Konie czystej krwi arabskiej

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
09 lutego 2015 12:28
gosiuus  😍 nic wiecej nie napisze bo braklo mi slow...
Ponieważ ostatnio jakaś moda w wątku na masowanie koni, to i ruda ma już masaż umówiony  😅
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
09 lutego 2015 13:42
Widze, ze dziewczyny uwierzyly w magie nagrrod na fb i rowniez walcza 😀
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.793279777408711.1073741838.188379597898735&type=1


Citri i Don Rigo - macie moje glosy 🙂
<b>marlin1990</b> nie zawsze był uroczy 😉 rozbawienie mego konia to moja misja życiowa 😀 My mieliśmy masaż częściowy z Pauliną Puchałą, teraz mamy drugi pod koniec lutego + sprawdzenie siodełek (których jeszcze nie mam) ale mam jeszcze na tapecie dziewczynę masującą za koszty dojazdu po kursie poziomu I z Marią Soroko, także nie omieszkam skorzystać z jej usług. Obecnie korzystamy również z zabiegów zoofizjoterapeuty, elektrody i derka magnetyczna 🙂 Także tak kucyk spędza luty, jedno wielkie SPA 🙂
Dzięki szamanka🙂
podsyłam link bezpośrednio do naszego walentynkowego zdjecia  😍

https://www.facebook.com/188379597898735/photos/a.793279777408711.1073741838.188379597898735/793279934075362/?type=1
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
09 lutego 2015 15:32
Alicja walczcie bo sweet qniareczki Was zjedza 😀

Ja tam nawet nie mysle nad masazami dla konia, bo watpie zeby komus pozwolil podotykac sie wszedzie 🙁
Dziewczyny widzę, że zaszalałyście z konkursowymi zdjęciami, wszystkie macie ode mnie "lajki" 🤣 Powodzenia i niech wygra, chciałoby się powiedzieć najlepsza, ale wszystkie jesteście super, więc niech wygra któraś z Was 😅
gosiuss moja nadal wybiera osoby co do których jest urocza, dla niektórych bywa zołzą straszną 😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 lutego 2015 16:40
oooo
dodali, hihihi


a tu Panienka z dzisiejszych wojaży
Zazdroszczę tego śniegu  🏇  Mój arabes od miesiąca padok zwiedza, bo nawet za bramę na stępa się wyjść nie da przez lód  😤
derby ile śniegu i jaka droga  😍
Bronze Citri

Wiecie, że Wasze konie są ze sobą bardzo blisko spokrewnione? Wszak Camela i Constelacja to pełne siostry (Nimb - Cometa)
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 lutego 2015 18:18
ooo Bronze, Camela matka Twojego?


No proszę🙂

matyska, Murat- oj śniegu teraz jest aż za dużo, hehehe
Bronze   "Born to chase and flee.."
09 lutego 2015 18:27
Camra to matka Niuna, po Fernando.
Epikea jakies ploty rozsiewa  😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 lutego 2015 18:32
hihihihi


