galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2011 17:56
noen, do galerii najlepiej wrzucać w większej rozdzielczości (ale tylko w linkach!) - rozmiar 800 pikseli obowiązuje tylko wtedy, gdy zdjęcie jest dodane do postu jako obrazek, nie link. 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
24 maja 2011 19:09
Pursat, zawsze wszyscy krzyczą, że ma być 800 na najdłuższym boku, to jest 😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 maja 2011 19:15
noen ale Quanta prosi o wstawianie w linka dodatkowo zdjęcie w oryginalnym rozmiarze 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2011 19:43
noen, przeczytałaś mój poprzedni post? Bo nie wydaje mi się. 😉
Krzyczą o 800 (mówię o tym konkretnym wątku), bo wstawiane zdjęcia często są za małe. Do galerii najlepiej w linku wstawić duży rozmiar, którego jakość jest lepsza.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
24 maja 2011 20:15
Siwek, pięknie Jasiowi w obudwu padach, ale to zdjęcie Olimpii jest koszmarnie przeostrzone, to jest oryginał?
noen   A story of a fighter of our human race
24 maja 2011 20:23
to przepraszam, moja wina 😡
Jana  oba cudnie, pewnie, że się nada! Mimo kuszącego tła na drugim, pierwszy lepiej oddaje kolor i widac cały kopmlet  😍


Super  🏇
To mam coś jeszcze przysłać (np. większą fotę w linku) czy grzecznie czekać aż pojawi się na stronce?  😀
Twój rozmiar jest ok  :kwiatek: pozostaje grzecznie czekać, już trochę się nazbierało szmatek do galerii  😁
+
To ja pojawiam się ponownie z lepszymi zdjęciami 😉
Gniada w petrolu z schoko/petrol 2006, nie wiem które lepsze:



breakawayy cud, miód, o wieeeeeeeeeele lepiej  :kwiatek:
Komórkowe wprawdzie, ale z głową zrobione tym razem, więc mogą być.
Kolekcja anky MAIZE :
Pad anky Dl , owijki, kantar z uwiązem.

Kolekcja Emerland:
pad anky vs, owijki , kantar z uwiązem
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 maja 2011 12:54
etosha - w obu bardzo ładnie 😉 ale Maize chyba coś z pod siodła wyjechała do tyłu
noen   A story of a fighter of our human race
28 maja 2011 13:03
etosha, ładnie, ale chyba masz trochę za wąskie siodła 😉
breakawayy - noo i teraz super klasa  😎 świetnie! 🙂 😀
Medziiik - to chyba przez to , że ma siodło skokowe, a pad ujeżdżeniowy  🤔
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: to do którego mam dać link, do większego? 😉
Siodła są dobre tylko zdjęcie było zrobione z daleka.Poza tym oba siodła były kupowane u Kostrzewy.
To wystające na żółtym to puśliska.
+
Brillant wine i owijki corriander na gniadym 😉

duże:
+
nici smurf z pinki/smurf


i kantar silver z black/silver/cooper



po kliknięciu w miniaturę wyświetli się duże zdjęcie do wstawienia🙂

p.s. jakby ktoś umiał ze zdjęcia z kantarem usunąć pozostałości mojej ręki ( jeśli się da ) byłabym wdzięczna :kwiatek:
chilli2  😜
etosha, to są praktycznie takie same fotki jak powyżej, tylko z derkami na tyłkach, w sumie średnio widocznymi. trochu za mało, żeby wsadzić do galerii z Eskadronami, a w Ankach nie chcę dublować.
Zdjęcie kolekcja Maize i derka eskadron dralon chceck Beluga/Flax.
Zdjęcie kolekcja Emerland i derka eskadron dralon Petrol/Turkis.
etosha ale te siodła za wąskie i to wcale nie jest wina perspektywy czy oddalenia, zobacz ile masz miejsca miedzy czubkiem przedniego łeku a klebem konia... kazdy glupi ci powie że te siodla ewidentnie nie pasują. może zamiast x szmatek porządnie dopasuj siodło?
Livia   ...z innego świata
28 maja 2011 19:50
A ja wciąż czekam na ten piękny dzień, kiedy etosha wreszcie poprawnie napisze EMERALD, a nie emerland  😵
etosha w tym żółtym mi sie nie podoba, nie wiem czemu. jak dla mnie za bardzo oczodajne. Za to w to w Emerald czad ;D a derek petrol turkis to Ci kiedys zawine  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
28 maja 2011 19:58
etosha, to wątek o szmatach, więc nie czepiam się siodła, ale: dwa pierwsze zdjęcia całkiem ok, natomiast te z derkami - strasznie niechlujne, jakby na odwal się robione... Ktoś ci konie trzymał z tego co widzę, nie można było ich porządnie ustawić? Poświęcić chwilę, żeby to ładnie wyglądało? Ja jestem za tym, żebyś te derkowe poprawiła (i położenie padu też 😉).
Przepraszam ,ale jakoś nie nie mogę się tych nazw padów anky nauczyć.Postaram się poprawić.Zdjęcia robiła mi znajoma i dlatego marnie wyszły.
+
Rudka w ES ie multistripe navy/white i owijach fair play 😉
Etosha, może przytnij odrobinkę te owijki, bo są strasznie grubo  🙁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 maja 2011 20:56
Natt, wszystko fajnie, ale jakość koszmarna, strasznie widać piksele.
konwalia nie ma co kaleczyć owijek, tylko nauczyć się porządnie zawijać, to wtedy będą dobrze leżały!  🤬
lenka1z, za małe fotki.
ja tez jestem szmatoholikiem i co począć🙂😉)) zatem dodaje dwa.
eskadron bloom fuksja
oraz z nowej kolekcji eskadron kanarkowy dało by się na szmatoholików dać???


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się