DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

gllosia, to z białych perełek naczółek🙂
Bischa   TAFC Polska :)
03 maja 2011 19:36
Pacia jest niereformowalna, do jej głupiego pustego łba nic nie dociera.
Pacia tylko nie ściemniaj, że do zdjęcia koń jest w ogłowiu i na gumach i do zdjęcia tylko wsiadłaś!
Bischa L Tak się składa , że tak - do zdjęcia na stępa po lonży
Bischa   TAFC Polska :)
03 maja 2011 19:45
W takim ustawieniu? Po cholerę mu gumy na stępa po lonży? 🤔wirek:
horka   black horse <3
03 maja 2011 19:45
W sensie nie, że nie wsiadasz czy nie, że nie fajn e nauszniki?
dobra dobra koniec offa, Pacia słuchaj mądrzejszych to Ci lepiej w życiu pojdzie i tyle

A nauszniki bardzo ładne, ale szkoda ze częśc uszna nie jest z materiału, wtedy by były super 🙂
Zorilla wiem , ale nie było tego koloru materiału  😀iabeł:
🚫 Jeżdżę na rekreacji on jest lonżowany 30 min. dziennie :P
horka   black horse <3
03 maja 2011 19:52
sranie w banie, gadałam właśnie z laską, która jeździ często w tym klubie i mówi, że wsiadasz na godzinę i galopujesz w pizduu..
horka no pewnie i skaczę 2 metry , ciekawe , że ja tego konia lonżuję kiedy nikogo prawie nie ma i nie ma mnie potem w stajni  😂 sorry za  🚫
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 maja 2011 19:56
Ej! To nie wątek żebyście się kłóciły. Pogadajcie na Pw a nie tutaj.
horka no pewnie i skaczę 2 metry , ciekawe , że ja tego konia lonżuję kiedy nikogo prawie nie ma i nie ma mnie potem w stajni  😂 sorry za  🚫


no sory, zdjęcia są ewidentnie z jazdy, jak ktos na tym koniu siedział. Na ostanim zdjęciu widać jeźdźca z batem w ręku... Na stępa?? Dziewczyno weź konia daj na pare miesięcy na łake, niech się odpasie i potem wróć z nim do pracy!! Jak już będzie na czym pracować! Tak ciężko Ci jest to pojąć?? Nie wytrzymasz tych paru miesięcy bez konia? Dla jego dobra?
horka   black horse <3
03 maja 2011 19:58
taa jasne... oj, Pacia, Pacia chyba sie faktycznie przejadę do Pegaza  🙇 a żeby nie było off topowo to się zapytam z czego można zrobić przedłużkę do popręgu? Mi pacia przesłała foto konia z kłusa
Bischa   TAFC Polska :)
03 maja 2011 20:00
Gadam z Pacią na PW, zobaczymy, co z tego wyniknie.
Albo załóż swój prywatny wątek, myśle że bedzie popularniejszy niż ogłoszenia :P

Troszeczke nawiązując do tematu, jestem na szyciu ze tak powiem fraczka, czapraka uj. z pieknego czarnego aksamitu z jedwabiem i granatowego z tego samego materialu pod damskie siodlo 🙂 Juz sie nie moge doczekac jak przyjda wszystkie materialy na które czekam.
No i usilnie poszukuje białego welwetu albo aksamitu, narazie zlokalizowalm tylko welur ale jednak wolalabym cos z dluszym wlosiem. Ale nigdzie nie ma nic takiego 🙁
horka   black horse <3
03 maja 2011 20:03
Bisha L ja też z nią gadam na pw, ale ona jest przecież mądrzejsza no i jest miszczuniem  🙇
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
03 maja 2011 20:48
Dziewczyny ja nie chce tutaj nikogo obrażać, ale Pacia wstawiając takie zdjęcia powinna liczyc się z tym, że zostaną skomentowane, a to że wiecie troszku na ten temat, że konio ma nie chodzić czy coś tego typu(nie bardzo wiem o co chodzi, że nie może chodzić)[center]
Ale staram sie tutaj powiedzieć jej, że nie powinna się obrażać tylko przyznać niektórym rację!!! A nie robić i wymyślać bajeczki...[/center]

Pacia bardzo prosze Cię zastanów się nad tym co piszesz i gdzie wstawiasz jakie zdjęcia... Bo to wywołuje agresję i kłótnie bezsensowne...

