pensjonaty w okolicach trójmiasta

Bo Faber akurat średnio skakał o ile pamiętam😉 A moge jakieś fotki w miare możliwości prosić? 😉
A ja jestem z Ericzkiem już drugi miesiąc w Pomeranii w Łężycach. www.stajniapomerania.pl
Nigdy nam nie było lepiej!
Duże boksy, padoki, kryta hala, wszędzie dookoła las, miła atmosfera.
Bo po wielu stajniach panoszą się klany zarozumiałych nastolatek, które robią ze swoimi lub dzierżawionymi końmi jakieś dziwne rzeczy (np. prowadząc sobie nawzajem "treningi:  🤣 ) Niby można taką gówniarzerię ignorować, ale czasem było żal tych koni...
A tu tego nie ma, większość właścicieli koni to osoby troszkę starsze niż "naście" i na poziomie.



I mnie tam juz nie ma 😕
Fantastyczna stajnia, śni mi się po nocach 💘

Zgadzam się w 100%, Julie. Myślę, że fanów Pomeranii jest sporo!
Alice: Musiałabym poprosić właścicielkę o fotki, ale wątpię bo ona taka wiecznie zabiegana, ma dwa konie i codziennie jeździ obydwa.
A z Faberem ma bardzo fajne treningi, takie bardziej na rytm i dokładność, a nie wysokość.

Felix-Huston: A czemu Cię nie ma? Miałaś konia w pensjonacie, czy byłaś klientem szkółki?
Zapraszamy w odwiedziny!
Julie, dzięki. Na pewno odwiedzę - nadal przebywa tam koń kumpelki, a także wiele innych znajomych koni, zapoznanych przy okazji mojego zeszłorocznego opiekowania się wspomnianym kuniem pod nieobecność właścicielki.
To był naprawdę bardzo miły obowiazek, bo i klacz kochana, i atmosfera fajowa, i Hubertus udany i... Ech, te bezkresne tereny i przemiłe pogaduchy w barze... I takiego zawodowego kadryla zatańczyli 💃

3mam kciuki za tę stajnię 🙇
Julie, a kto jest teraz jego właścicielką?
Dziewczyny a mnie odiwedzicie jak będziecie robić wycieczkę objazdową po stajniach my z Ruda chętnie wszystkich przywitamy 🙂
ehhh . A nikt by nie chciał przyjechać do Damaszki ?. 🙁 . Czyżby o mnie zapomniano ?. Ehhh Wy Baby jedne !. =P
Ponia   Szefowa forever.
17 czerwca 2009 21:45
Up!

U mnie są 2 wolne miejsca.


ps. Deb to jak robimy jak Kujka z Dzionką przyjadą na pomorze??🙂
Właśnie, co ciekawego w Pomeranii? Jeździłam tam 4 lata w szkółce, a potem chciałam tam trzymać konia (nadal noszę się z zamiarem, ale finansów póki co tyle miesięcznie nie mam, żeby sobie na tę przyjemność pozwolić...) Też tęsknię za Pomeranią, znam tam każdą ścieżkę i każdy kamyk 😉
Zaśmiecę wam forum ale jestem zdesperowana.Czy ktos nie zna jakichs fajnych koniarzy , w gdyni ktorzy szukaja wspolokatorki ? Poszukuje domu 🙂 Jestem otwarta na wszelkie propozycje. 🙂 A co do stajni,ja przezylam Dajaka,i Hipo.A teraz wybieramy sie z moim szalonym rukakiem do KJ Jackiewiczów i milo sie zapowiada 🙂
sakra - no wlasnie, jeszcze pomerania jest z łakami i hala.
wprawdzie to o pensjonatach watek, ale..
duzo ludzi tu mnie zna wiec 'oglosze' sie:
mysle czy nie byloby dla mnie gdzies mijesca, gdzie moglabym raz-dwa razy w tygodniu wpasc, pojezdzic.. marzy mi sie jakis teren..
dwa ale mam:
1-nie mam kasy jak zawsze 😉
2-spokojnych tuptusiow potrzebuje, bo jak koniowate maja mi sie ploszyc i brykac to zero przyjemnosci.

