Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2013 18:07
Pursat, w wojasie


Dzięki. Przejrzałam stronkę, ale nic nie powaliło mnie na kolana. 😉

Pursat w ccc jest duży wybór, ale czy ze skóry naturalnej wszystkie są to pewna nie jestem 🙂

Zajrzę. :kwiatek:

Pursat , moja mama kupiła sobie w Wojasie ostatnio takie, czarne też są:



też jestem na kupnie naćwiekowanych workerów, mierzyłam te, które kupiła zen, ale nie na moją wąską stopę, no i nie do końca TO 🙁 czekam na nową kolekcję Heavy Duty, na początku października ma być coś ciekawego 🙂

Dziękuję, jednak taki fason jest trochę jak dla mnie za bardzo przekombinowany. 😀
Jakiś czas temu widziałam na allegro kalosze w karmelowym odcieniu, z paseczkiem na cholewce (cena, ok 100 zł), teraz nie mogę ich znaleźc, może ktoś sie na nie natknie, to prosze o link. (kiedyś ktos umieścił ich fotke)  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
21 września 2013 20:42
Miałam kupić workery, a tymczasem te buty po prostu mnie rozwaliły i nie mam ochoty na nic innego:

[url=http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/buty/skórzane-kozaki-w-jeździeckim-stylu-c269191p1295921.html]www.zara.com/pl/pl/kobieta/buty/skórzane-kozaki-w-jeździeckim-stylu-c269191p1295921.html[/url]

Przepiękne!

Dzisiaj znalazłam cudne kozaki w TK Maxx. Proste, bez zbędnych pierdółek, skórzane, w zabójczym burgundowym kolorze. Pochodziłam chwilę po domu - wątpię czy da się w nich wytrzymać więcej niż 15 minut... Trzeba będzie oddać. 🙄

Pursat, nie wstawiaj takich butów  🤬 Już kolejny raz mam ochotę wydać wszystkie pieniądze na buty  :<
Pursat   Абсолют чистой крови
21 września 2013 22:39
Ja mam jeszcze trochę zdrowego rozsądku i poczekam do października. 😁 A jakie kozaki są w Badurze, matko kochana... 😍 Ostatnio bardzo spodobały mi się kozaki z Simple, te trochę "burdelowe", za kolano. 😎 Tylko cena. 😵
Laski wpadły Wam może w oko botki w takim stylu: http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,44202 czyli czarne, bez żadnych pierdolniczków, do kostki, na obcasie, w małym rozmiarze? Bo niektóre rozmiarówki mnie po prostu dobijają, jak według nich rozmiar 35 ma długość wkładki 24 cm to ja chyba powinnam szukać na dziale dziecięcym 🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2013 10:48
O właśnie! Widziałam ostatnio dziewczynę w podobnych butach z linka fruity_jelly, tylko miały niższy obcas, słupek, nie miały zamka po zewnętrznej stronie, chyba miały trochę krótszą cholewę i na pięcie takie małe złote kuleczki, ćwiekami bym tego nie nazwała. Widział ktoś takie, gdzie? Zakochałam się w nich od razu  😵
trzeba było spytać! Ja parę razy goniłam osoby, coby się spytać skąd wytrzasnęły jakieś wdzianko  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2013 12:41
Ja tak nie umiem  😁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 września 2013 08:23
Pursat te zarowe kozaki są przecudowne!!!

Ja w weekend w niemieckim miasteczku outletowym ekskluzywnych marek dorwałam za 20% ceny botki BURBERRY 😍 Ja dorwałam, mąż zapłacił
😉 Kosztowały majątek i tak, ale chyba można mieć choć jedną taką mega rzecz w szafie  🤣
Facella widziałam wczoraj coś takiego w Deichmannie, z materiału zamszopodobnego. Może o to chodzi 🙂
Diakonka WOW! Powiem Ci, że botki robią wrażenie!!! Pokaż je jeszcze na nóżkach swoich!  :kwiatek:

