Konie czystej krwi arabskiej

szamanka bo Ty na kodach jedziesz w grze zwanej życiem... 🤣
szamanka powiedziałabym, że to połowicznie się tylko liczy, bo konia masz ty, a nie książę...  😁
No ale niech będzie, quest zaliczony <bam albo inny dźwięk>.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
28 stycznia 2015 14:05
Murat kon prawnie i w papierach jest wlasnoscia Szymona 😀 A ja tylko pelnoprawna opiekunka i nianka etatowa ew. ta od meczenia zadka 😀
A Pan jest od karmienia i to najlepiej lakociami typu banany, gruszki, mietowki... etc 😀
[quote author=Murat-Gazon link=topic=752.msg2278729#msg2278729 date=1422453071]
maluda to ja mam podobne kryteria, ale wnioskuję, że szanse raczej marne - bo ten filmik widziałam już wcześniej i również nie zwróciłam uwagi na to, że na siwkach są chłopcy  😁

[/quote]
Nie ma problemu!
Nauczę Cię jak rozpoznawać płeć przeciwną.  😁
Uwaga!
Nie patrzymy najpierw na konia tylko jeźdźca.  🤣

Marzyć zawsze można, niestety w stajniach, w których jeździłam zawsze kobiety miały liczebną przewagę 🙄. Wprawdzie udało mi się poznać kilku fajnych mężczyzn,ale jakoś nie gustowali w siwkach 😀.

A może to znak?
Może lepiej inwestować w przyjaciółki niż chłopaka?  😁
szamanka znaczy złapałaś księcia, namówiłaś na kupno konia, a potem sobie konia zawłaszczyłaś dla siebie.  😁

maluda ok, a co, jak konia nie ma?  😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
28 stycznia 2015 14:08
Murat tylko nie zdradzaj tego sekretu dalej, bo noz widelec sie obrazi  😁
maluda ja szukalam chlopa lubiacego konie przez ostatnie 10 lat - juz porzucilam nadzieje az znalazlam takowego w bieszczadach ok. 350 km od domu 😀
🤣 Moi koledzy odpowiedzieliby Ci dwuznacznie, coś w stylu: Jak to kooooooniaaaa nie ma?!
Ale ja się powstrzymam.  🤣

A tak na serio to mam ograniczony zakres postrzegania.
Tylko bruneci z zarostem.
Nie wiem czy na dobre wyszłyby Ci moje nauki.  🤣

szamanka to jadę do Bieszczad!
maluda może i by wyszły na dobre, bo jak odsiałabym tych, którzy podpadają pod twój typ, to by było łatwiej. Bo ja tylko blondyni z szarymi oczami i bez zarostu.  😎
Ooo...!
Jest nadzieja na owocną współpracę.  😎
Blondynów Ci oddam, a Ty mi brunetów.
maluda myślę, że przyjaciółki to faktycznie lepsza inwestycja, ale chwilowo cierpię na zupełny brak końskich znajomych- starzy w większości już nie są zainteresowani jeździectwem, mają swoje życie, swoje problemy, a Ci aktualni są jeszcze nieletni, więc nieładnie byłoby z mojej strony gdybym chciała z nimi wyjść na ploteczki przy piwie 🙄. Poza tym przeprowadziłam się 700 km, więc dosyć utrudniłam kontakt ze sobą, a obecna stajnia nie tętni życiem, poza mną bywa tam jeszcze rodzina właściciela i jeden Pan ze swoimi dziećmi 😉, brakuje mi już terenów w kilka koni, albo chociaż kogoś do kogo mogłabym się odezwać w czasie czyszczenia konia, dobrze, że moja Wiera już przywykła, że dużo z nią "rozmawiam" 😜
może być też książę na stalowym rumaku  😎
maluda dobra, umowa stoi.  🏇

marlin pewnie jesteś po drugiej stronie Polski niż Kraków?  😉

Epikea nieeee, stalowe rumaki mi nie imponują. Jak nie mają czterech nóg i nie rżą, to się nie liczy.  😀
Właśnie miałam pisać, gdzie Marlin stoi, bo jestem ciekawa.
Murat, spoko. Jak zacznę do ludzi wychodzić to będę podsyłać kandydatów. Ale nie ukrywam, że na razie mam babskie towarzystwo. 😁

