In memoriam

Sporo fajnych koni po nim jeździłam. I kochalam strasznie jego polbrata. Szkoda. Kolejna legenda odeszła.
Bischa   TAFC Polska :)
19 sierpnia 2017 17:33
Livia   ...z innego świata
21 sierpnia 2017 06:57
Przeniosłam dyskusję o Bobie do wątku WKKW: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,815.msg2705699.html#msg2705699
Z ogromnym bólem serca, jeszcze w szoku, ze łzami w oczach...

Jerzy Wronowski [ * ], zmarł w wieku 70 lat.
Hodowca "moich" koni, wieloletni przyjaciel, nauczyciel życia, 'dziadek'. Nasz ukochany Prezes.
To on zaraził mnie miłością do koni małopolskich... i tak już zostanie.

😕

o kurcze 🙁 przykro mi  😕
Ojoj  😕
Bardzo mi przykro
Bardzo smutna wiadomość.
Pomadka, Megane, Jabberwocky dziękuję  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
19 września 2017 10:28
Wachlarz 1990-2017 🙁
Niespełna dwa tygodnie po Wachlarzu odszedł Eldon. Najwyraźniej pogalopował za swoim sąsiadem  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2017 14:24
Emetyt 🙁
Oj, Emetyt też ? nadszedł czas 🙁
Słuszny wiek
I Eldon i Emetyt to ważne dla mnie konie, smutno.

W tym roku padły też małopolskie ogiery Arbon, Arnold, syn Arnolda Nepal, [s]oraz Walkover[/s]
Och, strasznie szkoda 🙁
Odchodzą ważni ludzie i ważne konie  😕
montana, jaki Walkover?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2017 19:25
JARA ten Walkower na pewno żyje
Ups, to musiało dojść do pomyłki konia, przepraszam za wprowadzanie w błąd. Całe szczęście, że żyje ! 😀
Emetyt


Eldon oo
Nieźle dowiedzieć się z bazy koni , że Twój koń nie żyje  😤 chyba powinni weryfikować takie informacje,bo przecież każdy kto jeździ skoki wie kto jest jego właścicielem i że cały czas startuje.
Emetyt




Miałam okazję go poznać, nawet mamy wspólne zdjęcie.
Pracownicy stajni dobrze o nim mówili. Jeszcze wtedy krył.
Marcin Mach http://hevosurheilu.fi/ratsastus/ratsastusuutiset/hevostenkouluttaja-marcin-mach-kuollut/

nie ogarniam. Jeszcze kilka dni temu widziałam na jego profilu zamieszczone zdjęcie maleńkich bucików 🙁
Ja też nie, myślę od wczoraj o tym. Jego żona dziś rodzi.
Wiadomo co się stało?
Tak nagle, nie potrafię zupełnie wierzyć. Marcin był osobą, która poniekąd ukształtowała drogę,którą poszłam wiele lat temu ze swoim koniem. W ciągu kilku chwil poukładał myśli w mojej głowie w jedną całość.
bera7, ale jak to?  🙁
galopada_, nie wiem co się stało. Nikt nie napisał nigdzie, a ja nie znałam go na tyle, żeby wypytywać bliższe osoby.
bera7, rozumiem. Po prostu jestem w ogromnym szoku. Pamiętam go jeszcze z fantastycznych pokazów z KJ Przedświt, później prywatnie w sprawie sprzedaży koni. Niezwykły człowiek. Magik jeśli chodzi o pracę z trudnymi końmi. Charyzmatyczny -  idealnie mi do niego pasuje. Nie mogę się otrząsnąć od wczoraj 🙁 nie pamiętam kiedy ostatnio coś mnie aż tak bardzo poruszyło 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się