Końska rewia mody cz.VI (2012)

CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 stycznia 2012 22:38
ale jestem ciekawa gdzie te nowe modele i herby?  🤔 wiem, że na pewno mają jakies być... ale co - zobaczymy 😀 ten fiolet to lavenderem mi zajeżdża 😀 
ok mam jednego lavendera to myślę że skuszę się jeszcze na tego cottona fioletowego tak czy inaczej... i rip stop obłędny 😀 .. reszta nic ciekawego. zobaczymy na żywo - bo mimo wszystko zawsze jest inaczej 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 stycznia 2012 01:01
polopad mnie zainteresował, ale najpierw muszę go zobaczyć 😉


dokładnie myślę o tym samym .. jedyna rzecz jaka zwróciła moją uwagę 😉
ew. cotton ala mięta (bo coś mi zajeżdza tegorocznym niciakiem  😀)
bardzo dobrze, że nic więcej ..
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 stycznia 2012 07:14
z polopadów to mnie się spodobał brązowy z zółtym(?) czymś. 
no i cotton brązowy. tylko pytanie jak będzie wyglądał ten brąz na żywo. mogłaby być pomarańczka ładna, albo szarość. ale jakoś mnie nie ciągnie - jeszcze 😉 ogólnie mój szmatoholizm jest chyba na wymarciu. sporo rzeczy, które chciałabym, mogłabym, ale żadnej którą muszę mieć 🙂

a tak gdyby któraś miała czas  :kwiatek: miałam wszyć w naczółek dla grubasa kamyczki swarovskiego, ale kiedy policzyłam ile ich potrzebuję i ile zapłacę  😵
zdecydowałam się na razie na perełki  😁 powiedzcie, które 😉 (całe ogłowie czarne będzie)
przeróbki są do d ale są: POWDER ALMOND, COPPER, MARONE, DARK GREY, MYSTIC BLACK, NIGHT BLUE
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 stycznia 2012 07:22
ja chyba się skuszę na tegorocznego miętowego cottona, ew. jak finanse pozwolą to bicolor z miętą. jak dla mnie nie ma ze specjalnego szału. ale strzeliłam w dziesiątke odgadując mięte z fioletem! 😀
wątek zamknięty
Czekam z nadzieją na dwa kolejne zestawy .A może sobie coś znajdę i w tej 😉
Pozdrowienia dla  Linda Katharina  🙂
asiowa dzieki za przecieki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 stycznia 2012 08:22
A miało nie być fioletu...  😵 Ale też nic poza nim mi się nie podoba - mam tylko nadzieję, że nie będzie fioletowych Melange 😉
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
28 stycznia 2012 10:29
brilliant żółty do mnie mówi  😍
ale chyba nie bd mogła sie go posłuchac, bo jego cena nie rowna sie jakosci. Czyli powitam żółtego Cottona  😜
asiowa, czekamy na kolejne zdjecia  😉
wątek zamknięty
Livia, dwa lata wszyscy jęczeli, że nie ma fioletów, chcą fiolety, więc walą kolekcję po kolekcji.. 😉

Dla mnie masakra dla oczu, owszem ripstop wygląda na ładny, cała reszta pstrokacizna, nie wiem co się stało ze stonowanymi i utrzymanymi w 2-3 pasujących kolorach kolekcjami.
wątek zamknięty
Jak dla mnie bardzo interesujące kolory  😅 Chciałabym zobaczyć je już na żywo  😍 Ciekawe kiedy wchodzą do sklepów  ❓
W ogóle z jakiego kraju jest Eskadron  ❓

I nie narzekajcie - porównując do ANKY  🤔 I poza tym jeszcze jedno.... nie ma granatów  😁
wątek zamknięty
basteros nie mów hop, jeszcze 2 kolekcje  😁

A powiem wam, że mi się podobają 2 cottony i brillian... to bardzo zle.
wątek zamknięty
Dla mnie masakra dla oczu, owszem ripstop wygląda na ładny, cała reszta pstrokacizna, nie wiem co się stało ze stonowanymi i utrzymanymi w 2-3 pasujących kolorach kolekcjami.

No właśnie. Jestem rozczarowana. Straszny festyn. 🙁 Jedynie brązowy brillant wygląda fajnie.
wątek zamknięty
Mi się podoba ta brązowa szmatka z żółtą lamówką 🙂 no i dowiedziałam się, że miętowy to turkusowy prawie... mięta u mnie nad jeziorem ma zupełnie inny kolor hihi