A ja niestety buty oddałam... :/ Chodziłam w nich w domu, ciągle zsuwały się ze stóp, nie wiem jak to możliwe, okropnie uciskały boki stóp przy palcach, no i w świetle dziennym różnica kolorów niestety zbyt duża... Wielka szkoda, ale cóż. Szukam w takim razie dalej. Ale kolejny raz się przekonałam o tym, że ja to nie mam co kupować w takich sklepach. Niestety. Ja muszę szukać butów lepiej szytych = droższych. Nie potrafię tego zrozumieć! Dwa lata temu na wesele kupiłam sobie szpilki open toe w Quazi (też nie jest to przecież jakiś sklep obuwniczy z górnej półki), nie chodziłam w nich wcześniej wcale. W dniu wesela miałam je na nogach NON STOP, przetańcowałam w nich aż do poprawin i ani mnie nie obtarły, ani nie rozbolały mnie nogi. Kiedy znajdę taką parę, która będzie się podobnie zachowywała?!!  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2013 10:30
[quote author=fruity_jelly link=topic=8215.msg1884126#msg1884126 date=1380095356]
Facella widziałam wczoraj coś takiego w Deichmannie, z materiału zamszopodobnego. Może o to chodzi 🙂
[/quote]
Nie, nie. Tamte były skórzane/skóropodobne.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 września 2013 16:48
diakonka  😜 😜 😜 foto na nodze prosze!
Pursat   Абсолют чистой крови
25 września 2013 17:14
[quote author=Diakon'ka link=topic=8215.msg1884115#msg1884115 date=1380093794]
Pursat te zarowe kozaki są przecudowne!!!
[/quote]
Mam nadzieję, że na żywo też, bo już zamówiłam. :P Gratuluję botków, piękne!
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2013 19:44
Zakochałam się!  💘


Ktoś takich oficerkowatych szukał?
http://deezee.pl/obuwie_damskie/kozaki/havoc_black_boots.html
[s]skąd? 😀[/s] już wiem 🙂 widziałam dzisiaj podobne na targu u mnie,ale bardziej złote dodatki miały. Chyba,że na zdjęciach wyszły takie wyblakłe 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2013 19:52
Jiska, DeeZee. Ponoć są złote. I kurczę, ja nie mam nic złotego, więc mi nie pasują  😁 Na szczęście nie ma już rozmiarów, no i ja nie mam kasy...
Facella kozaki są super, mam nadzieję, że w poniedziałek będą jeszcze rozmiary, żebym mogła je kliknąć.  🙂
Diakon'ka,  😍 😍 więcej zdjęć poproszę!
Diakon'ka mega  😍 baardzo w moim typie, aczkolwiek zupełnie nie na polskie drogi  🙁
Facella dokłanie takie buty widziałam w Faktory niedaleko Krakowa i przepadłam. Zakochałam się. I jeszcze cena - 98 zł, szkoda tylko, że rozmiary od 38 w górę, a ja 36 potrzebuję...
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 września 2013 12:30
Konstancja, cieszę się, że pomogłam  :kwiatek:

eloise., taniej mi wychodzi kupić z DeeZee niż jechać do Krakowa  😁 Zresztą i tak potrzebuję 37, chociaż to zależy od długości wkładki.
Wichurkowa   Never say never...
27 września 2013 11:42
Jestem chora na nieeee 😍 😍
Must have!
Wichurkowa ja na takie buty lubię tylko patrzeć. Podziwiam, jak ktoś jest w stanie chodzić na takim obcasie
Wichurkowa   Never say never...
27 września 2013 11:49
Ja lovczi takie szpileczki😀 Takie tam 18 cm  🤣
No to szacun  😀 dla mnie 10cm to już zawrotna wysokość i ubieram takie tylko wtedy, jak chodzenie ogranicza się do przyjścia na przystanek, dojścia z przystanku do np. teatru a reszta to siedzenie na tyłku  😁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 września 2013 12:07
Wichurkowa kicz i tandeta.Do tego z takim wysokim obcasem mogłabym zaufać tylko dobrej marca.Zaloze sie, ze w tych nie da sie chodzić.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2013 12:23
No to szacun  😀 dla mnie 10cm to już zawrotna wysokość i ubieram takie tylko wtedy, jak chodzenie ogranicza się do przyjścia na przystanek, dojścia z przystanku do np. teatru a reszta to siedzenie na tyłku  😁

Mam to samo  :emota200609316:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 września 2013 14:22
które? 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się