DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2010 21:40
fajnie,chwilowo jestem spłukana trochę szmatowo,ale będę Cię molestować niedługo  👀
ivett  😍 dlaczego ty to robisz biednym ludzia 😵 istny szal nie ma bata nie udalo mi sie znalesc polarka na dereczke a teraz jestem troszke w dolku finansowym ale po powrocie z ferii odkladam sobie na dereczke od ciebie juz nawet mam wzor w glowie  😅
LoveHorses, teraz duzo lepiej. ale to zdjecie w tle to twoj kon? bo jesli nie, to wogole lipa. musisz jej strzelic taka mega fote i dopiero na tym zrobic tabliczke.
LoveHorses, a nie myślałaś nad czymś takim (układ ściągnięty z tabliczek z oksera), zdjecie wyszperane w twoich postach, robiona na szybko w paincie:

Ivett -  😍 😍

korsik - mi się podoba w takiej postaci
cieciorka   kocioł bałkański
02 lutego 2010 22:45
ivett, bomba!
masz firmę derkową (metki)?
jeszcze nie mam. Metki zrobił mi mężuś (tak na wszelki wypadek  gdyby mi się firmy zachciało :hihi🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2010 06:48
korsik świetna  🤣  , a mówiłam że do takich rzeczy to ja jestem antytalent.  😁 😁
Koń na grzbiecie ma wygoloną sierść po zabiegu, blizna zagojona, ale się obciera pod siodłem.
Ktoś podrzucił pomysł z czaprakiem futrzanym ( może futro zastąpi troszkę sierść która strasznie wolno rośnie?)

Stary czaprak- 0 zł, naturalne futro z allegro- 70 zł, koszt podszycia przez teściową- 0 zł
Uszyłabym i sama, ale stwierdziłam, że szkoda czasu, a teściowa i tak nic nie robi  😉

Efekt śliczny. Mam wielką nadzieję, że będzie działać. Jakość Matesa to to nie jest ( bo Mates ma jednak gęściejszy włos), ale futro naprawdę, naprawdę przyzwoite.





super wyszedł ten czapraczek
Ivett-futra starczyło akurat. Zostały maluśkie ścinki. Dobrze, że poradziłaś mi bym prosiła o jak największe, bo gdybym dostała mniejsze, to mogłoby zabraknąć.
Wyszedł normalnie, bo jak miał wyjść, skoro to tylko podszycie?  😉 Ale że wykonany samodzielnie i w sumie DUŻO taniej niż kupowany, to się chwalę.  😀
Tunrida czaprak wyszedł jak ze sklepu  😲 Brawo dla teściowej  🙇

Mój kaptur od Ivett  :kwiatek: Muszę tylko coś wymyśleć żeby nie zsuwał się jak koń się schyla  💡
ivett, Ktoś, Zapalkowa, już niedługo wstawię na modelach 😉
jak tylko do mnie dotrą 😉)))


padzior dla forumowej Buu.  😀 a kolory jak zwykle przekłamane 😉
escada, świetne są te Twoje padziochy. Ja ciągle mam opory żeby zabrać się z pady i czapraki.
jakie opory, to chyba łatwiejsze od derek  😀
Ja się chyba do którejś z Was zgłoszę w kwestii padu. Chciałabym rajdowy-czyli z kieszeniami. Ale ŁADNY. Te dostępne w sklepach to zwykłe, cienkie czapraki, zwyczajnie drobno pikowane. Żaden lans. Mam taki czarny i nie podoba mi się.  😀iabeł:

A ja bym chciała coś tak ślicznego jak pad Anky, w kolorach jak Anky, tylko żeby miało kieszenie. Choćby niewielkie ale jednak. Kiedy się terenujemy gdzieś daleko to takie kieszenie są niezastąpione.

Kto robi ładne czapraki? Eskada, Deborah? Tylko one? Kto jeszcze robi, przyznawać mi się tu zaraz.  😉
Ooo... Rajdowy , taki ładny, to ja też bardzo chętnie 🤣
Figaro2046- prawda?  🙂 W rajdowych zdecydowanie jest pole do popisu dla osób szyjących. Zwykłych czapraków i padów jest tyyyle, że zawsze coś się wybierze, a rajdowe? Porażka.
Jeśli byłyby tak ładne i dopracowane jak sklepowe, to bym kupiła jak nic ze 3 sztuki.
deborah   koń by się uśmiał...
05 lutego 2010 07:36
tunrida, robiłam taki
miał być stylowy..
Deborach - ładniutki.
No przydałby się jakiś taki ,może nie typowo rajdowy , ale taki z kieszonkami  na drobiazgi, w ładnych kolorkach pod siodło vs lub vss, oj przydałby się ..😀. Dużo pracuje w terenie , i szczególnie latem nie ma gdzie tych drobiazgów podziać.
Te oferowane na rynku są takie brzydkie ,nieciekawe,niekolorowe..
Tunrida - masz jakąś wizje jakby to miało wyglądać ?
ivett, oglądałam, macałam dereczkę polarową, którą zrobiłaś dla Milusi, jest cudna  😍  wiem na pewno że też taką chcę
oto dereczka od ivett, narazie zdjęcia słabej jakości telefonowe, bo nie ma to jak wziąć rozładowany aparat 😵, no i model się speszył 🙄

z odgiętym kołnierzykiem

całość


przepraszam za jakość  😡, dziś postaram się zrobić lepsze
deborah   koń by się uśmiał...
05 lutego 2010 08:09
mała mi, strasznie kusa się wydaje brzuch ma konio na wierzchu
czy tylko tak sie przekrzywiła?
przekrzywiła się  😉
jest krótka, ale dla mnie w sam raz, nie lubie długich i sukienkowatych
a pozatym trzeba go jeszcze troche odpasić  🏇
deborah Fotka  💘

Nic nie widać na fotkach mała mi... 🙁
jakie opory, to chyba łatwiejsze od derek  😀


chyba nie. Na samą myśl o pikowaniu dostaję gęsią skórkę 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
05 lutego 2010 08:47
mi się gęsia skórka zaczyna od pikowania bardziej gęstego niż 3x3 cm 😉
mi się gęsia skórka zaczyna od pikowania bardziej gęstego niż 3x3 cm 😉


to fakt 🙂 Raz się odważyłam i czaprak wylądował na dnie szafy i świata nigdy nie zobaczył 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
05 lutego 2010 09:17


padzior dla forumowej Buu.  😀 a kolory jak zwykle przekłamane 😉


Bee.  😁 już się jaram  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się