A tak z innej beczki, czy ktoś z Was ma może te kolekcyjne zdjęcia zestawów z ostatnich lat? Chętnie bym sobie taki przeglądowy katalog zrobiła 🙂 w którym roku pojawiła się pierwsza taka kolekcja eskadrona?
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
28 stycznia 2012 12:47
A ja odebrałam stripe ona mouse-terra i maxa terra 🙂
wątek zamknięty
asds koniecznie fotki zrób na koniu jak będziesz mogła 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 stycznia 2012 13:19
Cejloniara, tu są wszystkie: http://eskadroncollecties.weebly.com/burgundy---navy---bronze.html Albo większość 🙂
wątek zamknięty
ta nowa kolekcja to taka nie dla mnie. nie rusza mnie, ale zobaczymy na żywo i jeszcze te pozostałe może jednak  😁 ja chyba zapolują na cottona lub pad jakiś. myślałam nad euro starami lub jarpolami. które lepsze ? są porządne ?  😀
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 stycznia 2012 13:24
ufff. Jak na razie pdoba mi się tylko Anka Indian red i ew. hot pink. Reszta absolutnie nie będzie pasować do rudego  💃
wątek zamknięty
ta nowa kolekcja to taka nie dla mnie. nie rusza mnie, ale zobaczymy na żywo i jeszcze te pozostałe może jednak  😁 ja chyba zapolują na cottona lub pad jakiś. myślałam nad euro starami lub jarpolami. które lepsze ? są porządne ?  😀

oba naprawdę świetne jakościowo. ES-a nie mam, ale wszyscy je zachwalają, ja wiele razy macałam i za każdym razem żałowałam że nie kupiłam 😉 Jarpole to samo, mam jeden pad i jest świetny, nie pruje się, nie dzieje się absolutnie nic z nim. Co do wyboru, który... Ciężko powiedzieć, obie marki są super  🙂
wątek zamknięty
SrokateSzczęście właśnie patrzę na jarpole i jednokolorowe za 99 zł  😲 chyba, ze pasiak za 109, jeśli na prawdę są warte swojej ceny, to wezmę może.  😵
wątek zamknięty
[quote author=Burza link=topic=79630.msg1279232#msg1279232 date=1327746562]
Dla mnie masakra dla oczu, owszem ripstop wygląda na ładny, cała reszta pstrokacizna, nie wiem co się stało ze stonowanymi i utrzymanymi w 2-3 pasujących kolorach kolekcjami.

No właśnie. Jestem rozczarowana. Straszny festyn. 🙁 Jedynie brązowy brillant wygląda fajnie.
[/quote]

Hahah, szczerze, to chyba jedna z paskudniejszych kolekcji, poziomem hardkoru wygrywa dla mnie nawet z bloomem.
Mięta? Gdzie tu jest jakaś mięta? Kolejna edycja niebieskiego turkusa, albo petrola, jedyne co się zmienia, to nazwa 🙂
Mięta wygląda tak:
http://goo.gl/6cckD
A tak wygląda miętowy kolor:
http://goo.gl/g49v1
Takim kolorom jak powyżej nie powiem nie 🙂

Z dużym rozbawieniem czekam na te pomarańcze z szarościami, bo z tego połączenia można by zrobić coś naprawdę super i wreszcie pasującego do jakichś końskich maści, ale coś czuje, że to będzie wyglądało tak:
http://goo.gl/9fEFL
wątek zamknięty
Bloom był o dziwo bardziej 'zgrany' kolorystycznie niż to. Przyjrzałam się znowu dokładnie i widzę tylko ładną torbę w kratę.
wątek zamknięty
nie mają już jakich kolorów brać  🤣
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 stycznia 2012 13:45
Tak patrzę i patrzę. I w sumie to jeszcze brązowy brillant z lamówką mint jest nie brzydki. Ale faktycznie kolekcja jest beznadziejnie zgrana kolorystycznie. Praktycznie nic do niczego nie pasuje. Ładny jest jeszcze pad w pasy brązowo białe ale to taki klasyk. Polopad razi lamówką. Może się skończyć tak, że może dorwę jakiegoś cottona jeszcze, bo poprawiły się bardzo jakościowo w porównaniu do poprzednich.
Ostatnio położylam obok siebie cottona marone i beige i ten pierwszy jest o połowę cieńszy.  😵

Chciałam upolować jeszcze cottona burgundy i kantar z kolekcji burgundy + ew. cotton berry, ale kaski nie ma 🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 stycznia 2012 13:54
Moim zdaniem Bloom był dosyć zabawny, zresztą sam 'plum' to piękny kolor. A tutaj koszmarny zestaw. Wrzucone do wora cokolwiek i wyszedł pstrokaty ptaszek. Same kolory niczego sobie, ale to połączenie... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Ano. Fiolet w lavender/stone był fajny ze względu na biało-szarą lamówkę. W tym połączeniu fiolet-zieleń-żółty wygląda dość cyrkowo.
Ciekawa jestem tej kolekcji "sportowej". Może sport --> zawody --> eleganckie, stonowane kolory  🤔
wątek zamknięty
mogli dać powtórkę fango  😵
wątek zamknięty
A mi sie pdoba dralon 😍 jak dotrwa do wyprzedazy to kupie bardzo chetnie. A tak to bicolora mieta-braz(?) bym kupila z owijkamo bo bardzo mi sie ppdoba;D
wątek zamknięty
nie narzekajcie, jest lepiej niż w poprzedniej kolekcji! Jeszcze dwie, więc dla każdego się coś znajdzie  😉
wątek zamknięty
Chciałam się zapytać czy derka eskadron dralon marine/summergreen nie jest podobna do tej z nowej kolekcji mięta.
wątek zamknięty

z którego roku ta kolekcja  ❓
edit: i te?
bo na szmatoholikach nie widzę

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.