NAUSZNIKI

Ja też jestem zachwycona swoimi Eskadrona.  😅

Tylko nie dam 99zł za kolejne  🙄
Czy istnieją gdzieś nauszniki w rozmiarze X-Full???????  😵 😵 😵
😁 słodkie są te nauszniki z Fair Play
Łaaaaa! Śliczne ! ^^
tyaa, moja ma tam małe uszy { kucyk of kors} że zastanawiam sie czy shetland nie beda za duże ^^
a to one na modelu 😉
Mam pytanie gdzie mogłabym jeszcze dostać nauszniki w kolorze pink z kolekcji Chocochip/Pink 🙂. Z tej kolekcji znalazłam tylko chocochip
xxagaxx Istnieją takie nauszniki które wypadają bardzo duże.
xxagaxx Istnieją takie nauszniki które wypadają bardzo duże.


Ja dziś przymierzałam jedne (chyba tattini albo Fair Play) niby też duże, na wszystkie konie w stajni są za wielkie a mojemu ledwo uszy weszły a i tak cała góra nauszników wisiała w powietrzu.

Moskitierę kupiłam mu z hooksa to weszły mu uszy, ale to XFull, podobnie jedną mam do jazdy też X Full i uszy mu weszły. Więc nie wiem jak wielkie musiałby wypadać te FUlle.
MOżesz podać jakies firmy?? Bo chodzi mi głównie o tą część gdzie uszy wchodzą.
Moja koleżanka ma takie. Dowiem się 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 lutego 2011 11:50
Jakie nauszniki by odpowiadały kolorem do czapraka eskadrona nici navy?
Wczoraj macałam koleżanki nauszniki mattesa. Porazka za taką cene  🤔 Materiał na uszy nie jest elastyczny i po zawodach rozpruły się  😲 Kazałam jej reklamować  🤬
Dziewczyny heelp!
Macie jakiś pomysł na nauszniki do czapraka Schockemohle grey-melange ?
orginalne kosztują ok. 80-90 zł, szmatoholizm się udzielił i powoli bankrutuję więc widziałyście może coś pasującego?
vissenna   Turecki niewolnik
19 kwietnia 2011 22:26
monskoo greymelange z schoko ma taką fakturę materiału, że chyba nie ma szans na kupno pasujących  nieoryginalnych.
Dziewczyny ,szukam jakiś nauszników do Villa Horse Futuro brązowego , czy te Villa Horse bawełniane  kolorystycznie pasują ? Są jeszcze bodajże Adriano , tylko nie wiedziałam ich w brązowej wersji kolorystycznej. I jak się ma ten rozmiar "uniwersalny" ?  🙄


edit. pomyliłam modele
wystarczy wata 😉

Jak wypadają rozmiarowo eurostary w porównaniu do eskadrona?  :kwiatek:
Odświeżam wątek 🙂

Słuchajcie... potrzebuję nauszników (obojętnie jakiej firmy) oby były tanie i odpowiadały odcieniowi.
Do czapraku Fair Play Topaz, kolor różowy, kolor odpowiada eskadronowi berry.

Ktoś pomoże?  :kwiatek:
Potrzebne na prezent 🙂
taniej nie kupisz 😉

http://arcus-konie.pl/nauszniki-equitheme-p-6053.html


hmmm ale nie ma tam koloru który by pasował do koloru czapraka
czy ktoś ma nauszniki Pony Equitheme i mógłby mi coś pomierzyć?  :kwiatek:
Moje samoróbki :P

Są super!!!  👍
są nauszniki z takim sznurkiem z boku i są tez bez sznurka 😉 czym one się różnią? Poza tym sznurkiem oczywiście 😉 zawsze miałam bez
Ale koszmarny spam... Na ogłoszenia są ogłoszenia.  🙄
a tu mój Malec w Eskadronach Pony (wybaczcie, brak innego zdjecia ;c


A tu w czarnych yorkach z cyrkoniami, fulle


Jak widac Moj Maluch ma nieregularne uszy i kazdy rozmiar pasuje 😀
Wybaczcie za jakość ale cóż...
są nauszniki z takim sznurkiem z boku i są tez bez sznurka 😉 czym one się różnią? Poza tym sznurkiem oczywiście 😉 zawsze miałam bez


różnią się..sznurkiem  🤔
deborah   koń by się uśmiał...
02 czerwca 2013 21:16
Tercet, jakies duże czoła mają te konie w tym akurat modelu. Nie podoba mi się. lepiej wyglądałyby na ciemnym koniu 🙂

moje ulubione


sotniax, ostatnie śliczne!
Dramka ja rozumiem, że różnią się sznurkiem, ale zawsze miałam takie bez i stąd moje pytanie. Jak zakładam zwykłe to dobrze leża, nie przesuwają się itp. czy te ze sznurkiem są jakieś płytsze itp.? Bo rozumiem, że skoro jest sznurek to należ je jakoś przywiązać?
Ja mam bez sznurka, natomiast jak miałam sznurek obcinałam
deborah   koń by się uśmiał...
11 czerwca 2013 17:30
hanexxx, kiedyś sznurkiem obwijało się pasek podgardlany. współcześnie to niezły obciach 😉 ja nie używam sznurków. w swoich tattini obcięłam..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się