masaż koni

[quote author=episode link=topic=53.msg1882367#msg1882367 date=1379934472]
Czy znacie masażystkę Anna Jasińska? Ktoś może coś na jej temat napisać? Warto jej powierzyć konie?

warto 🙂 pomagała Kasi Żukiewicz w prowadzeniu kursu, na którym byłam (Kasia była wtedy w ciąży i Ania pokazywała nam 90% rzeczy przy koniach). wg mnie zna się na rzeczy.
[/quote]

Polecam współpracę z Anią. Nie mam pojęcia skąd w tym małym ciele tyle siły  😉 , ale z moją wielką kobyłą radzi sobie doskonale. Klacz wyraźnie lepiej się czuje, a i jazda na niej nagle znaczniej przyjemniejsza. Z całego serca polecam : https://www.facebook.com/pages/HANDS-4-HORSE/125732264258599
Czy znacie masażystkę Anna Jasińska? Ktoś może coś na jej temat napisać? Warto jej powierzyć konie?


Również polecam!!! Nasze trzy konie są pod jej stałą opieką, w tym jeden mocno problemowy, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki niej uruchomiony po 10 latach przerwy w pracy pod siodłem. Do każdego podchodzi bardzo sumiennie, przyjeżdża zawsze kiedy potrzeba. Pomijając rencistę, któremu serwujemy spacerki u dwóch pozostałych po masażach efekt jej działań odczuwalny pod siodłem na duży plus.
Czy u kogoś z pomorza będzie jakiś masażysta i mogłabym się podłączyć ? 🙂 Zupełnie nie znam środowiska masażystów i nie wiem do kogo się zgłosić z okolic..
Upr...nie ten wątek
wiecie gdzie można zakupić taki masażer oprócz Usa? mojemu by się baaaardzo spodobało🙂
Jesteśmy po masażu 🙂 Jeśli ktoś z 3miasta jest chętny na masaż to polecam Anetę Worontkiewicz. Posiada również mangoterapię i ultradźwięki . Bardzo się angażuje w to co robi i nie jest droga 🙂
Z woj. śląskiego polecam Agatę Siczek 🙂 Dokładnie, wszystko sprawdziła, tanio, super kontakt. Magnetoterapię również nam zrobiła. 🙂
dea   primum non nocere
29 września 2013 21:05
mangoterapia brzmi fantastycznie  🤣
Apetycznie! 😉
😀 sprzęt do magnoterapii  😡
MagBan93   Hennowata rudość :]
30 września 2013 17:21
magnetoterapia  :kwiatek:
Czy ktoś tu jeszcze zagląda ?  👀
W stajni, w ktorej stoje 9listopada będzie organizowany kurs masażu, poprowadzi go Paulina Puchała. Jeszcze się można zgłosić  🏇
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
31 października 2013 16:04
rosek0, stoisz w Emirat Arabians? 🙂  Na kurs do was wpadam ze znajomą - mam nadzieję, że się po drodze nie zgubię samochodem 😁
Viridila tak 🙂 To sie spotkamy 🙂
A ja gorąco polecam P.Barbarę Korczyńską od Mastersona, w sumie to bardziej fizjoterapia i rozmowa z koniem niż stricte masaż. Efekty niesamowite i z tego co słyszałam P. Basia jeździ w wiele miejsc w Polsce. Rewelacyjna osoba, bardzo zaangażowana i z niesamowitym "czuciem" . Bardzo pomogła mojemu koniowi, chociaż nie jest po kontuzjach, był po prostu zblokowany ale widziałam kilka koni bardzo problematycznych,po kontuzyjnych które pokazały , że ta forma pomocy ma sens, generalnie po 1 albo 2 sesji zrobiłam wielkie 😲 😲 😲
Kibicuje P. Basi, bo ma wyjątkowe podejście do koni. A metoda jest ewidentnie inna niż wszystkie!
milena1013   kopyta i sznurki ^^
11 grudnia 2013 11:21
Szukałam trochę w internetach i jestem pod wrażeniem efektów metody Mastersona  😅 . Niecierpliwie czekam na kursy ( mam nadzieję, że cena nie będzie kosmiczna  🤔 )
Nie jestem pewna, ale kurs to chyba na tą chwilę tylko w Stanach, bezpośrednio o Jima Mastersona można zrobić. Ale głowy nie dam.
Bynajmniej z tego co rozmawiałam pożądany efekt nie zostanie osiągnięty tylko przez kurs. Trzeba mieć predyspozycje do pracy tą metodą a na kursie zdobywa się głównie wiedzę i techniki.Dlatego mnie tak ujmuje P.Basia Korczyńska,jej empatia. Efekty widziałam u kilku koni, jednocześnie sam obraz tego JAK ona pracuje i JAK NIESAMOWICIE konie dają jej odpowiedzi na jej działania to dla mnie coś naprawdę fenomenalnego i nie umywa się do innych form masażu, a kilka poznałam.

Był / miał być kurs metody Mastersona w PL u Pani Ani Bienias... Cena w porónanu z kursem Kasi Żukiewicz czy nawet Lee dość duża - chyba coś koło 1500  za dwa dni.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 grudnia 2013 07:23
Mój koń miał 2 razy masaż Mastersonem. Robiła go Beata Fiłonowicz ( http://koniewsieci.pl/masterson,19.html ), efekt niesamowity - koń guma!
Dokładnie! dwa konie sztywniaki wyryjaki nawet zaczęły się ciągnąć ad przeszkodą🙂 jestem zachwycona tą metodą🙂
milena1013   kopyta i sznurki ^^
12 grudnia 2013 13:22
Kanał Jima Mastersona na Youtube : http://www.youtube.com/user/mastersonmethod. Pokazane jest kilka fajnych technik łateych do zastosowania "w domu"  💘
Koniczka a czy Beata dojezdza czy tylko u Was na miejscu masuje? :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 grudnia 2013 17:48
Dojedzie gdzie trzeba 🙂
A zdradzisz jeszcze jak cenowo? :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 grudnia 2013 21:21
150zł, także bardzo przyjaźnie moim zdaniem.
Dzięki. Muszę przemyśleć temat jak wpadnie wypłata, bo jakieś masu- masu by nam się przydało. 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 grudnia 2013 22:29
Ja bardzo polecam 🙂
P. Basia Korczyńska podobnie cenowo i na ta chwile robi tzw. tour the pologne , czyli objazdówka po całej Polsce do stałych klientów.
Masterson jest genialny, mój koń tak aktywował zad i odblokował potylicę po 2 sesjach, że teraz jest w stałym 'trybie'
nie mówiąc już o koniach , które przestawały kuleć  😲
Z tym, że Mastersonowych specjalistów jest coraz więcej i trzeba wiedzieć kogo się dobiera do swojego konia 🙂 Myślę, że  to istotne bo to relacja jak z terapeutą.
Czy ktoś się orientuje, czy w Małopolsce będzie jakiś dobry masażysta na początku roku  :kwiatek: ?
Na stronie p.Marii Soroko wyczytałam, że będzie w Krakowie na początku stycznia, z pewnością będę się kontaktowała jutro, ale może ktoś ma jakieś potwierdzone info 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się