kto mnie zna to raczej wie jak jezdze 😉
co to jest za stajnia?
http://www.konik-barniewice.pl/
był ktoś? widział?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
30 czerwca 2009 21:19
A był, i widział. I Asiora dobrze zna.
Myszor to w końcu wielka miłość Kulesława  😎
deborah   koń by się uśmiał...
30 czerwca 2009 21:35
magda, a jesteś mobilna?
Poniuś dziewczyny odwiedziłam dziś w rakowcu... w sobote planujemy ognisko  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 21:39
deborah, w sobotę? Ale w sobotę są u Ponii sianokosy...
deborah   koń by się uśmiał...
30 czerwca 2009 21:41
🙁 to kicha trochę bo Forta wyjeżdża w niedziele 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 czerwca 2009 21:50
wprawdzie to o pensjonatach watek, ale..
duzo ludzi tu mnie zna wiec 'oglosze' sie:
mysle czy nie byloby dla mnie gdzies mijesca, gdzie moglabym raz-dwa razy w tygodniu wpasc, pojezdzic.. marzy mi sie jakis teren..
dwa ale mam:
1-nie mam kasy jak zawsze 😉
2-spokojnych tuptusiow potrzebuje, bo jak koniowate maja mi sie ploszyc i brykac to zero przyjemnosci.

kto mnie zna to raczej wie jak jezdze 😉

w takim razie zapraszamy do Przywidza...znajdzie się coś na pewno 🙂
_kate jeśli chcesz to wiem jak dojechać do tej stajni w barniewicach od nas lasem, dosłownie rzut beretem
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
01 lipca 2009 11:56
A ja z chęcią za towarzystwo będę robić, bo w weekend mam zamiar tyłek w siodle już posadzić  😅
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
02 lipca 2009 20:46
sakra, a kiedy przyjeżdżasz? 😀
Planuję od października przenieść konia do trójmiasta, ale już teraz chciałam się rozejrzeć co, gdzie i jak. Czy mogę prosić Was o podanie nr kontaktowych (może być na PW) do właścicieli/ osób z którymi najlepiej skontaktować się w sprawie wolnych boksów i ewentualnego umówienia się na obejrzenie stajni?
Konkretnie chodzi o stajnie nad jeziorem,  sakowcówke, pomerania (łężyce) i lubiczówke.
Z góry dziękuję :kwiatek:
O, Qaida, zapraszamy 😉 U nas ( Sakowcówka) niedługo zwalnia się kilka boksów 😉 Na oglądanie stajni nie trzeba się umawiać, właściciel prawie zawsze jest, ale jak chcesz to moge podac numer 😉

Alice, Poproszę, wolę się zapowiedzieć 😉
A ja polecam stajnie w Warczu! Przede wszystkim super opieka, a to jest w koncu najważniejsze😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
17 lipca 2009 08:24
Lubiczówka - wolnych miejsc jak na razie brak, ale lepiej upewnić się u Wiesi (tel na PW, bo publicznie na stronie www nie wisi). Własciciel: Jacek Skiba 0509 963 824
Stajnia nad jeziorem - jedno miejsce wolne (są dobudowywane boksy, ale do jesieni trzeba czekać). Właściciel: Mieczysław Wojdyła: 058 5528146 (komórka na PW, bo już tez nie widzę, żeby gdzieś wisiała)
Powodzenia  🙂
Alvika, Alice, Dziękuję bardzo za numery :kwiatek: w przyszłym tygodniu zrobię wycieczkę objazdową 😉
deborah   koń by się uśmiał...
17 lipca 2009 14:06
A ja polecam stajnie w Warczu! Przede wszystkim super opieka, a to jest w koncu najważniejsze😉


tylko ze miejsc wolnych brak 😉
fanelia   Never give up
17 lipca 2009 15:42
Hej wszystkim, ja w tej samej sprawie, co Quaida - szukam miejsca dla konia od sierpnia lub września; Najbardziej interesują mnie te okolice, o którym pisała Quaida, ale nie tylko - jesli będzie coś dalej i da się tam jakoś dojechać, to też rozważę. Bardzo proszę o nr telefonów na PW, niestety nie orientuję się za dobrze w okolicznych stajniach 🙁 Interesują mnie też przydomowe stajenki jesli ktoś ma wolny boks.
Ponia   Szefowa forever.
17 lipca 2009 17:25
Fanelia masz pw;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się