Izby k/Krynicy - źle się dzieje?

trzynastka   In love with the ordinary
01 czerwca 2009 16:43
Piłeczka odbita - sprawa poszła do Vivy.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 czerwca 2009 20:15
Może oni coś dadzą radę zrobić... Dobrze, że napisałaś 🙂
poinformowałam o fakcie Fundacje "Przyjaciela dla Zwierząt", usłyszałam ze się zajmą sprawą. Kiedy? nie wiem.
Jeżeli do długiego weekendu nic się nie ruszy, jestem w stanie tam pojechać i porobić fotki.
trzynastka   In love with the ordinary
02 czerwca 2009 14:11
Może pojedź tak czy siak będziemy mieli obraz sytuacji.
Na razie nie mam kontaktu z Vivą, będę dopiero pytać czy coś ruszyło.
Podjadę, ale możliwość mam dopiero podczas długiego weekendu  :kwiatek:
też chętnie zobaczę zdjęcia (tamte są z długiego weekendu majowego) ciekawe - może ktoś się jednak przejął po wizycie Powiatowego Inspektoratu?
Przeglądam  ten temat od pewnego czasu i najbardziej w tym wszystkim nie mogę zrozumieć postawy właściciela. Ma sporo pieniędzy co widać po inwestycjach (szkoda ze nie końskich) a nie może zatrudnić kogoś by się tymi końmi zają ? I te pastwiska....jak Ja bym miała takie to moje konie 24h by tam przebywały.  Przecież wiadomo ze jak konie byłby puszczone na te tereny to wyglądałby o wiele lepiej. Ehhh szkoda słów.  🙄
trzynastka   In love with the ordinary
06 czerwca 2009 12:55
Odpisała mi Viva.

Witam,

W najbliższym czasie niestety nie będziemy mogli tam pojechać ale sprobuję się czegoś dowiedzieć na odległość - na przykład w PIWie który z tego co widzę na forum przeprowadzał tam kontrolę,


Odpisałam, że Wistra prawdopodobnie będzie mogła tam pojechać w długi weekend.
Daj znać czy się do Ciebie odezwali  :kwiatek:
Samochód u mechanika, z wyjazdu nici.
Kocham, jak wszystko jest pod górkę  😤
Więc w ten weekend odpadam  😕
ktoś wie coś więcej? jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy?
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
27 sierpnia 2009 11:13
Tak sie zastanawiam czy nie napisac maila do tvn24 bo to oni zaczeli ta cała sprawe z końmi z Prądzewa.  Może by sie zaiteresowali wychodzonymi końmi z Izb....
Tusia wysyłaj, również o tych arabach z Cholew warto przypomnieć, koński temat na fali na równi ze stocznią, może czas na reaktywacje.
Bronze   "Born to chase and flee.."
15 listopada 2009 08:09
Kochani.
Właśnie przeczytałam wątek...napiszcie proszę czy coś się ruszyło z tymi arabiszczami bo mi się serce kraje. Jak sytuacja wygląda teraz????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się