Kącik folblutów

titina bardzo ładna klaczka napisz po kim


In Camera, na Who Knows, potem Dakota
Też mam wałka po In Camera- Damula po Negresco i byłam pewna że twoja też po nim -cały tatuś.
Mój też świetnie wykorzystuje paszę i obecnie wygląda jak pączek.
Jutro jedziemy podbijać MO w Zabajce!
Trzymać kciuki! Relacje zdam po weekendzie 🙂

edit:

Mała relacja z zawodów
Dzień 1 :
oba  przejazdy na czysto
zachowanie super nic się nie ogierzył, zachowywał się jak wałach z tego jestem najbardziej zadowolna.



Dzień 2:
1 przejazd 2 zrzutki i wyłamanie, ale poprawione
2 przejazd na czysto i załapaliśmy się do flo hah





W przyszłym sezonie chcemy więcej pojeździć 🙂
Shagya wooow, niezły pączek  🤣

drobna gratulacje!

A my, jak tylko skompletuję sprzęt, będziemy chodzić pod siodłem na stępa  🏇



karolinag4- dziękujuemy :kwiatek: a Twój koń świetnie wygląda!
Drobna a w butkach skakałaś?
Perlica- butki tylko na rozprężalni, bo mogłabym się założyć, że by je ściągnął po połowie parkuru
kumam 😉
Schagya, karolinag4, drobna sliszne te Wasze folbluty 🙂 drobna gratuluje udanych zawodów 😉
Mój młodziak narazie ma przerwę od (dosłownie) siodła, bo niestety obtarł się pod popręgiem... z resztą już nie pierwszy raz 🤔 wszystkie kombinacje popręgów,które do tej pory testowaliśmy zawodziły... Teraz zamówiłam skórzanego Daw Maga i mam nadzieję, że rozwiąże nasz problem 🙇
Czy Wasze konie też mają taką dolegliwość? 🤔
Póki co czasem wsiadam na klepa na krótkie jazdy, chodzimy na spacery w ręku, oswajamy się ze strachami i uczymy samodzielności bez innych koni 🙂 Nie jest idealnie, ale z każdym dniem jest coraz lepiej 🙂
Neutrino pozdrawia kącik! 😀
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 października 2011 17:03
Dżastka ja nie mam folbluta,ale mam ślązaka który też obcierał się pod popręgiem.Kupiłam zwykły popręg bawełniany i problem się rozwiązał-zero obtarć  😉
Jeżeli Daw Mag nie pomoże to spróbuj jeszcze z tym.
iwona9208, dzięki za radę  :kwiatek: mam nadzieję, że skórzany poskutkuje, ale jeśli nie, to będę szukać dalej, a wtedy na pewno sięgnę po bawełniany 🙂
Witajcie!
Nigdy nie myślałam, że tu zawitam, ale stało się! Mam i ja🙂 W pierwszą rocznicę ślubu dostałam od męża folbluta.
Oto SARUMAN (Troppo Tardi-Sfora po Vilnius), ur. 2003
jak tylko będziesz miała więcej zdjęć to poproszę  😉 uroczy kasztan
i zazdroszczę męża 😉
[quote author=Dżastka link=topic=5776.msg1145976#msg1145976 date=1317484407]
bo niestety obtarł się pod popręgiem... z resztą już nie pierwszy raz 🤔 wszystkie kombinacje popręgów,które do tej pory testowaliśmy zawodziły... Teraz zamówiłam skórzanego Daw Maga i mam nadzieję, że rozwiąże nasz problem 🙇
[/quote]
Ja używam najzwyklejszego sznurkowego popręgu i nigdy nie miałam problemu z obtarciem czy odparzeniem. Te neoplanowe zazwyczaj obcierały konie, na których jeździłam a na swojego w zasadzie od początku stosuję sznurkowy i jest super.
Dżastka- dziękujemy 🙂 a co do popręgów to ja mam czarny sznurkowy i nigdy mi konia nie obtarł, a mój jest wrażliwy 🙂
@g@,śliczny 🙂 gratuluję!
Muletka, drobna sznurkowy też już testowałam (sam jak i z futerkiem) i niestety też go obtarł :/
Moje też się obciera-daje radę w neoprenowym Kentaura,świetny miękki i gruby neopren-w nim nie ma prawa się obetrzeć żaden koń.
kilka nowych fotek Tagikonia 🙂





escada- chyba się troszkę rozrosło konisko ;d
karolinag4 - dziękuję bardzo, miło że pytasz i dobrze napisałaś Alcoa 🙂
Alcoa ma się świetnie jak na 19lat 🙂 wygląda bardzo dobrze, ale wiadomo jak obecny właściciel o nią dba 🙂
Mam jakieś foto, ale samego łba i jak było ciemno :/
Miałam jechać do niej, ale nie mam w ogóle czasu. Praca, dom, dziecko, jazda konna i tak mija, a ja nie mam kiedy się wybrać.

Drobna - zdjęcie z postoju po prostu cudowne  😍
Gratulacje wyników z zawodów!  🏇

Tempesta - pokaż jakieś fotki 🙂

Schagya - pączek w maśle 🙂 świetny

Dżastka - Neutrino bardzo dostojnie wygląda 🙂

@g@ -cudo

escada - oj rozrosło się rozrosło
pięknieje z dnia na dzień 🙂
z tym do ogloszen.  🤬
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
03 października 2011 20:33
takie rzeczy w ogłoszeniach  🙄
A co to było, nie zdążyłam przeczytać ?  🤔
A ja pokaze mojego folblucika skaczacego od 2tygodni. Debiut naszej pary 2.10.11 Radzymin
Nowa Era
gratuluję debiutu  🏇
Gratulacje. Konik po czym ,jeśli można się spytać?
Dziekuje bardzo  🤣
Klaczka po Who Knows od Nowa Fala
Nie zły zapasik, na tej pierwszej fotce. 😀
Kayna, a jak się nazywa?
Nowa Era
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się