Konie czystej krwi arabskiej

Słuchajcie, wrzucam tutaj, bo tu wiele dobrych dusz i może ktoś będzie chciał babci zapewnić dobry dom na ostatnie lata...
Znalazłam w nietypowych ogłoszeniach.
http://alegratka.pl/ogloszenie/arab-klacz-sprzedaz-lub-wymiana-25159259.html

(moderacjo, proszę nie zjadać, to nie ogłoszenie, tylko próba polepszenia sytuacji konia)
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2014 11:09
widzę woj. mazowieckie i znam tą stajnię. Szkoda, że pozbywają się tak starszej klaczy  🙁 przykre na serio.
Może by gdzieś udostępnić jeszcze?
Facebook?
19 lat i do ludzi - sumienia i empatii brak 😤 jak nie ma ukrytych (zatajonych) wad to jeszcze kogoś uszczęśliwi :kwiatek:
ganasz żeby to 19... Jeśli oni się nie rypnęli w dacie, to ona jest z 1986, czyli 28... Choć nie wygląda, i jeszcze piszą o "hodowli", może się rypnęli...?
Może znajdziemy tutaj kogoś z sumieniem i empatią. Mnie się żal zrobiło, bo jeśli się chcą jej pozbyć i nikt z dobrego serca jej nie kupi, to może się to skończyć niewesoło.  🙁
A ja proszę o dane do spisu na PW wg wzoru, ponieważ w najbliższych dniach nie będę na forum.
Info w temacie zniknie, nie będę miała czasu szukać.
Dziękuje.

A babci szkoda...
oj tam moja Wadera to rocznik 1987 , a ta arabka nie wyglada na swoje lata -jeżeli rzeczywiście to 1986. Ktoś coś wie? 👀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2014 17:58
można by było zadzwonić na tel wskazany w ogłoszeniu. Jeżeli nie zapomnę to jutro to zrobię.

a ja właśnie przeglądałam fotki w związku z naszą bazą koni i natknęłam się na o to takie coś  😁 profesjonalne pokazanie konia  🙂 a ja jako główny straszyciel i poganiacz  😂

haha, zduśka przepiękny widok 🤣 Przypominasz mi na tym zdjęciu postać z kreskówki, no bajka 😂
Chwale sie swieza siwa 😀
Siwa fajna ale lepiej jej było w bakłażanie  😉
Bronze   "Born to chase and flee.."
16 października 2014 19:53
Zduśka - moje pierwsze skojarzenie to walking zombie :-)
Sio   nowe wcielenie marchewki
16 października 2014 20:21
Szur, szur, szur!! to idą umarli 😉
zduśka moje skojarzenie identyczne jak dziewczyn. "Brrrainnn..."  😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2014 21:05
hehe  😉 no starałam się być straszna  😁 ale Rudy w pewnym momencie mnie całkowicie osrał  👀 a że byłam jakoś 3 tygodnie po cesarce to zanim do niego podbiegłam to ten dziad zdążył poczłapać na drugi koniec ujeżdżalni .. a ja ledwo żywa za nim ..  😁

faith jak zwykle ładnie wyglądacie !
larabarson no lepiej, lepiej, ale w jednym nie bede jezdzila ciagle 😁 wysiwieje bardzoej to wszystko jej bedzie pasowac:P
Zduska  :kwiatek: dzieki 🙂 faktycznie troche podeszlas pod zombie za to Rudy sie pokazal  😜
Faith skad masz ten bacik? Przydalby mi sie taki kolorowy 😉
A co do siwosci, moj od zeszlego roku mocno sie zmienil, jak go kupowalam to mial jabluszka i byl taki stalowy, teraz zjasnial i zrobil sie hreczkowy a kropeczek wciaz przybywa 🙂
bat Yorka 🙂 maja kolorowe rozne, niebieskie, czerwone, biale 🙂
ostatnie promienie słońca i próbujey łapac równowagę  💃 lekko nie jest ani łatwo ale czego chciec od konka dopiero zajezdzonego  :pij
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 października 2014 08:32
zadzwoniłam na telefon wskazany w ogłoszeniu.
Klacz rocznik 1995 Glorietta po Arlet i Gloria.

babka prowadzi typową rekreację a klacz jest do przodu 😉 mówi, że ma spore zainteresowanie.

wspomniała jeszcze, ze ma klacz Fatina 2007 po Etnodrons Psyche i Frida
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
17 października 2014 10:06
To matka ogiera Gloriet Psyche - http://www.gloriet-psyche.be/info.html . Fajna kobyłka, nie dziwię się że ma zainteresowanie 😉.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 października 2014 10:15
no to babka pewnie nawet nie wie co ma w stajni  😉
Piękny ten ogier.  😍
Może skoro jest zainteresowanie, to kobyłka znajdzie dobry dom.
Ale żeby to coś dziwnego było, że arab jest do przodu...  😉  🙄
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 października 2014 12:37
Murat-Gazon mój nie jest  😎
haha, mój też nie 🤣
zduśka, larabarson nigdy i nigdzie?
A nawet jeśli, to wyjątek potwierdza regułę.  😉
faith
Murat
szamanka
Alicja
OBIBOK
larabarson
zduśka
Kawusia
Złota
elwarka

Na razie tyle mam PW.
Poproszę o więcej. 🙂

Spis będzie alfabetyczny od imion koni.

Edit: dopisek 😉

oraz orjentica
Murat w terenie jest bardziej żwawy ale to raczej każdy koń, niezależnie od rasy 😉
a moj glupol zasuwac klusem to by mogl caly dzien i najlepiej 60 na godzine, a w galopie sie wleczemy i musze sie poprosic, nawet jak mu konie odjezdzają  😁
Mój na ogół jest cały czas do przodu nie ważne czy plac czy teren. Tylko po podróży, nawet krótkiej, przyczepą strasznie sie spala z nerwów. I energia z niego uchodzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się