DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Winko podziwiam, niesamowita dokładność w pikowaniu 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
19 lipca 2013 19:55
Ja też się pochwale  🤣
Komplet w całości wykonany przeze mnie



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duze zdjecie
Kameleonik jest świetny  👍 Jeszcze do tego te akcenty w oglowiu pomarańczowe i wodzach, super się prezentuje 😉 masz może jakieś zdjęcia czapraka bliżej? 😀
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
19 lipca 2013 20:55
agatat  dziękuję 🙂 Już raz wstawiałam ale chyba mogę jeszcze raz. W rzeczywistości wygląda o wiele lepiej... To mój ulubiony komplet  😜
Kameleonik, wierzch i lamówka to jaki materiał? 🙂 bardzo fajny komplet
Kameleonik super, bardzo mi się podoba!
To nie jest przypadkiem welur? 😉
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
19 lipca 2013 22:05
nie wiem co to za materiał  😉 Kupiłam takie 2 zasłony w lumpku i zrobiłam 2 czapraki - ten mój i dla koleżanki pod siodło westernowe (ten 2 pod siodłem wygląda tak niestety nie mam lepszej fotki). Jeszcze jedna zasłona mi została. Mam tyle materiału że nic tylko szyć  😀
Z jednej zasłony Ci tyle wyszło? Super! Chyba też będę musiała przejść się do jakiegoś pobliskiego lumpka, może coś ciekawego dostanę 🙂

edit: lit
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
20 lipca 2013 08:15
DIY mojego mężczyzny 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duze zdjecie
Kameleonik bardzo ładnie się ten komplet prezentuje 🙂

a ja tymczasem dotarłam dziś wreszcie do stajni do znajomej, a więc proszę bardzo - dawno obiecane zdjęcia na modelu pierwszego naczółka 🙂





i nowy, prosty wytwór:



pn0824, przepiękne, autentycznie przepiękne!
Wszyłby mi ktoś wędzidło w torebkę? Żywcem jak z Gucciego http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/13/96/99/3413969955_5 tylko ja bym sobie wybrała inne wędzidło i na materiałowy czarny worek 😀
A jeszcze tak zapytam. Ktoś tu wykonywał breloczki z filcu na sprzedaż? 👀
dodzilla, zwykłe wędzidło byłoby chyba bardzo ciężkie :P, a takie torebki z wędzidłami bardzo często są w SH, więc można poszukać czegoś na "przeszczep".
Dobre by było puste wędzidło.
Co to jest sh?
A moze wedzidlo blerok?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
21 lipca 2013 21:31
Sh to second hand czyli ciuchlandy ,lumpeksy  :-)
Sio   nowe wcielenie marchewki
21 lipca 2013 22:40
Dziewczyny ja mam w domu coś takiego jak na zdjęciu. Jedno od jakiejś torebki o ile pamiętam, a drugie nie jestem pewna skąd. Jedno na 100% mogę odstąpić, a nad drugim się zastanowię. Propozycje na priv.
Dawno mnie tu nie było, nie miałam weny.
Przemogłam się i wstawiam mojego gniota.
Moje niedawne błękitne dzieło. Oczywiście na żywo nie jest taki "pognieciony" 😉
I nowy nieskończony jeszcze polo-pad, bo maszyna umarła przed naszyciem ostatniego paska ;(


xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
26 lipca 2013 13:23
okunka, świetny jest! i ten kolor! ubóstwiam! 🙂

Szyje tutaj ktoś pady westernowe?
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
26 lipca 2013 22:22
Mój nowy komplecik. Miałam dzisiaj zrobić zdjęcia na koniu ale czasu niestety nie starczyło... Może jutro 🙂

Sio   nowe wcielenie marchewki
26 lipca 2013 22:28
Paski są super-może czaprak trochę do dopracowania ale ogólnie-lubię paski 🙂 😅
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
26 lipca 2013 22:37
Sio czaprak wygląda dużo lepiej w domu... Jakoś nie ma tych zmarszczek  😤 Jak zobaczyłam ten materiał u babci to  😜 i musiałam go mieć. Zrobie jeszcze z niego pad pod west'a dla koleżanki  🤣
Sio   nowe wcielenie marchewki
27 lipca 2013 15:16
Fakt materiał jest śliczny-nauszniki suuper (kokardeczka jest przesłodka)- to obdzierganie idealnie dobrane 🙂
A to jeden z moich wytworów 😀
Oto jeden z ostatnich wyrobów.  😀
Winko wielkie WOW, nie powiedziałabym, że to DIY :O Świetnie Ci wyszło 🙂
Sio   nowe wcielenie marchewki
29 lipca 2013 09:45
Winko- czaprak profesjonalny 🙂 a jak z wytrzymałością??
Dają radę te moje czapraczki. Ogólnie zależy od użytego materiału, ale nigdy nikt się nie skarżył na jakieś niedoskonałości.
Co mogę zrobić z  gąbki? Mam na zbyciu stary materac, na pewno wykorzystam go na zrobienie jakiejś podkładki, ale czy mogę stworzyć z niego coś jeszcze? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się