Końska rewia mody cz.VI (2012)

Demonowa mi się podobają te Eskadrony *.*  Chciałam sobie taki sprawić na zawody,jak z ich jakością?  😁
Ja mam Cycerona z ostatnich zawodów,w łezce burgundy 🙂

dzisiaj na zawody założyłam brillianta green(mam nadzieję,że ktoś mi robił zdjęcia xD) i koń był meeeeega i myślę,że on po prostu lubi zielony! 😁
Jutro wstawię jeszcze zdjęcia kantarów nici i plum 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 czerwca 2012 09:49
Demonowa nie wygląda to tak
zalcia  nie powalił mnie ten burgund na cypku

Edit: kasuje zdjęcia kasztana.


Lolek w kantarze teak/mint 🙂

[img][[a]]https://lh3.googleusercontent.com/-IB0qerQcOkU/T92ZWo02SfI/AAAAAAAAHSg/LzkHwMkAH5A/s631/Cejkon%2CVegas%2C[[a]]+Faradin%2CLolek+468+copy.jpg[/img]
wątek zamknięty
Demonowa, szczerze mówiąc, myślałam, że nie będzie to wyglądało najlepiej, ale naprawdę zyskał w moich oczach 😉 Może się nawet w przyszłości na niego skuszę 😁
zalcia, burgundy może na Cypku nie powala, ale jest całkiem całkiem 🙂
juliadna, kasztan w polopadzie fajnie, a w lemonie pięknie 😍 Lolek w kantarze ładnie, btw, jaką on ma gęstą grzywkę! 😜
wątek zamknięty
Na mnie nie robił wrażenia na zdjęciach 🙂 Dopiero jak zobaczyłam go na żywo to się zakochałam. Jakość jest w porównaniu do reszty Eskadronów rewelacyjna (!). Jest zupełnie inaczej wykonany - solidny, podszyty fajną siateczką, gruby i mięsisty.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
17 czerwca 2012 10:47
O, nie jest źle. Myślałam, że to logo bardziej będzie widać, bo "na sucho" to taka duża metka 😉

Dokładnie to samo pomyślałam! 🙂 Na katalogowych fotach wyglądał na strasznie festyniarski, z wielgachnym napisem, a tu proszę, elegancko nawet i schludnie 😉
zalcia97 jakoś tak bez wyrazu, w Greenie na pewno fajniej! To śliczny kolor  😍
juliadna nic mnie nie powaliło... Lolek miał dużo fajniejszych szmatsonów na sobie  😀
wątek zamknięty
Mam trochę lepsze zdjęcia kompletu Es stirrup turquoise na siwej. Owijki sprezentowała mi dziewczynka z okazji urodzin  :kwiatek:




Niestety siwa nie chciała być wczoraj tap madl i jedyne co wyszło to właśnie koślawe pozy, ale kolory widać dobrze.
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 czerwca 2012 11:09
Ten stirrup ma strasznie dziwny krój.
wątek zamknięty
zalcia97  mi tam Cypek bardzo się podoba w tej łezce 🙂😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 czerwca 2012 11:43
avero_2: nie lubie siwych w takim jaskrawym niebieskim , no i faktycznie dziwny strasznie krój ma ten czaprak.
wątek zamknięty
ententa, bardzo ładnie Wam w beżach 🙂 Na rudzielce beże, chłodne biele i czernie zawsze robią szał.

Ten czaprak Big Square z Eskadrona... Hmm, jest w projektowaniu graficznym taka zasada, że unika się jak ognia umieszczania napisów w pionie. No chyba, że kompletnie nie ma innej możliwości - np. na grzbietach książek. Oko czyta w poziomie, poziomy napis jest ok, ale w pionie robi się dziwny szlaczek, a nie napis. Poza tym pod logiem z tego co widzę nie ma pikowania 😁 No i dolny rząd przeszyć jest oczywiście o połowę niższy niż pozostałe. Z punktu widzenia projektanta - spory bałagan. Gdyby wywalili logo i wyrównali pikowanie, byłby super.

To samo z polopadem u kasztana od Juliadny. Zamiast cienkiego sznurka mogłaby być nieco grubsza żółta biza pod kolor owijek, i logo na padzie korespondeowałoby z żółtymi i zgaszonymi beżami (no granatowe wsadzić? kto to widział), byłoby idealnie. A tak, to jest tylko ładnie 😉

Z wyspotowanych w sieci naprawdę ładnych rzeczy:



A tu tylko zdjąć kilka sznurków z lamówki i było by przepiękne połączenie pomarańczy z szarością, szałowe na każdej końskiej maści 🙂



😉
wątek zamknięty
Nigna, zdjęcie przekłamuje trochę kolor, bo kiedy robiłam foty było b.słonecznie. Mnie się bardzo siwa podoba w tym komplecie 🙂 Większość kolorów dla niej mam właśnie stonowanych, a z takich mocniejszych tylko ten turkus i róż z eskadrona, więc na lato jak najbardziej jestem za dla odmiany.

