaru2009 nie zdąże bo już dawno po 8.30 ale za Sankaritarine kciuki są 🙂
aaaaaaaa dziękuję raz jeszcze za kciuki, poprawiłam kolosa z tele  💃

teraz poproszę o kciuki w piątek: o 9 botanika, o 13 teledetekcja  😀
błagam o kciuki od 14 do 16 mam egzamin z elektrotechniki który jak będzie wyglądał jak zerówka to ... 😵 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2011 12:32
Jeżeli ktokolwiek trzymał kciuki dziękować ! 😀
Zdałam obliczenia i mogę podejść do IIgiego terminu egzaminu 😀 Jupi ! 😀
Subaru gratulacje  💃

Mam kolejne wyniki: PIT do przodu  🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2011 13:17
Dziękujęi Tobie też gratuluję😀
ovca   Per aspera donikąd
22 czerwca 2011 13:34
subaru super!  🏇
ja siedzę nad fitosocjologią i biologią roślin  👿
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2011 18:27
Jak mi się już nie chce siedzieć nad tą chemią  😲zaczyna mnie cholera brać ;p
komunikacja do przodu, 4 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 czerwca 2011 08:45
gratuluję wszystkim, którzy zaliczyli cokowliek 😉

genetyka niestety do tyłu. ale nie spodziewałam się cudów i to była 'zerówka'. szkoda tylko bo egzamin naprawdę banalny.
za to zaliczyłam matematykę ubezpieczeniową wczoraj - amen  🙇  😅
zdecydowałam się też oddać projekt z baz danych. siedziałam przedwczoraj od 14.30 non stop do1😲0 nad nim... żeby wczoraj go koniecznie oddać na 10. brakłu panu doktorowi niestety czasu  😵 i jeszcze blisko 20 osób przeniósł na piątek. czekałam 4h żeby się dowiedzieć że nie sprawdzi mi projektu  👿 dodam że przez 2h godziny sprawdził ich 7. nie wiem jak chce sprawdzic 20 w 3h...

dziękuję wszystkim za kciuki  :kwiatek:

dzisiaj caaały dzień z genetyką. taki jest plan 😉
trzynastka   In love with the ordinary
23 czerwca 2011 13:33
Zmusi mnie ktoś do nauki ?
Za tydzień mam obronę- egzamin z całych studiów - a ja nic nie umiem jeszcze. Ilość materiału mnie przeraża i nie jestem w stanie się za to zabrać  🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 czerwca 2011 13:37
Ja też się coś dzisiaj za naukę wziąć nie mogę  🙄 Teoretycznie z samej systematyki mam ok 400 str ... i chyba nie chce mi się uczyć,bo i tak wiem, że systematyki na jutro się nauczyć nie zdąże  🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 czerwca 2011 14:42
ja się wzięłam do roboty. tyle że niestety nie za genetykę a bazy danych... wychwyciłam masę błędów. siedzę i mam ochotę się rozpłakać. obym zdąrzyła poprawić na jutro 🙁 na początku szło świetnie ale wprowadzenie zmian na serwerze wymusi zmiany w interfejsie i stawianie kilku formularzy od nowa. praca nie trudna acz długa i upierdliwa.

dziewczyny pełna mobilizacja!  🏇
Też nie miałam dziś moblilizacji, ale pojechałam do stajni, wyszłam z koniem na trawe i sie chwile pouczyłam i teraz czuje moc nauki  🏇 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 czerwca 2011 16:01
co zaczynam czytać systematyke - zasypiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się