Łucznictwo konne

Tak tak, promocja zawodów trwa  😉
Impreza będzie w fajnym miejscu, zgłoszonych jest 17 zawodników, zabieramy 8 koni.

Wstępny program:

piątek 30.08.
- popołudniowe treningi na torze

sobota 31.08.
- 10.00 tor koreański
- 15.30 pokazy
- 17.00 strzelanie piesze

niedziela 01.09.
- 10.00 tor węgierski
- 15.00 pokazy
- 17.00 zamknięcie zawodów
Fajnie cały weekend będzie na co popatrzeć, teraz to dopiero żal mi d*pę ściska, że nie pojadę. Zostaje mi tylko kibicowanie przez internet  😕
Podbijam. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201619324662317&set=gm.645175095507489&type=1&theater  🏇
Tak z ciekawości chciałam się zapytać jak tam w Turcji poszło, widziałam już trochę zdjęć na facebooku, zawody robią wrażanie!
Czy ktoś z was wybiera się na warsztaty 19-21.09.2013?
Thymos,
My w tym czasie (20 - 22.09.) jesteśmy na kolejnych zawodach. Tym razem okolice Ostrowa Wielkopolskiego, a dokładniej Przygodziczki. A warsztaty polecam. ;-)
Warsztaty zostały niestetyodwołane z przyczyny złej pogody i zawodów ujeżdżeniowych które miały się odbyć. Aktualnie jest tworzony kalendarz na przyszły rok,  pewnie niebawem będą nowe terminy warsztatów.  🏇

Co do pokazów w Turcji
Wszyscy cali i zdrowi  🙂 pokaz się udał szczęki turkom opadły  😉

jeśli chodziło Ci o zawody  w Turcji  to wywalczono jeden złoty medal
Ukraina  2 srebrne medale  1 złoty i 1 bonzowy

w ten weekend chłopaki walczą w Polsce Golden lune Wojtek walczy i 3 mamy kciuki za złoto  🙂 😅
Świetnie gratulacje 🙂
Aktualnie jest tworzony kalendarz na przyszły rok.....
To uprzejma prośba o info:
-  na których imprezach będzie tor polski
(lub coś ekstra poza koreańskim i węgierskim).
Jak będzie już coś konkretnie wiadomo, na pewno damy znać ;-)
To ja tak w celach informacyjnych  😉

Aktualnie (03 - 06 październik) w Korei Południowej, a dokładnie w Sokcho odbywają się MISTRZOSTWA ŚWIATA w łucznictwie konnym.
Na razie, poza informacjami, że ekipa dotarła na miejsce, nie mam żadnych wiadomości. Jak będę znane jakieś wyniki, na pewno dam znać.
Polska ma swoją reprezentację w składzie: Anna Sokólska, Michał Sanczenko, Michał Piasek oraz Norbert Kopczyński.

Pod koniec października (24-27.10) w Usak, w Turcji odbędą się otwarte MISTRZOSTWA EUROPY w łucznictwie konnym (EOCHA).
Zgłoszonych jest 49 zawodników z całego świata (formuła otwartości mistrzostw).
Polska będzie reprezentowana w maksymalnej możliwej liczbie - siedmiu zawodników: Anna Sokólska, Michał Sanczenko, Michał Piasek, Bartosz Ligocki, Radosław Kożuch, Wojtek Osiecki, Gabriela Osiecka.

