Końska rewia mody cz.VI (2012)

kaszmirowa2302, bierz i nawet się nie zastanawiaj. To jedne z najwytrzymalszych i najładniejszych czapraków. Mam dwa, jednen mam do tyrania, a nadal wygląda jak nówka 🙂
maison, zdecydowanie sesam- peacock. Poza tym ładnie w butterze
Dzionka, fajnie, ale macie lepsze kolory 😉
Azbuka, Twojemu kasztanowi we wszystkim ładnie
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 listopada 2012 19:06
Kurcze, będę mieć problem, zeby się zdecydować! Jakby ktoś miał jeszcze jakieś konkretne przykłady, to bardzo proszę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzionka Szałowo wygląda ten es  😜 i Dzionkowi już grzywa nie sterczy  😁
wątek zamknięty
maison pytanie czy ma ładnie wyglądać czy ma być trwały 😉
Bo stare zamszowe ESy czy Anky są nie do zabicia. Nowe już niekoniecznie. Szokemola to w ogóle nie polecam.
wątek zamknięty
xxagaxx, kupuj, Edziowi będzie pięknie!!

domcia406, grzywa nie sterczy, bo została opanowana kucykami dzisiaj 🙂 Bez kucyków jest dramat, pół leży i pół sterczy :/

kittajka, no niby tak, ale poczekaj na wersję odpicowaną 😀
wątek zamknięty
Dzionka ale ja już zamówiłam sobie blacka i cherry Red 😉 Ale pewnie nie da mi to spokoju i jak już się kolekcja skończy będę gdzieś na gwałt szukać :P
wątek zamknięty
xxagaxx, oo, blacka zazdroszczę! Wrzuć szybko jak dojdzie. U mnie w domu leży jeszcze ten jasnobrązowy, też jest piękny, ale nie mój 🙁
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
03 listopada 2012 19:19
Kto miał kiedyś pady hazel/morninglight i morninlight/hazel i wstawiał zdjęcia na koniu? Nie mogę sobie za nic nicku przypomnieć  🤔
wątek zamknięty





wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 listopada 2012 19:25
Xxagaxx pewnie, ze fajnie by było aby spełniał wszystkie te funkcje 😉
Dlatego chyba zdecyduje sie na Eurostara. Mówisz, ze Schockemohle mało trwały?
Kittajka dzięki 🙂
wątek zamknięty
mało. U nas  w stajni jest jeden czarny i już nie przypomina czarnego. Coś pomiędzy spranym czarnym a szarością 😉 Ja sobie kupiłam ostatecznie jednego Szokomola ale tylko ze względu na urodę. Używam go raz na jakiś czas, głównie do zdjęć i koniec.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 listopada 2012 19:31
Altiria, fajny ten padzik! 🙂

Fantazja, pięknie 🙂

Kali, niestety siodło psuje cały efekt...

ekuss, Wasabi super wygląda na Frigg 🙂

Azbuka, fajnie wam w szmaragdzie!

Dzionka, kolor tego lightblue jest obłędny 💘

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
03 listopada 2012 19:35
xxagaxx co to za ES?  😍 
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
03 listopada 2012 19:38
xxagaxx, wielkie dzięki  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 listopada 2012 19:56
Dziewczyny gdzie można dorwać pad Euro Star Stripe In w wersji DL i rozmiarze M?
wątek zamknięty
Dobry koń?
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 listopada 2012 21:28
Interesuje mnie konkretnie szmaragd-heban, brandy-ebony-chamois i red-navy

Zapowiedź dzisiejszej sesji z Juliadną :kwiatek:

dralon burgundy



Eskadron Brillant Marine + owijki Marine



polar maritim



Eskadron polopad Moon + owijki Marine (kolekcja Royalblue)



wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 listopada 2012 21:41
strucelka, koniecznie musisz mieć Moon. Ale olać szmaty, jaki Belfast piękny!
wątek zamknięty
strucelka normalnie w każdym wygląda bosko!!!
wątek zamknięty
Strucelka, dawno nic mi się tak nie podobało, jak Belfast w Marine! 😍
wątek zamknięty
gabb. zgadzam się. Ale dralon burgundy? Aż się zakochałam xD
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 listopada 2012 22:13
emptyline  :kwiatek: chłopak mi ładnieje z wiekiem, jak wino - im dojrzalszy tym przystojniejszy 😁 a ma już 14 lat 😜

xxagaxx  :kwiatek: dla mnie dralon też jest hitem 🙂 jeszcze będzie cała sesja petrolowa, w szarościach i jeden cukierek, czekam aż Julka mi wyśle 😉

gabb. :kwiatek:  dla mnie jest szał w polopadzie, generalnie na Belfaście gustuję w stonowanych, klasycznych kolorach, ale znów marine jakiś za smutny dla mnie 😉
wątek zamknięty
xxagaxx,w dralonie też szałowo 😜
Strucelka, jaki smutny? Jest przepięknie! 😍
wątek zamknięty
Ale ja was dziewczyny podziwiam. Ja mojego fotografa bym w życiu na taką sesję nie namówiła, a mi by się chyba nie chciało. Nie wspominając jak moje zwierze by radośnie pozowało, gdybym go 6 raz z rzędu przebierała 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 listopada 2012 22:21
Mój zaczyna po 3 komplecie udawać osła. Za to własny fotograf wytrzymał zdjęcie kompletu z derką i bez + kantar. 🙂
strucelka, no, to może z moim tez tak będzie?
wątek zamknięty
Srucelka absolutnie nie smutny 😀 Idealnie mu pasuje. Dla mnie jak już to może w moon tak jakoś nudno. Ale to jak już bardzo bym się chciała przyczepić :P
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 listopada 2012 22:38
strucelka moon najlepszy 🙂

Wie ktoś może jak nazywają się kantary ES w kratkę i gdzie mogłabym znaleźć czarno-brązowy?
wątek zamknięty
xxagaxx, zastanawiałam się nad owijkami z royal-navy, bo jakoś w tym tygodniu będę zamawiać dralon, ale z tego co patrzyłam, to navy za ciemne, a royal za jasne. Z pasujących zostały mi chyba te Lamicellowe Prahdy, które pewnie upoluję jakoś na targach. Chociaż pewnie zawinę 2 razy tak jak hortensję i nie będzie mi się chciało, wolę ochraniacze.  😁

Strucelka, polopad moon absolutny OBŁĘD! Twój koń wygląda prześlicznie w takich stonowanych kolorach.  💘

Dzionka, ten ES jest piękny, dobrze, że mojemu koniowi jest paskudnie w błękicie (chociaż dawno nie zakładałam nic błękitnego, może by mi się odwidziało  😁 ), ale nie nie nie, jeden es już przyszedł, będą jeszcze dwa i polopad, koniec z szaleństwami... na jakieś 2 tygodnie.  😁


Zastanawiam się, czy do ESa grafit-blueberry pasowałyby hortensjowe owijki horze... Bo jak nie, to będę musiała kupić szare i nauczyć się w końcu ładnie zakładać owijki.  😎
wątek zamknięty
Strucelka, w moonie, z granatowymi owijkami, to jeden z lepszych kompletów jakie tutaj widziałam. Czaaaad! 😀
wątek zamknięty
Strucelka aaaa jakie piękne zdjęcia ! 😉 I Belfast wygląda we wszystkim szałowo. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.