DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

escada, pięknie! wprowadzasz kolory na place i hale !  😀
escada, masz jakieś zdjęcia ochraniaczy na koniu? 😀
Horseart staram się 😉 teraz pracuje nad pełnymi kontaktowymi, bo drsazysci mają potrzebe 😉

Libertee w mojej galerii jest folder 🙂
szybkozakłądalne owijki 😀
pokaż koniecznie - i jako pingwin w czasie przerwy (ale wrócimy...) i westowiec ich pragnę....
Escada, są przeboskie 😀 akurat jestem powoli zmuszona dresiarzyć to chyba się niedługo uśmiechnę 😎

A ja tymczasem wpadam z owijkami na zamówienie, pod tytułem "jak ja nie lubię robić owijek", ale o dziwo wyszły ładnie 🙂
Kolory na żywo są prześliczne, bardzo eleganckie 😀 jasny beż ze sznurkiem ecru.

I moje najnowsze odkrycie, materiał Sawana idealnie nadający się na lamówkę 😀
Akurat tutaj słabe zdjęcie, pad z alkantary w kolorze antracytu i właśnie lamówka w kolorze jagodowym z Sawany
Polecam  😎
Pad PIEKNY!
Ja tymczasem wrzucam kolejny wczoraj uszyty zestaw futerek

Escada

Czym usztywniasz łyżki ochraniaczy?
Asds - całość nie tylko os wewnątrz jest wypełniona filcem 5mm. Prasowanym o sztywności hm...wycieraczki? 😉 no sztywniejsze od neoprenu 😉

Komplecik:


I kaloszki trawiasto-granatowe do kompletu fair play opal 😉


I na jakiś czas to tyle bo teraz seria białych niebieskich morskich a potem z nowości fiolecik 😉

escada dzis skonczylam kolejne  turkusowenauszniki i dzis jeszcze zaczynam zielono-granatowe nauszniki 😀
Hehe może te same osoby kompletuja sprzęt 😉
escada byc moze 🙂 U mnie straszne "must have" na zielenie, limonki itp itd, wiem, ze laska, ktora chciala nauszniki zielen-granat(ciemniejszy niebieski) szukala tez ochraniaczy. Co do turkusow to rowniez moda na turkusy. Jeszcze niedawno byl "BUM" na neongreen i generalnie neonowe kolory, teaz limonki i turkusy. Ale zaraz swieta, wiec  Witajcie swiateczne  komplety, renifery oraz wszelkie czerwienie w polaczeniu z biela. Na dniach wrzuce kilka swiatecznych nausznikowych projektow i prototypow. Jej jakos ostatnio mam malo czasu, bo robie prywatny projekt na prezent laleczki szydelkowe - postacie z jednej z ulubionych gier L., wiec kurcze brak czasu, a i projekt powolutku idzie, bo nie dosc, ze tworze cos patrzac na zdjecia ludzikow z gry, to jeszcze praca mozolna i powolna, bo drobny splot i oczywiscie za projekt sie wzielam z opoznieniem. A Escada jesli chcesz to moge tamtej dziewczynie, co szukala ochraniaczy w kolorach zielen-granat podrzucic jakis kontakt do ciebie, moze  wypali.
Podrzucaj tylko terminy mam po 3-4 tyg. 😉
a mnie ostatio pytano o takie kolory krysztalków - nowa moda? zamawiać? 😉)))

ale co tam pady, naczólki,  nauszniki.... patrzcie co mam!!! 😍
(oczywiście dzieło Sio  :kwiatek: )
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
15 października 2014 20:09
Jakieś sposoby na zmiękczenie starej skóry (stara wodza od wozu, znaleziona w stodole 🙂 ) ?? Sztywna jak nie wiem co, łatwa do modelowania po namoczeniu w gorącej wodzie (tak udało mi się ją wyczyścić i poprzycinać).. ambitne plany zrobienia ogłowia a`la dr. cooc`a na spróbowanie (ostatnio próbujemy z kobyłką bezwędzidłowo, ale co z tego wyjdzie ..), więc bez regulacji jakiejkolwiek, jedynie pasek od nachrapnika bedzie miał sprzączkę, cała reszta na miare końskiego łba (po prawej to na czym się wzoruję).. paseczki potyliczny i nachrapnik będą obszyte od środka tym kawałkiem futerka żeby mi konia nie obtarło.. pozostaje mi jeszcze kwestia jak to złożyć w kupę? czy nity będą dobre? czy lepiej wywiertać/zrobić gwoździem pare dziurek i zszyć jakąś mocniejszą nicią?

