Kącik WKKW

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 września 2014 20:06
Sezon uznaję za zakończony  🙂 Kobyłki dobrze spisały się na MPMK teraz mają odpoczynek. A tak martwiłam się żeby nie być na końcu 🙂
Constantia , ujawnij , ktore to twoje kobylki?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 września 2014 19:46
Ta kara z którą Quaido ciągle się spotykał Wissa i najmniejsza na zawodach Ilwita  🙂
Aaaa , czyli prudnickie dziewczyny 🙂 Quaido pozdrawia swoja kolezanke z zawodow 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 września 2014 20:19
Tak prudnickie  🙂 Przekażę Wiesi i oczywiście dziewczyny też pozdrawiają  🙂 A dzisiaj oglądałam młodszą siostrę Ilwity, będzie do pracy na przyszły rok  🙂
Ta Wisse, to  chyba p. Elmar nagrywal na czworoboku, szykujecie ja do aukcji?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 września 2014 21:23
Crazy na razie nic nie powiem, żeby nie zapeszyć. Mam nadzieję, że za kilka dni wszystko się wyklaruje i wtedy napiszę 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 października 2014 10:57
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 października 2014 19:18
Hej,
Będę w sobotę i niedzielę w Szwadronie robić zdjęcia, jeśli ktoś chętny prośba o informację i kontakt.
Karolina
Nurtuje mnie pewna sprawa, może zbyt krótko szukałam odp ale nie znalazłam. Czy LL/L może pojechać osoba dorosła tzn rocznikowo po 20 roku życia na kucu gr D?
lekwet jak najbardziej może jeśli jest to zwykły konkurs krajowy/regionalny/towarzyski. Nie mogłaby gdyby to były mistrzostwa kucy czy juniorów młodszych.
Magdzior dzięki wielkie :kwiatek:
Jutro rozpoczynają się MŚMK w WKKW - listy i zgłoszenia. Na starcie dwie polskie pary.
Właśnie jedzie Banderas!
e: Uff, jak dotychczas 3. Zła byłam, że oceny live się opóźniły. Ale przejazd ok, chwilami ciut za ostro wysędziowany (w porównaniu z poprzednikami), jakby "groziło" im za dużo 8 - to trzeba zrównoważyć, nie?
To rzadka okazja móc śledzić oceny WKKW live.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 października 2014 16:35
Paweł trochę ponad 69%, ale Ambrozio pod Mateuszem też super bo 66,53 😅
Banderas 3-ci, Ambrozjo 6-ty 🙂  🏇
Wyniki
Ambrozjo ostatecznie 14-sty!!
pestka, ostatecznie to się okaże (tfu tfu) w niedzielę... 😉
no dobra ostatecznie w próbie ujeżdżenia 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
17 października 2014 14:59
Pokłosie wypadku Michaela Schumacher'a- w UK zakazano jeżdżenia krosów z kamerami typu GoPro Zakaz kamer w krosie

bjooork, a co ma do tego wypadek Schumachera?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
17 października 2014 15:38
anai również jechał z kamerą- początkowo przypuszczano, że wpłynęła na strukturę i wytrzymałość kasku 
anai również jechał z kamerą- początkowo przypuszczano, że wpłynęła na strukturę i wytrzymałość kasku 

Czytałam kiedyś artykuł, w którym udowadniano, że w momencie wypadku zadziałał jak młotek 🙁
bjooork, armara, dzięki. Nie śledziłam doniesień na temat tamtego wypadku. A sama używam tej kamery często, tylko nigdy na kasku, stąd byłam ciekawa.
Edit: wygląda jednak na to, że nic nie jest pewne w tej sprawie: klik
Wygląda na to, że wprowadzili zakaz "na wszelki wypadek"

Dziś kros MŚMK w WKKW, godziny startów Polaków:
Mateusz Kiempa 11.36
Paweł Spisak 14.51
Transmisja "na żywo" TUTAJ
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 października 2014 11:01
I jak poszło Ambrozio??
na czysto i w normie czasu! po próbie crossu jest 12-sty 😅 ze stratą do 1-szego miejsca niecałych 2 zrzutek
Ale czad, teraz czas na Banderasa.
Przynajmniej pogoda dobra, w 2013 roku podłoże było straszne po ciężkich opadach.
czysto i w normie czasu 😅 😅 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się