Końska rewia mody cz.VI (2012)

To teraz czekamy na zdjęcia.  😍
wątek zamknięty
aqua, mięta i pomarańcz... zbankrutuję ;-)


dokładnie  😵
wątek zamknięty
kcj90 nowe modele? nowe herby ? mhm.  mięta i żółty ? pomarańcz? sportowa? ło, jestem mega ciekawa  😜 zapowiada się całkiem całkiem 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 stycznia 2012 18:31
Uff, odetchnęłam z ulgą  😎
wątek zamknięty
O jaaa  🏇 🏇 biedny bedzie mój portfel 😀
wątek zamknięty
kusi mnie jedynie pomarańcz - szary, reszta ujdzie w tłoku  😵
a co z niciakami ?  😎
wątek zamknięty
Jak dla mnie tylko szary brzmi ciekawie, no i ta kolekcja "sportowa", może w niej dadzą coś ciekawego 🙂

Czyli wiemy co będzie w anky i eskadronie, a co z euro starem? Są już jakieś wieści?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 stycznia 2012 18:35
borkowa, Niciaki dopiero na zimę znów będą.
wątek zamknięty
Uff, odetchnęłam z ulgą  😎


Ciekawe... pokażą się zdjęcia i będzie szał do potęgi  😉 Nic mamy czas...
wątek zamknięty
Livia ach, no tak  😡
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 stycznia 2012 18:37
No ciekawa jestem 😀 osobiście kolory mnie nie ujęły no ale zobaczymy 😀  😜

Dzięki kcj90 za informejszyn  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
kcj90 ufff! nic nie pasuje na Siwka!  😅
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
27 stycznia 2012 18:40
żółty, mięta, i ta kolekcja sportowa...nie stac mnie !  🙁 ale na któryś na pewno się skuszę...no i nowe herby. zapowiada sie bardzo ciekawie  😎
wątek zamknięty
jedna kolekcja bedzie w kolorach aqua, mieta, zolty i braz; druga.  Soczysty Pomarancz szary i tez jakis inny odcien brazu..trzecia ma byc jakas specjalna *sportowa* 🙂 i thats alll :P

kij z brazami, ale aqua, mieta, zolty i pomaranczowy! o rany! nie stac mnie na to!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2012 18:47
Ok, brąz i pomarańcz może mnie zaciekawić. A kiedy w ogóle wchodzi do sklepów?
wątek zamknięty
upssss xDD

czuję, że też odbije się to na moim portfelu 😀🙂
wątek zamknięty
kcj90, dzięki!

Dla mnie NIESTETY brzmi to świetnie, coś czuję ze polegnę i kupię więcej niż jedną rzecz. Oby ceny poszły w górę, może to mnie uratuje 😀
wątek zamknięty
Uff, na szczęście mój portfel nie ucierpi tej wiosny  😅 . Czyli Anky bee, ze względu na pikowanie, bo ten Indian Red(?) jest boooski, ale na TAKI krój padu szkoda wydawać TAKIE pieniądze(zobaczymy co powiem jak zobaczę na żywo  😁 ), Eskadron narazie bez szału, także zostaje ES... Ktoś coś wie?
emptyline do sklepów wchodzi jakoś bodajże na początku marca... Pamiętam na zeszłorocznym Torwarze właśnie nowa kolekcja była 😉
wątek zamknięty
zobaczycie, przyjdzie kolekcja, pojawią się foty i się połowie wszystko odmieni. Mam nadzieję ze mi się nic nie spodoba tak na zabój, bo poszalałam na zimę, więc na wiosnę wypadałoby kupić inne rzeczy niż kolejne czapraki.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
27 stycznia 2012 19:47
boże... ciekawa jestem tych nowych herbów  😅 😁
razem z konina zbankrutujemy🙁  dopiero kupiłam wymarzone Anky Stone, od forumowiczek eskadrona petrol i navy ze starej kolekcji a tu teraz jeszcze dobrze zapowiadająca się kolekcja. chyba wybiorę się do szmatocholicznego monaru  😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 stycznia 2012 19:51
mieta brzmi fajnie, chcialabym upolowac cos co bedzie podobne do brillanta lind...
wątek zamknięty
o rany  😵
mięta, żółty, nowe herby
biedny mój portfel, a miałam zainwestować w siebie  😂
wątek zamknięty
Oj tam oj tam, po co w siebie.  😁
Jak zwykle zamiast kupić sobie buty - kupię szmatkę koniowi.  😵  No ale urodziny ma w środę, to musimy mieć duuużo prezentów, niciak hazel nie wystarczy.  😎
wątek zamknięty
pomarańcz, szary i brąz... ciekawie brzmi 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 stycznia 2012 20:26
Zapowiada sie ciekawie! jestem najbardziej ciekawa nowych modeli i herbow

Dla odmiany
Polopad lavender i owijki violet
wątek zamknięty
Zairka - jak dla mnie bosko  😍
wątek zamknięty
Coś strasznego 😵 Nie dość że nowa kolekcja Eskadrona brzmi dla mnie niesamowicie ciekawie i przekonująco (żółć,pomarańcz i jeszcze mięta pewnie będą aż się prosić żeby je kupić :emoty327🙂 to do tego podoba mi się Indian Red i Hot Pink z nowej kolekcji Anky. A i jeszcze obiecałam sobie komplet Burgundy,Apricot i dralona Cofee/Berry. To sie dopiero będzie nazywało bankructwo 😁
Zairka tak jak w ESie Scarlet Red był szał, tak Lavender na tym siwym nie robi na mnie wrażenia. Na Grocie wyglądał o niebo lepiej 🙂
wątek zamknięty
oj portfele opustoszeją ! ja napewno się na coś skusze , nie długo zaczynam oszczedzać ! zawsze coś sie uskrobie  😁
wątek zamknięty
Zestawienia kolorów brzmią super. Zobaczymy jak bedzie w rzeczywistości.
wątek zamknięty
Zairka Mi się podoba, wygląda bardzo delikatnie 🙂
Jestem ciekawa jaki będzie ten pomarańcz, bo już od dawna mi się marzy taki ciemny odcień...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.