Trzymajcie kciuki za naszych  🤣
🙂 Trzymamy kciuki  🏇!
Kciuki murowane  🥂


GRATULACJE !!!! 😅 http://www.pslk.org/news/94-wielki-sukces-polskich-zawodnikow-w-korei.html
Oby zawsze kończyło się takimi wynikami albo jeszcze lepszymi 😀
W Świecie Koni również piszą o naszych zawodnikach (http://www.swiatkoni.pl/news/7535,wielki-sukces-polskich-zawodnikow-w-korei.html).
GRATULUJEMY!!! I mamy apetyt na kolejne medale.
Nooooo 😀 - to teraz chwila chillout'u i w drogę  🏇 Połamania strzał !!!
Gratulacje dla Norberta Kopczyńskiego, który został MŚ w klasyfikacji generalnej
http://bydgoscylucznicy.phorum.pl/viewtopic.php?p=6942
GRATULACJE !!! Ja trzymam kciuki za zawodników, którzy są w Turcji na Mistrzostwach Europy ( szczególnie mocno za Wojtka i Gabi).  Niech strzelają celnie !
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
22 października 2013 17:47
Również się dorzucam 🙂😉 OGROMNE GRATULACJE!! Oby więcej i dalej
W związku z tym ,że Świat Koni nie podał całych wyników a tylko te w których zajęli dobre miejsca, łucznicy zrzeszeni w PSŁK, pozwalam sobie wkleić calość:
,,...
Norbert Kopczyński (Polska, niezrzeszony)
1 miejsce korean double shot
1 miejsce kabak
1 miejsce w klasyfikacji generalnej (gratulacje)

Michał Sanczenko (Polska, PSŁK)
1 miejsce korean serial shot
nagroda best archer (przy czym z racji nieco zawiłego systemu liczenia wyników nikt, wliczając samego laureata, nie wie dokładnie, co to znaczy, bo klasyfikację generalną wygrał Norbert. Ale brzmi dobrze...)

Michał Piasek (Polska, PSŁK)
3 miejsce korean serial shot
(i dodajmy że tuż za podium w tej konkurencji, miejsce 4 Anka Sokólska)

Wyniki drużynowe:

1 miejsce korean massahi drużyna polska:
Anka Sokólska, Michał Piasek, Michał Sanczenko
(wszyscy z PSŁK)

1 miejsce mogu drużyna polsko-szwedzka
Michał Piasek i Emil Eriksson
(Emil jest jak sama nazwa wskazuje Szwedem, ale jednocześnie członkiem PSŁK i ostatnio sporo trenuje u nas, możemy więc ocenić, że była to drużyna mniej więcej w 2/3 polska i w 1/3 szwedzka ..."
Wiwat Polonia !!!  :emota2006094:


A i zapomniałam dodać...
Kobity ! Walczcie mężnie :kwiatek:  Trzymam kciuki  MOCcccno 🙂
Na szybko najważniejsze wyniki polskich zawodników z tegorocznej EOCHY.

Michał Piasek - 1. miejsce w konkurencji węgierskiej

Bartosz Ligocki - 3. miejsce w konkurencji polskiej

Wojtek Osiecki - 2. miejsce w konkurencji koreańskiej, 2. miejsce w konkurencji polskiej

Mistrzem Europy został Węgier Matias Ruszak, Wojtek miał drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, Michał 4., Radek 8., Bartek 9., Anka 12.

Dopiero wróciliśmy. Na spokojnie ogarniemy wyniki i zdjęcia i wrzucę tu jakąś małą relację.
;-)
Gratuluję wszystkim udanych startów i czekam na zdjęcia 🙂
🏇 CONGRATULATIONS !!!  👍
Ohohoho, widzę, że znalazłam wątek dla siebie  😅

Gratuluję wszystkim naszym polskim łucznikom sukcesów! 😀
I pozdrawiam serdecznie Ligiego 😉
Dorzucam znalezisko 🙂
EOCHA 2013 - Dwa rude w stajni
Ktoś się wybiera na warsztaty w Łomiankach?
Jaki termin ?
7.12.2013  - Łomianki - Podstawy regulacji i napraw tradycyjnego sprzętu łuczniczego[b] ----> https://www.facebook.com/events/557630850989640/
🙂 Ja się wybieram do Łomianek 25-26 stycznia! 🙂
Nie mogę się doczekać - nakręcam się pomaleńku na łucznictwo trzeci  miesiąc - i coraz bardziej mnie bierze🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się