iberyjskie klimaty - konie PRE, andaluzy

a ja mam narazie niestety tylko jedno zdjęcie TeQuiero w zimowej, Bolęcińskiej scenerii:


wiem, że koleżanka trochę zdjęć mu porobiła jak był na wybiegu więc może uda mi się coś więcej załatwić🙂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
19 grudnia 2010 22:13
Kochany aniolek , grzeczny jest?
Z tego co wiem od osoby, która na nim jeździ to tak🙂 I juz zadomowił sie na dobre🙂

A ja zapomniałam napisac, że 20 grudnia urodziła się u nas w stajni córeczka Tone'go🙂 i z racji, ze już mamy dużo maluchów na P (mamusia Platyna) to będzie nosić imię na T po tatusiu - Tosca🙂 Jak  narazie jest urocza gniada, bez odmian na nogach, ale z śliczna gwiazdką na czole, postaram sie jutro o jakieś zdjęcia🙂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
22 grudnia 2010 22:55
Koniecznie wstaw zdjecie malutkiej 🙂
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
22 grudnia 2010 23:46
Bardzo przystojny chłopak z tego TeQuiero.
Witam.
Śledzę od pewnego czasu to forum. Kocham koniska iberyjskie.
Miałam już z kilkoma do czynienia, ale nie podam żadnej nowości, gdyż wszystkie zostały tu przedstawione.
Pierwszy z nich to Farolero. Wg mnie bardzo wysoki jak na konia tego typu.
zdjęcia się nie pokazują :/
ja widzę zdjęcia🙂 Farolek fakt, ze jest wysoki jak na andaluza ale ma coś w sobie🙂
Farolero- zakochałam się chyba  😍
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
29 grudnia 2010 22:36
A ile teraz ma Farolek bo pewnie mu sie uroslo przez ten rok jak jest w Pol?
Helio nareszcie zaokraglil sie tak ze jestem zadowolona 🙂 ostatnio jest dosyc wesoly ale konie generalnie nie przepadaja za takimi skokami w pogodzie.

w galerii na stronie Szarży jest już kilka zdjęć z pierwszego spacerku Tosci - córki andaluzyjskiego Tone'go --> http://www.szarza.bolecin.pl/ftp/galeria/tosca/

Farolek wzrostu ile ma? hm, nie wiem ale duużo i jak podniesie głowę do góry to bywa ciężko mu ubrać ogłowie🙂😉
Przepiękny ten gniady🙂

Zimowa dzisiejsza Jasmina,

Farolero fajny bo wysoki-nie wiem jak w naturze ale na filmiku bardzo mi sie nie podobał ruchowo-mnie z Bolęcina najbardziej pasuje siwy" polaczek" 😉
Nie dam za to głowy ale nie wiem czy Farolero nie ma coś pod 170cm
kolejnym przedstawicielem tych koni jest ogier również stacjonujący w Bolęcinie - MG Polaco
Jako siwy andaluz robi najlepsze wrażenie, jednak osobiście przyznam, że nie podchodzi mi pod konia barokowego bo jest cholernie smukły 😉
Dodam też, że podczas mojej pierwszej wizyty w Szarży, gdzie nie udało się niestety wypuścić żadnego z koni, a tak się umawiałyśmy :/
udało się Paulinie wepchnąć zdjęcie Polaco na okładkę listopadowego Konia Polskiego (2009)
a tutaj Polaco z wiosennej wizyty:

czy ja wiem czy taki strasznie smukły? no ale na żywo nie widziałam...Dla mnie ma głowe ładniejsza od Faro... tego ostatniego na youtubie filmik widziałam no i nie wiem czy tak go ganiali-ale szedł niemal w miejscu w góre a nie do przodu...łee,dla mnie odpadka,choc eksterierowo widac ze sie fajnie rozrósł w por.z pierwszymi zdj po przywieznieniu
Farolek jest teraz w stałym treningu więc na pewno chdozi duuużo lepiej niż to co widziałaś na filmiku na youtube🙂 A Polaco fakt w porównaniu z Farolkiem jest smukły ale nadrabia maścią🙂
No tu to akurat wolę maśc Farolka 🤣
a to stworzonko znacie ?

[url=http://allegro.pl:80/piekna-klacz-andaluzyjska-i1389735358.html]http://allegro.pl:80/piekna-klacz-andaluzyjska-i1389735358.html[/url]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 grudnia 2010 14:05
Wisi w ogłoszeniach już dłuuuugo, np. na giełdzie koni. Chyba z tej samej stajni co Tenor, on też dość długo był ogłaszany zanim go sprzedano...
Wisi w ogłoszeniach już dłuuuugo, np. na giełdzie koni. Chyba z tej samej stajni co Tenor, on też dość długo był ogłaszany zanim go sprzedano...


to, że wisi długo może mieć różne powody - a wiesz dlaczego ?

