Końska rewia mody cz.VI (2012)

a mi się szatański pomysł dzisiaj zrodził. Zamówiłam już Ankę petrol, tylko jeszcze owijek nie kupiłam (fundusz ujemny  😁 ) ale jak juz je kupie, to itak bede je skracac na kuckę to moze z jednego kompletu owijek uda mi sie zrobić 2  😁
wątek zamknięty
Do mnie trafi przez zupełny przypadek komplet Anky Sand, ciekawe jak bardzo różni się od ES sezame...
wątek zamknięty
BlueHorse, hahaha. Potrzebnej do rozstania sie z tymi owijami co mam do skokowych padów.
Zawijac na jazdy ujeżdżeniowe zamierzam, ale skoro zakładam ujeżdżeniówke to tez ujeżdżeniowy pad, czyli inne owijki.
wątek zamknięty
Caroline12, nie żartuj!!!!! jak ja mogłam to przeoczyć? pokaż
wątek zamknięty
Fantazja Już zniknęło, ale to był rozmiar 125, jedna jedyna taka była, jest jeszcze jakaś większa ale to już 150g i jest chyba za 300zł
wątek zamknięty
Caroline12, aaaa to malutka, może dlatego nie zwróciłam uwagi
wątek zamknięty
ja jak najbardziej zwracam na takie malutkie, i fajnie bo często własnie takie zostają w magazynach i później ja się cieszę takimi cenami, więc derka na nast zimę już czeka  🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 kwietnia 2012 14:15
Caroline12, Fantazja, powiedzcie mi lepiej jak ja mogłam to przeoczyć - przecież my S-ki nosimy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2012 14:18
wilczyk, Petrol to dobry wybór 🙂



Ale fajna cena była! Czasem żałuję, że mój koń nosi XLki, a nie Ski 😁
wątek zamknięty
Livia Sander super wygląda w Petrolu  💘
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 kwietnia 2012 15:10
A mój koń nosi najbardziej rozchwytywany rozmiar- więc nigdy nic nam nie zostaje na takich dużych wyprzedażach- L  👿

Rzadko zdarza się, że mam w domu więcej czapraków, ale udało mi się zgromadzić jakimś cudem prawie wszystkie moje cottony w DL, brakuje tylko marone, i vs'ek. Więc fotka. Pierwszy z lewej: yellow z teak/aqua/mint za którego zapłaciłam mega atrakcyjną cenę- 95zł  😜 , white z maritim, sand z aubergine/violet/sand, i Niciak navy

W słońcu:
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg560/scaled.php?server=560&filename=art4803.jpg&res=landing[/img]

I w cieniu:
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg406/scaled.php?server=406&filename=art4804.jpg&res=landing[/img]

Livia, pięknie mu. W ogóle koń ci pięknieje w oczach. I nie tylko w oczach  😁
wątek zamknięty
myślałam że ten yellow będzie bardziej żywy, ale może to i dobrze nie będę go kupować i zostawie trochę kaski 🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2012 15:33
zalcia, dziękuję! 🙂

arivle, dziękuję - bardzo miło mi to czytać, bo starałam się bardzo, żeby tej zimy koń mi nie spadł z wagi 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 kwietnia 2012 15:45
Caroline, teraz spojrzałam na zdjęcia, nie wiem czemu tak zgasły po zmniejszeniu

Jeszcze jedna fotka, chyba lepiej widać kolor. W każdym razie jest przepiękny. Już od 2 tygodni mówił do mnie: "Mamo!"
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 kwietnia 2012 18:19
arivle niciak navy  😜
wątek zamknięty
Livia, Sander w Petrolu - bosko 😍
Pielgrzym w royalu, zdjęcie słabe, ale jest 😉
wątek zamknięty
gabb., super  😜
Nekan w Schockemohle Anthracite/Orange:
wątek zamknięty
Nekanowa ahh ten Schockemohle woła do mnie mamoo musisz mnie kupić. SZAŁ 😍
wątek zamknięty
Dziewczyny macie super fotki.
Chciałam się zapytać co to za kolekcja eskadrona bo jest super?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 kwietnia 2012 19:13
etosha to nie kolekcja, tylko przeróbka Niemek - po prostu ich wizja poprzedniej kolekcji. Szkoda, że to tylko ściema, bo nie pogardziłabym kilkoma rzeczami  😍
wątek zamknięty
Szkoda .Dziękuję Anderia.Sama też bym kupiła .
wątek zamknięty
emptyline, ostatnio przeglądałam derki na Allegro i nawet nie przypominam sobie, że derka Eskadrona była w licytacji... no ale rozmiar za mały
gabb., ładny ten royal, to z ostatniej kolekcji?
wątek zamknięty
anky dusk blue z derką eskadron aqua-brown-white 😉 wg mnie derka pasuje bardziej do kreta blue, ale przejdzie i z tym padem 😉
wątek zamknięty
co brać dla małego:
brillant teak z lamówką mint, cottona yellowa czy aqua? Jakby się chciało komuś go jeszcze ubrać, to byłoby cudownie :kwiatek:


wątek zamknięty
teak ❗
wątek zamknięty
brunatna, yellow albo aqua  😜  Teak - ultra bezszał, szczególnie na gniadego... 
wątek zamknięty
Szmatoholiczki, dopomóżcie.  😉
Chyba znudziła mi się moja hortensja. Zostawić, czy puszczać i kupić coś innego?

wątek zamknięty
wg mnie koniecznie zostawić  😍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 kwietnia 2012 06:29
Nekanowa bardzo ładnie

Altiria zostawić!!!

brunatna bierz aquę  😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
22 kwietnia 2012 06:54
arivle cyknęłabyś fotkę yellow'a na Ledzi?  :kwiatek:  Chcę zobaczyć jak wygląda na kasztanie  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.