Miałam styczność z wałaszkiem po Fernando- świetny koń, mocny! 🙂
No właśnie, właśnie, mamy tu jakieś koligacje rodzinne?
Rzecz jasna Winea i Cynober, kiedyś jeszcze była tutaj właścicielka Wenegi, też półsiostry mojej, tyle że ze strony matki.
Szukać w papierach, kto z kim spokrewniony  😉
U nas bardziej znani to dziadkowie: Arbil i Wachlarz 😉
Bronze   "Born to chase and flee.."
09 lutego 2015 18:42
Mamuśkę mam zachomikowaną na dysku to mogę pokazać.
Zastanawiałam sie kiedys czy mi koń na stare lata siwieć zacznie ale widać tatus w genach zdominował.
Ja mam tylko jedno zdjęcie mamuśki rudej wykopane gdzieś z czeluści internetów.
The WuniaTatusiem pół-brata mojej rudej jest Wachlarz 😀 Nazywa się Wasyl, stoi w mojej poprzedniej stajni i jest strasznie charakternym koniem 😉, mocno dominujący, szybko wspiął się na samą górę w stadzie, problematyczny przy nowych koniach, często musieliśmy je izolować przez dłuższy czas, żeby nie zrobił im krzywdy na pastwisku, bo jak już się zawziął to nie odpuścił 😤. The Wunia Twój chyba też średnio toleruje inne konie? 😉
Haha czyli to chyba dziedziczne  😁 jego ojciec, Equin po Arbilu chodził na jednym pastwisku z klaczami i drugim ogierem i nigdy żadnej bójki nie było, właściciel jeździł nim wszedzie, w parze stał z każdym koniem, z każdym jechał przyczepą. Więc myślałam, że to moje to jakieś wynaturzenie, ale jednak najwidoczniej z drugiej strony odziedziczył  🤣 jego mama w sumie też niezła "jędza" no, ale klacz, hormony i te sprawy 😉
Ale powiem Wam, że just jest troche lepiej, chyba zaczyna nabierać obycia, bo dużo z nim jeżdże. Teraz stał w obcej stajni i co prawda widział konie tylko przez boks, ale kulturalnie się wąchał  😉 a kiedyś zaraz nogą przednią naparzał i kwiczał

A tu tatuś :
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
09 lutego 2015 19:41
Moj chyba nie ma tu zadnej rodziny  🙁
Tato to Ekorix po Ontario HF
Mama to Alisia po Gafal
Camra to matka Niuna, po Fernando.
Epikea jakies ploty rozsiewa  😉


zarzucać Epikei, że nie wie co mówi i nie zna się na papierach to czysta potwarz! I rzucam oficjalnego focha!
A Camra od jakiej jest matki? No od? Od? Od Cameli!  😀iabeł:
szamanka dalekich kuzynów tutaj macie na pewno, Gafal jest wnukiem Arbila.
Bronze   "Born to chase and flee.."
09 lutego 2015 20:01
Epikea - juz się stawiam do raportu  😉
Zrozumiałam sugestię,że Camela to matka mojego zwierza, a nie babka. Zwracam honor  😅
Poza tym - my wszyscy w mniejszym lub większym stopniu spokrewnieni, przynajmniej końsko  😁
My mamy tez tego nieszczęsnego Arbila  😵
Nie wszyscy, ja nie mam.  😁
(choć biorąc pod uwagę moje pierwotne założenia, jakiego konia chcę, to była bardzo mała szansa, że mój koń nie będzie go miał w papierach, a tu proszę...)
szamanka Czyli "Ćwiartowy" brat mojego drako jest dziadkiem Twojego Armaniego :P
Wychodzi na to , że wszyscy jesteście tutaj jedną wielką rodziną  😉 moja rudzia jest po Wilniance, a tatusiem miał być El Amin z hodowli belgijskiej o ile dobrze pamiętam  😀, ale coś poszło nie tak i ruda została "sierotą";-) myślę, że to się przyczyniło do naszego spotkania, więc nie narzekam na brak "papierka" 😁
marlin1990 sorki bo mnie oczy bolą

OD matki, PO ojcu

OD Wilnianki, PO (domniemanym) El Aminie

edit: swoją drogą ciekawe, który jest ojcem Twojej, może tropem byłaby kasztanowatość

w temacie koligacji rodzinnych. Marlin Twoja to rodzina to Maceby ganasz - Wilnianka i Wojsław to pełne rodzeństwo.
A także ta sama linia żeńska to Winei Murat
z re-voltowych krewniaków koni które "przewineły" się przez M Arabians to Wojenka - prawnuczka Wiktorii która jest matką Witki i Emittan i Encanta- co prawda inna linia żeńsak, ale 3/4 rodowodu takie samo

edit: jeśli jest domniemany ojciec to naprawdę łatwo to sprawdzić, koszt chyba 159.90
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się