"sportowe wakacje" z koniem

dokładnie, siedzisz na koniu dotąd, aż będzie dobrze 😁
Hihihih aniaaa ty to o tym chyba aż za dobrze wiesz biedaku  😁
no nie da się ukryć 😁
w annopolu 2 dziennie, i trwają 1h15min.  😉
cieciorka   kocioł bałkański
08 listopada 2009 12:26
ale o annopolu jest coraz wiecej krytycznych opinii.

dziewczyny które chwala- mam pytanie na jakim poziomie jeździcie? to nie jest uszczypliwość, wiem jednak, że wraz z doświadczeniem rośnie umiejętność krytycznej oceny nauczyciela.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2009 12:58
a ja na sportowe wakacje zapraszam do KJ "Szarża" Bolęcin na trasie Katowice-Kraków. Do dyspozycji są dwie stajnie -  główna pensjonatowa i dla przyjezdnych od strony hali bądź boksy angielskie. Oprócz tego hala, duży czworobok i bardzo duży parkur. Dużo kolorowych przeszkód, płotków itp. No i cross z dużym jeziorem i licznymi przeszkodami crossowymi. Trenerami są właściciele. Możliwość noclegu w pawilonie (pokoje 3 i 4 osobowe) oraz w okresie wakacyjnym - stołówka z posiłkami.
cieciorka- jak mam ci opisać mój poziom, myślę, ze nie mnie to oceniać, jeśli chodzi ze strony formalnej to nie posiadam, żadnej licencji, nie jeżdżę zawodów, nie mam odznaki,  jeżdżę dla siebie i swojego konia, choć nie ukrywam, że w najlbliższych 3 latach będę musiała się o to wszystko postarać, bo nie mogę bujać całe życie w obłokach. Moim zdaniem jeslibym jezdziła nawet konkursy GP to jestem pewna, że Pan Jan miałby mi sporo do zaoferowania w kwestii treningu, tylko po prostu tzreba być nachalnym, wpychać się, dopytywać setki razy czy jest dobrze, a jeśli nie to co trzeba zmienić żeby było dobrze, a nie uciekać na boki ujeżdżalni i czekać aż ktoś się nami zajmie, takie jest moje prywatne zdanie 🙂
Strucelka,a byłoby u Was z kim ujeżdżeniowo pojeździć? Bo my raczej nieloty jesteśmy  😁
Znasz może jakieś orientacyjne ceny, np. za tydzień za boks, zakwaterowanie + treningi?
cieciorka   kocioł bałkański
09 listopada 2009 09:33
hanoverka, ale potrafisz chyba określic swoje umiejętnosci przyrownujac do L czy P na przykład, czy chociaz brazowej odznaki.
przyznaje bez bicia, ze w annopolu nie byłam, ale od osób które znam i mam jakotakie jeździeckie zaufanie słyszę, nieciekawe opinie, lub ze sie wyraźnie psuje. takze na volcie mozna sie takich rzeczy dowiedzieć. niby to nic nie znaczy, a pozostaje niesmak, dlatego ja bym się nie zdecydowała na wyjazd do pana jana.
prosze nie teoretyzuj bo jezdzac gp 50 razy zmienisz opinie o wszystkim co znalas dotychczas 🙂
Więc dobrze mogę przyrównać je do P, dla jednych może to być L a dla innych N różnie to bywa, ale nie o tym. Może masz i rację z tym GP, pewnie  zmieniłabym zdanie, ale póki co to są moje odczucia dotyczące Annopola i pana Jana. Każdy ma inne a moje jest właśnie takie🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 listopada 2009 11:48
Orzeszkowa tak, trenerzy prowadzą zarówno treningi ujeżdżeniowe jak i skokowe oraz WKKW. Można się też umówić na indywidualne jeśli masz swojego konia. Oprócz tego do kilku prywaciarzy przyjeżdża dwójka trenerów - trenerka od uj i skoków i trener od skoków i WKKW.
W cenach się niestety nie orientuję, bo jestem tam przez całe wakacje, więc płacę pensjonat 😉
Radzę napisać do szefostwa, strona: www.szarza.bolecin.pl
ja jeżdże praktycznie dwa lata, więc jak na osobe na moim poziomie, Pan Jan może naprawde wiele nauczyć, stąd moja dobra opinia 🙂
W stadninie koni KIERZBUŃ jest naprawdę super można przyjechać ze swojim konisiem zobaczcie na stronie :Phttp://kierzbun.pl/glowna.htm
ale o annopolu jest coraz wiecej krytycznych opinii.


Jesli dla kogos tygodniowy trening na koniu wypietym na gumach jest konstruktywny....to nie ma o czym rozmawiac.
Jak dla mnie skakarnie parkurow na gumach to czysta zenada  🤬
Takze dla osob ktore uwazaja jezdziectwo za cos wiecej niz wozenie tylka, nie polecam.
RAKOWIEC:

6. Jakie jest wasze ogólne wrażenie ?
Bdb, choć bez samochodu byłoby trochę nudno 2 tygodnie tam siedzieć.

Boks Dzionka



ja bylam 2 tyg bez samochodu i dawalam rade 🙂 ciagle bylo cos do roboty,a jak nie to najwieksza przyjemnoscia bylo lezenie i blogie nic-nierobienie 😀

czyzby ten sam boks ? :P
marta- kara a byłaś? jezdziłaś? skakałaś na jego koniach?
czy możecie mi polecić jakiś ośrodek o profilu skokowym gdzie mogłabym pojechać z koniem i z chłopakiem 😀, który miałby tam coś ciekawego do roboty ( nie jeździ.. ). chodzi mi o to żeby nie zanudził się na śmierć 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
01 stycznia 2010 20:29
Lwinka, a wędkuje? ma jakies inne hobby?
pociągają go konie, ale mechaniczne. najchętniej doskonali się na torze albo jeździ na quadzie. poza tym mało sportowy jest, nie o co my 🙂
Witam gdzie można udać się z koniem na 2 lub 3 tygodniowy trening z koniem ? Nigdy na takim czymś nie byłam i kompletnie nie wiem co wybrać . Poważnie zastanawiałam się nad Annopolem ale widze że nie jest zbyt chwalony. Co możecie nam poradzić ?
deborah   koń by się uśmiał...
11 stycznia 2010 17:08
Osiołek, poczytaj sobie watek.. jest tu mnóstwo rad 🙂
Kto się w tym roku wybiera do Rakowca? 😉
Trzeba się dużo wcześniej zapowiadać, żeby było miejsce?
Dzionka my chyba musimy jechać, co?  😉
ja bym baaaardzo chetnie sie wybrala w tym roku do Rakowca, ale chyba niestety, cale wakacje przepracuje i kasy nie bedzie 🙁
ja się pewnie wybieram 😀
deborah   koń by się uśmiał...
12 stycznia 2010 09:41
ja na 100%
pytanie tylko z iloma końmi 😉

Madź na wszelki wypadek jeśli chcesz w wakacje to rezerwuj już na wiosnę
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 stycznia 2010 09:58
za chwilke sie okaże,że "Rakowiec" trzeba rezerwowac conajmniej rok wczesniej  😁
I dopiero bedzie kłopot dla "stałych" uczniów. Najwyżej się będzie przyjeżdżać z własnymi boksami 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 stycznia 2010 10:43
eee,myślę,ze tu zadziała karta stałego klienta  😎 😉 VIPy to VIPy  😁
Forta no ba, że jedziemy  😎
Ja już zbieram kasę 😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się