Generalnie nie ma dużego 'rynku' na takie konie....
Mi się baaaardzo podobają i pewnie kiedyś się na takiego skuszę, ale na razie za mały wybór, a ceny z księżyca. Ta jest cenowo ok, ale maść nie 'moja' (ja lubie gniade i skarodniade)..
dla mnie ona jest dosć słaba przynajmniej ze zdjeć-to chyba najlepsze jakie widziałam na którym wydaje sie ze jednak posiada jakąś szyję...
mieli tez gniadego ogiera w podobnej cenie-moze sobie zakupisz 🙂
A co sądzicie o tym, to półkrew lusitano. Po Flamenco Karoliny Wajdy.

http://www.gieldakoni.com/index.php?strona=sprzedam12&id=19700
dla mnie ona jest dosć słaba przynajmniej ze zdjeć-to chyba najlepsze jakie widziałam na którym wydaje sie ze jednak posiada jakąś szyję...
mieli tez gniadego ogiera w podobnej cenie-moze sobie zakupisz 🙂


teraz chcę babę - z ogierami to same kłopoty - ani na padok, ani towarzystwa...piękne są, ale ja nie chcę..

ale dla mnie jeszcze trochę za wcześnie - za czas jakiś będę szukać - na razie oglądam rynek - bo cos zaczęło sie dziać - jest wogóle jakaś podaż  😅
ojtamojatam-jajka wytniesz i gut-a zadna klacz nie jest taka przytulasna jak chłopak,humorki maja....ja tam marze ze kiedys od mojej sobie chłopaka odchowam i znowu wrócę do ogierów. 😀
ojtamojatam-jajka wytniesz i gut-a zadna klacz nie jest taka przytulasna jak chłopak,humorki maja....ja tam marze ze kiedys od mojej sobie chłopaka odchowam i znowu wrócę do ogierów. 😀


łoj tam, łoj tam - mam teraz dwie kalcze i jedna z nich ma takie 'jaja' że hej i obie przytulaśne bardzo.
po prawdzie mam też dwóch chłopaków (eks) i jeden bardzo przytulasty, a drugi to terrorysta i mafiozo  😁 więc to niekoniecznie od płci zależy...

Fakt z moich żadna nie ma humorów, ale wiem ze bywają takie, że się odechciewa    👿

Szczególnie u "hiszpanów" chłopaki są znacznie ładniejsze. Lubię dużo grzywy i okrąglutkie dupki i karki... No cóż pożyjemy, zobaczymy...

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 grudnia 2010 17:45
dla mnie ona jest dosć słaba przynajmniej ze zdjeć-to chyba najlepsze jakie widziałam na którym wydaje sie ze jednak posiada jakąś szyję...
mieli tez gniadego ogiera w podobnej cenie-moze sobie zakupisz 🙂


Ten ogier w podobnej cenie to był chyba właśnie Tenor ale on już kupiony (przez forumową Atos) i nawet był w tym wątku 😉

[quote author=A+A link=topic=809.msg830103#msg830103 date=1293718590]
Wisi w ogłoszeniach już dłuuuugo, np. na giełdzie koni. Chyba z tej samej stajni co Tenor, on też dość długo był ogłaszany zanim go sprzedano...

to, że wisi długo może mieć różne powody - a wiesz dlaczego ?
[/quote]

Niestety nie wiem, "znam" ją tylko z ogłoszeń 😉
tak, tenora ja kupilam

a muneca tak dlugo w ogloszeniach, bo nie ma zbytu na takie konie, klacz jest zdrowa, nie ma wad ukrytych, w dodatku w tej stajni konie to chodzace miski, przytulanki. ceny odstraszaja. a szyji brak bo jest po zrebakach i dopiero wraca do roboty.
tigra949 oj robi ten koń wrażenie  🙂
mozliwe...w sumie ceny u nas na hiszpany nie sa zabójcze-te co mi proponowano z anglii-oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na pewno lepsze od mojej Jasminy o niebo-zaczynały sie w przeliczeniu na nasze od 5-tys w góre plus transport do nas... a co tu gadać-u nas kupuja je nieliczni-ot spełnienie marzeń o andaluzie i tyle...

Myślicie ze klaczy taka śliczna grzywa jak ogrowi nie urośnie? 😲  Ja jednak twardo spróbuje zapuścić....
hodujcie, hodujcie - może będzie dla mnie zwierzątko, jak 'przyjdzie czas'  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się