co zrobilibyście na moim miejscu?  :kwiatek:
Horseart ja zamówiłam całą bele morskiego. 😉
Sokola  skore do szczelnego wora, zalac olejem i zawiazac i zostawic na kilka dni, to z domowych sposob.  Co do szycia skory to niestety ale potrzebujesz podstawowych narzedzi do pracy ze skora, czyli dobrej dratwy, kolca, igly do skor oraz ostrego nozyka, ktory pod skosem przetnie ci skore w niektorych miejscach, gdzie bedziesz laczyc ze soba dwa paski

Ja robie do weekendu kolejne 2 limonki, a w piatek wieczorem  ma do mnie pisac jakas laska, bo chce limonke na Zimniaka, nie wiem jak mierzyla ale uparla sie ze jej kon ma 24,5cm dlugosc ucha... zobaczymy, tez musze nowych materialow poszukac w tym kolorze.
Chwale sie padem od Okunki, jest boski i w zyciu bym nie powiedziala ze to DIY 😀

No to dorzuce zielenie z niebieskosciami 🙂 Oczywiscie nie obeszlo sie, bez kota w kadrze...

a ja robie naczólki potrójny i z precelkiem i już mam nerwice:P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 października 2014 18:04
Gdzie dostanę taśmę z cyrkoniami, złote oprawki i białe oczka, tylko takie duże  ❓
Coś jak na zdjęciu tylko, żeby cyrkonie były większe
Chwale sie padem od Okunki, jest boski i w zyciu bym nie powiedziala ze to DIY 😀

Prawda?
Ja chwalę, a żądania miałam nietypowe. Pady pod siodło bezterlicowe. Cuda!
Faith, Maluda - dziękuję, rumienię się  😡

Tymczasem wpadam z nowymi wytworami:
polopad rose wood - antracyt
turkus - antracyt
czekolada z pasem latte


Bardzo sa ladne🙂
Super, nie mogę się już doczekać, aż będę mieć u siebie - ten pierwszy; na pewno wrzucę zdjęcie na koniu  😍
Czekolada z latte też bardzo mi się podoba🙂
Faith, Maluda - dziękuję, rumienię się  😡


Zasłużyłaś.
A jak już robisz pady west to w ogóle... chwała!

Okunka super wyglądają!
jakiej one sa grubosci? Wygladaja na WYPASIONE 🏇 😀
a mam takie laickie pytanie ten pad czeko- latte 😀 to ten pas latte jest naszyty na czekoladowy czy (pasek latte na czekolade) czy wykrojony pasek zostal w czapraku i doszyty na jego miejsce latte, no oczywiscie jesli to nie tajemnica.  Co do padow touwielbiam czerwienie!  Juz od dawna marzy mi sie taki polo pad ze skosnymi pasami czarno-czerwonymi... Biedna ja na razie bezkonna, a chce chce czaprak. 🤔wirek:.. Kiedys napewno bede miala!!! 🏇
zelka2303, pad czy konia ? 😉
Zelka2303 - są mocno puchate bo łącznie mają jakieś 550g wypełnienia, a w planach mam zrobić jeszcze testy z pianką więc będzie obłędnie puchaty  😍
Paski w czekolada-latte wycinam osobne i zszywam ze sobą 🙂 dlatego też nienawidzę polopadów 😉 są śliczne ale jak mam wycinać i zszywać te paski to mnie szlag trafia  🤣
horse_art i jedno i drugie napewno! 😀
Okunka dzieki za objasnienie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się