Prosze niech ktoś mi odp na poprzednie pytania. Pilnie potrzebuje!
czy ktoś z katowic byłby chętny na wspólne kupno alcantry hurtowo? ; >
znalazłam na allegro: http://allegro.pl/alacantara-gruba-zamsz-alkantara-audio-alkantra-i1577395350.html i mam chetkę na rudy ( pod owijki wygrane przed laty w equishopie) i np. szary i zielony<3 byłyby z tego trzy pady : D co o tym myslicie? ;>
Mam do was wieką prośbę- moglaby mi ktoras z was wysłać wymiary i jakiś pseudo wykrój ochraniacza na ogon? Rozmiar normalny - cobowy.
I jak wygląda ten sznurek na szyje? Znacie jakies ochraniacze montowane bez niego? Jaki on jest, chodzi mi o hmm rodzaj pod wzgledem delikatnosci itp :P Mam nadzieje ze zrozumiale i ze ktos spelni moja prosbe  🙇 🙇
horka   black horse <3
05 maja 2011 06:47
Ja mam ochraniacz na ogon bez sznurka i jeszcze nigdy nie spadł ani nic, a łatwiej się zakłada. O taki: http://www.horse-trade.pl/produkt/index.php?id=478
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
05 maja 2011 12:49
a ja dziękuję za rady odnośnie trójkątów 🙂
Robił ktoś z was gog może? Mógłby mi ktoś go pomierzyć? 🙇
Zorilla my w stajni mamy takie, są z miękkiego neoprenu, zapinane na 3 rzepy, mają wycięcie od spodniej str ogona

http://www.horze.com/ProTail-Cover/19535,default,pd.html?dwvar_19535_color=BL&start=12&cgid=protectionboots
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
05 maja 2011 17:06
A ja dzisiaj coś takiego wytworzyłam😉

Mam pytanko co dajecie jak na wierzch alacantre to później gabeczka i później co?🙂
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
05 maja 2011 17:29
Dziewczyny wcześniej wiele razy wspominały że używają bawełny.            Czy twoim dziełem jest czaprak czy podkładka? W każdym bądź razie oba fajne 😀
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
05 maja 2011 17:45
Frosska Bardzo Ci dziękuję :kwiatek:

W sumie jedno i drugie ale podkładkę już tutaj wczesniej wstawialam 😀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 18:29
Yyyy... Ale Cocker... Czy ty nie widzisz, że siodło Ci praktycznie lewituje nad koniem?  🤔
Nie mów, że ty na tym jeszcze jeździsz  🤔
Cocker fajne, ale dopracuj kształt. A pod gąbkę ten spodni materiał o którym czesto rozmawiamy, ew. miedzy gąbkę a wierzchni materiał ovate.

Maddie wez pod uwage to ze konie sa rozne i sytuacje. moze to zdjecie tylko zeby nam pokazac, moze ma odpiety popreg, a moze to kon rekreacyjny ktory nie ma super dopasowanego siodla i musi miec gruba podkladke. nie sadzisz?  🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔

krysiex213 dzieki, fajne to. takie minimalistyczne 😀 ale mnie chodzi o taki ochraniacz jak wiekszosc, jak te amigowskie, robie razem z ochraniaczami na łapki i bedzie piękny kamplet 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 maja 2011 20:07
co do podkłądek pod owijki i czy materił to może być polar?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 20:21
Zorilla yyy... Chyba błędne toż to myślenie, że siodło jak za szerokie, to się podkładkę daje. Pod za wąskie podkładkę! Tak! To jest to!
Na poważnie - siodło ma zapięty popręg. Jeżeli nawet siodło nie miało do końca dopiętego popręgu, to nie ma prawa tak stać nad koniem  🤔 Ja rozumiem, że są różne przypadki, ale nie pcha się pod za wąskie siodło podkładki. Wygląda to koszmarnie  🤔
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
05 maja 2011 20:44
Maddie Czytałam to co napisałaś chyba z 3 razy :p i tak sobie rozmyślałam, czyżbyś sugerowała, że ten koń ma ..?
Niby siodło za duże? Czy może za szerokie?
Popręg był zapięty, ale nie dociągnięty!!! I był na pierwsze dziurki, a on ma zapinane na 4/4, więc?
Więc może nei róbmy tutaj jakiejś awantury, tylko proszę Cię napisz mi na pw o co Ci dokładnie chodzi! Proszę 😀
To nie jest siodło tego konia! A było tylko przymierzane bo chciałam zobaczyć jak wygląda w podkładce i tym czapraku...
Zorilla dziękuję  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się