Krój jest chyba standardowy vs, znaczy ja nie zauważyłam żeby był inny. Szkoda, że nie mam dobrej foty od strony, gdzie jest herb. Niestety większość zdjęć jest prześwietlona.

wątek zamknięty
juliadna, gabb. na żywo wyglądał lepiej,ale fakt,szału nie robi 😉

Demonowa dzięki, chyba kupię  😜
Anderia nooo,w greenie wyglądał super! 😀  😁
dommaz  dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
zalcia97 Fajnie Cypkowi w łezce
avero_2 ogólnie fajnie, ale rzeczywiście krój trochę dziwny i nieciekawie się układa
juliadna jak dla mnie drugie do szmato- takie inne, a kasztan super w tym padzie  😍

a ja nawiązując do ostatniej rozmowy o owijkach do lavendera dodaje mojego z owijkami horze, może komuś się przyda 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 czerwca 2012 15:33
agata*, wydają się całkiem fajnie pasować te owijki 🙂 W ogóle super twojemu w tym kolorze! (a tak btw. to uwiąz jest? czy takie wodze srebrne? 🙂😉

juliadna, drugie zdjęcie polopadu wymiata 🙂

Demonowa, mnie ten czaprak nie podobał się na sucho i niestety na koniu też nie bardzo, choć i tak lepiej, niż w sklepie 🙂

avero, dla mnie ładnie, aczkolwiek troszkę zbyt konkretnie 🙂 Ale na lato to tak akurat w sumie 🙂
wątek zamknięty
Livia dziękujemy  :kwiatek: uwiąz miał być dla bezpieczeństwa, żeby trzymać przy robieniu zdjęcia, żeby stał ,ale nie było to potrzebne, więc rzuciłam na szyję
wątek zamknięty


Nigdy nie pamiętam, jakie to kolory, chyba beige-white-navy. Szkoda, że jest troszeczkę za duży, ale jest lans, bo mój koń to chyba jedyny w stajni noszący kantary Eskadrona.  😁
wątek zamknięty
Dzisiejszy Ganges w Anky Dusty Lilac  🙂

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg443/scaled.php?server=443&filename=dsc02831w.jpg&res=landing[/img]

Wiem , ze prześwietlone , ale lepszego nie dało się zrobić , ciężki kolor do uchwycenia w słońcu.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 czerwca 2012 20:23
avero_2 :  Nie no nawet fajnie sie na twoim prezentuje , mówię tylko że nie lubię ogólnie siwków w takich kolorach : D

W końcu mogę się pochwalić siwą w cottonie  burgund DL. Chyba nie wygląda aż tak strasznie "kołderkowo"
Tu akurat zdjęcie zrobione w "niewyjściowej" pozycji bo Nigeria chyba miała wtedy "tupać" na zawołanie co jej sie nie podobało : D
Niestety to jedyne zdjęcie ze słońcem w stój jakie mam
wątek zamknięty
Amarotsa, przeuroczo!

Nigna kolor dla was super (nieba lepiej niż na moim gniadym) ale jak ty osiodłałaś?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 czerwca 2012 21:48
Osiodłałam prawidłowo, ale jako że brzuch ma ogromny do tego budowę co najmniej hm niezwykłą , siodło spada jej na przód. Nic prócz podogonia nie potrafi tego skorygować ( miała nawet siodło wypychane specjalnie pod jej kształt) . Baa nawet w podogoniu siodło potrafi sie przesuwać o.O Nie mam pojęcia dlaczego.  Dzisiaj jeździłam "do zdjęć" dlatego nie ma na sobie podogonia. Nie trwało to dłużej niż 20 min ( i przez pierwsze 10-15 min siodło leży prawidłowo, potem , zazwyczaj po galopach sobie zjeżdza na szyje : )
wątek zamknięty
Nigna, uderz do fachowców może ktoś Ci pomoże, zresztą zaraz Ci wyślę pw.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 czerwca 2012 09:38
dommaz, to faktycznie ciężki kolor do uchwycenia, też miałam ten problem 🙂 Nawet fajnie Dusty wygląda na gniadku 🙂

Nigna, super! W tym burgundzie dużo lepiej niż w Madeirze 🙂
wątek zamknięty
A do mnie właśnie dotarł ten miodowy yorka, wzięłam uj., wygląda na mniejszy od tego eskadrona DL, zbliżony wielkośćią do moich obecnych wszechstronnych. jest śliczny, ale jakością mnie nie powalił. A stajni są jakieś 2 stare czapraki yorka i mimo drobnych przetarć wyglądją porządnie, a ten...jest cienki (co akurat mi pasuje, bo latem kobyła siodło ma takie na styk), ale niteczki też takie cieniutkie, delikatne. Oddawać go nie będę, bo mam przeczucie że Palmie będzie w nim bardzo ładnie 🙂, ale ta jakość trochę mnie rozczarowała, tym bardziej że o czaprakach yorka czytałam sporo pozytywów.
wątek zamknięty
czy dostanę jakieś kantary ES czerwone/bordo itp ?  👀

bo zmieniam kolorystyke , a wierna jestem kantarom z ES bo sa solidne  😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 czerwca 2012 14:38
Segan pod znajomą, czaprak Eskadron navy (z navy/burgundy) mógłby być z maritim do tych owijek ale co tam. No i owijki brudne, nieumiejętnie zawinięte NoName.

wątek zamknięty
lizzy byłoby ładnie gdyby owijki były pod kolor. W tej chwili gryzą się z cottonem.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 czerwca 2012 14:43
Demonowa mam owije navy od kompletu, ale trochę ponuro... No zrobiłam "wersję próbną" jak będzie z oczowalącymi czerwonymi. I stwierdziłam że jest, nie oszukujmy się, źle.  😕
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
18 czerwca 2012 16:18
lizzy: jak dla mnie ten kolor ogólnie mu nie pasuje ; ) Za ciemny
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 czerwca 2012 18:05
Też tak myślę. Wgl niby gniadek a ciężko go ubrać. Co polecacie?
wątek zamknięty
Ja bym ewidentnie poszła w żółcie (Yellow,Lemon,Gelb, w ogłoszeniach widziałam ostatnio też np. Citrusa) albo niebieskosci, z przewagą turkusów 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.