Kącik WKKW

(...)
Tak więc wszystko byłoby dobrze gdyby folblut bez widocznej (przynajmniej dla mnie) przyczyny nie odmówił skakania w połowie krosu. (...)


Zrób badania krwi - może coś mu jest ?
Na pewno o tym pomyślę bo lepiej sprawdzić i nigdy nic nie wiadomo. Ale coś mi się wydaje, że to raczej w głowie siedzi bo jednak nie zauważyłam by mu coś dolegało, staram się obserwować dokładnie. Wręcz przeciwnie nawet przytył ostatnio i zaczyna dobrze wyglądać, ale na pewno sprawdzę czy zdrowotnie wszystko ok.

A jakby ktoś był ciekawy to tak wyglądały trasy krosu w Strzegomiu:
L
P

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 sierpnia 2014 18:51
Mnie pokonał szary domek przy wodzie 😉 ale i tak jestem zadowolona. Klacza nie potraktowała go w ogóle jak przeszkody hehe. Zresztą dzień wcześniej jak wjeżdżałam do wody, to omijałam ten domek i uznała, że się go właśnie omija 😉 Najbardziej bałam się czworoboku a nie było wcale źle.
Sopot -> czas start  😅
crazy trzymam kciuki jak zawsze najbardziej za dziewczyny. Do boju  🏇
Sopot -> czas start  😅

Ja wyjeżdżam za 2 godziny, jakbyś wracała, to się rozglądaj, czy gdzieś nie stoję na poboczu 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 sierpnia 2014 19:29
Jock Paget został dziś oczyszczony z zarzutów: http://www.nzequestrian.org.nz/teamnz/news/2014/august/pageted-cleared/

edit: okazało się, że rezerpina pochodziła z suplementu, który był nią zanieczyszczony.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
07 sierpnia 2014 19:37
Powodzenia  😅
deborah   koń by się uśmiał...
10 sierpnia 2014 11:42
Jest gdzieś transmisja z Sopotu na żywo ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2014 11:43
TVP Sport od 13 jeśli się nie mylę.
deborah   koń by się uśmiał...
10 sierpnia 2014 11:57
A znajdę gdzieś  godziny rozgrywania dzisiejszych konkursów ?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 sierpnia 2014 13:06
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 sierpnia 2014 13:19
Za chwile zaczynaja sie 3*
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2014 15:49
Rajnert Mistrzem Polski? Gdzieś mi na FB mignęło zdjęcie i teraz nie mogę go znaleźć  😁

Co tam się zadziało na crossie, że Spisak zrezygnował?  😕
Społowicz widzę też i to dwoma końmi...
Rajnert-Krukowski-Kleniuk
Co tam się zadziało na crossie, że Spisak zrezygnował?  😕
Społowicz widzę też i to dwoma końmi...


Podłączam się do pytania :kwiatek:
Ja laik w kwestiach WKKW, więc może ktoś sprostuje poźniej, ale z tego, co skumałam, to był trudny najazd na corner prowokujący do "spływania" i nie każdemu ryzyko się opłaciło.
Bombal, dokładnie jak pisze Bombal, było trudno i konie wyłamywały po prostu. W końcu to MP były.
jakby ktoś nie widział w TVP sport to TUTAJ jest relacja z krosu🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
10 sierpnia 2014 23:19
Parę zdjęć z dekoracji jest na KZJ'cie https://www.facebook.com/KonZdrowyJak

Brawa również dla lek.wet. Małgosi Świderek-Baran za debiut w MPS
Dava   kiss kiss bang bang
11 sierpnia 2014 07:59
Kurde ciężka sprawa to WKKW, takie nagrody...
Szczęka mi opadła  🤔

Jakby ktoś chciał poczytać coś o Marcie Dziak-Gierlicz to tutaj: KLIK
Nagrody w WKKW są beznadziejne, tak samo jak w zaprzęgach - a jakby nie patrzeć nakład finansowy największy  😵
Pamiętam, że w 2012 roku Marta zajęła najlepsze miejsce (6 albo 7) z Polaków w 2* w Strzegomiu i wygrała uwaga 7 albo 14 EUR - ja rozumiem, że podział puli nagród czy coś, ale wsadziliby sobie w kieszeń takie "premie" finansowe...  😵

W Facimiechu zwycięzca 1* otrzyma 2500zł. Starczy na pokrycie wpisowego z boksem (350zł), transportu i jeszcze trochę zostanie  😉
Dava   kiss kiss bang bang
11 sierpnia 2014 10:21
Ale mówimy tu o najbardziej prestiżowych imprezach tego typu w PL, gdzie sorry ale nagrody są mniej ciekawe niż na jakiś ZR albo ZO w jakimś normalnym miejscu  🤔

Wiadomo, że właściciele prywatni ośrodków i organizatorzy mniejszych imprez bardziej dbają o nagrody i chwała im za to  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2014 10:23
bjooork, udany debiut. Brawo za przejechanie 3* krosu na czysto =)
bjooork, udany debiut. Brawo za przejechanie 3* krosu na czysto =)

W wynikach są błędy 🙁 tzn 20 pkt + przekroczenie normy  👀 ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2014 10:36
armara, tfu, chodziło mi o ukończenie. Jestem dziś strasznie zakręcona =)
Spoko pytałam, bo jeszcze w czwartek ta para była w konkursie 2*, choć na poczatku tygodnia wróble mi doniosły że ma startować w MPS 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 sierpnia 2014 10:49
Zgadzam się z armarą. Co do finansowania nagród to rzeczywiście jest słabiuchno. Od kilku lat obserwując WKKW mam wrażenie że jeżdżą go prawdziwi pasjonaci - bo umówmy się, że jednak nagrody nie są w stanie pokryć nakładów finansowych koniecznych do startów i treningu są niemałe w porównaniu z ujeżdżeniem czy skokami. Dlatego tym bardziej szacunek dla wszystkich, którzy się podejmują WKKW i zaprzęgów- szczególnie, że jednak - co jak co - ale trzeba mieć 'jaja' żeby przejechać nawet gwiazdkowy kros.

Dokładnie, bjoork - jest tak jak piszesz 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się