Mężczyzna na motorze.
Też 'mniam'. 😎
maluda spoko, ja też na razie mam towarzystwo babskie  😉
Murat e tam, też dobre są 😉

maluda na MOTOCYKLU 😉
To niepokojące, przynajmniej moja rodzina tak uważa. 😁
Nawet znajomi pukają się w głowę, ze chociaż ogiera trzeba było brać, a nie jakąś klacz.
Tego nigdy nie komentuje. 😁

Na chooper'ze!
Dobrze napisałam? -.-
Dziewczyny dokładnie po drugiej stronie Polski od Krakowa  😉 Mieszkam w Ełku a konisko stoi na wsi około 10 km od Ełku w Guzkach i myślę, że właśnie ona jest najbardziej zadowolona z takiego obrotu sprawy, bo w poprzedniej stajni była dosyć nerwowa przez sporą ilość niekoniecznie cichych dzieci, które przetaczały się przez stajnię, a teraz oaza spokoju- to ona jest w centrum uwagi  😁
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
28 stycznia 2015 14:45
Marlin tez tu nie mam znajomych jako takich. Wszyscy albo z dzieciami albo wlasnymi sprawami, a w stajni to juz jestem calkiem sama. tzn z koniem 😀 I to on slucha mojego psioczenia na Szymona czy innych 😀  Tez mam znajome w wieku nastu lat , z ktorymi tylko od czasu do czasu pogadac mozna 😀

Najlepiej byloby chyba jakbysmy zwolaly zebranie arabskiego kacika w jakims zakatku Polski - spotkamy sie, wypijemy kawke, herbatke badz cos innego, wymienimy sie doswiadczeniem, radami  -  zawsze to milej poznac kogos w realnym swiecie 🙂

EDIT: lit.
Najlepiej byloby chyba jakbysmy zwolaly zebranie arabskiego kacika w jakims zakatku Polski - spotkamy sie, wypijemy kawke, herbatke badz cos innego, wymienimy sie doswiadczeniem, radami  -  zawsze to milej poznac kogos w realnym swiecie 🙂




Haha  😁
Już to widzę, cały wątek non stop trzeszczy w szwach, chyba byście się nie rozstali wszyscy 🤣
Hehe, a ja mam te naście lat, więc znajomych mam dużo :p aczkolwiek konskich to bardzo niewiele, ale niekonscy mojego Draka lubią wiec jest git  🤣
Aczkolwiek wiadomo że  wszyscy nie przyjeżdżają do mnie tylko do kóz  😁
co za przedmiotowe traktowanie mężczyzn  🙄
szamanka świetny pomysł z tym spotkaniem 😉 ale boję się, że faktycznie skończyłoby się tak jak mówi Liściu  😉

Odbiegając trochę od tematu, przed chwilą odwiedziła mnie koleżanka (jestem aktualnie w swoim domu rodzinnym i sobie choruję- tu mam koleżanki 😉) i przyniosła mi takie cudo:


Serdecznie polecam Patrycja Nowak Art na fb to właśnie ona jest autorką portretu mojego rudzielca  😀
Marlin, wiesz może przypadkiem co to za technika ?
Kredki akwarelowe Koh i Nor -cokolwiek to znaczy 😡- skopiowałam z fb, mam nadzieję, że satysfakcjonuje Cię taka odpowiedź Liściu 😉
co za przedmiotowe traktowanie mężczyzn   🙄

Na śmierć zapomniałam o ogurku...
Mój błąd.

Dywagacja na temat przyszłych partnerów trzeba jednak przenieść na front: spotkanie+piwo.  🤣
Myśle,że ciężko byłoby wszystkich zebrać chyba ze w centrum Polski co by niektórzy nie musieli jakiś kosmicznych odległości pokonywac 😉
u nas snieg topnieje,mega błoto się robi...jejku ja już chcę wiosnę!
Ale udało się  uchwycić chwilkę ze śniegiem ,Rigo jak zwyklę się popisuje  🤣

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 stycznia 2015 19:38
no nie mogę, jaki Rigo jest wesoły, hihihi
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
28 stycznia 2015 19:42
Gwiazdor!
Bronze   "Born to chase and flee.."
28 stycznia 2015 19:55
W okresie letnim wybywam w Polskę. Chętnie was poznam jeśli będzie okazja. Tyyyle lat razem - to zobowiązuje do wspólnego piwka  🥂
Alicja piękne zdjęcie jak i model.
Świetnie się prezentuje.

Bronze, a trasę już znasz?
Polska jest duża.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się