DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Naciau w hurtowni we Wrocławiu. Alkantarę też kupuję w hurtowni, z tym że tapicerskiej, nie wyobrażam sobie kupować z allegro, bo zdjęcia alkantary nigdy nie oddają koloru, a ja muszę dobierać dokładnie 😉

Monny juz w tej chwili mam pare zamówień na marzec a potem raczej już kończę działalność artystyczno-padową na rzecz własnej firmy więc nie wiem czy się załapiesz 😉
escada, kończysz? nie marnuj swojego talentu
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lutego 2010 21:00
escada, Oj nie marnuj, nie marnuj, bo ja też chciałam złożyć zamówienie 😁
escada, rozumiem, że ta firma to poprostu produkcja padów na większą skalę? 😁 ;>
Monny   bez odbioru .
16 lutego 2010 21:08
escada, nie rób nam tego 😀
Nie bójcie się, pewnie znajdzie się następca  😀iabeł: 🙄
właśnie, widzę ze już dużo osób na forum szyje pady więc rynek nie zbiednieje 😉 a moja firma nie ma nic wspólnego z padami 😎

dziękuję wam za miłe słowa i cieszę się ze moje dłubanki się tak podobają  :kwiatek:

i jeszcze świeży kilkuminutowy granacik dla Raven 😉 kolor jest piękny, jaśniejszy i intensywny,  a zdjęcie jak zwykle beznadzieja 🙁



może jeszcze dziś coś machne 👀 😁
Escada, czy u Ciebie można(było?) zamówić pad w każdym kolorze czy miksie kolorów (oczywiście z rozsądkiem  :emoty327🙂 ? Czy w tej hurtowni mają duży wybór kolorów ?
ogromny, i ściągają mi co trzeba 😉 ale teraz np nie zamówili mi dwóch materiałów których potrzebowałam  😕
Monny   bez odbioru .
16 lutego 2010 23:31
A te altrose Ci ściągneli?
w marcu ma być, ale oni tak obiecują  😕 cynamon też mial być, i ponoć przyszedł i zapomnieli ze to dla mnie, sprzedali całą belkę zanim wpadłam po odbiór...
Monny   bez odbioru .
16 lutego 2010 23:41
Oj to nieładnie
A mój padzik jak się ma 🙂? Kolorki były?
Łaaa, czyli mogłabym sobie zamówić pad limonkowo - malinowy z pomarańczowym paskiem *-* ?  😁 (oczywiście żartuję xD)
furmanka   zawsze pod górkę...
17 lutego 2010 09:42
Helo, zainspirowana tym wątkiem strzeliłam sobie taki wiosenny wzorek, będę się z nim "objeżdżała" 🤣 na wiosnę.
Chylę czoła nad profesjonalizmem Waszych dzieł 🙇
Pia El Ali w derce od Ivett- mam nadzieje ze Pia szybko z niej nie wyrosnie. Derka idealnie taka jaką chciałam :kwiatek:
jakaś wielka wyszła jak dla tego konika
Furmanka czikeny rządzą! 🏇
jakaś wielka wyszła jak dla tego konika


specjalnie taka miala byc- to są roczniaki arabskie🙂 a Pia drobna jest i malutka. Za miesiąc derka nie bedzie pomarszczona. na dowód wrzucę fotkę🙂Jakbym chciała taką super dopasowaną to musiałabym miec niezłą  kolekcję rozmiarów- i to przy dwóch klaczkach 😁

Pia w bardzo grubej zimówce 115
troszkę racji masz 😀
hej
czyli jak mam uszyć czaprak?
najpierw wyciać itp potem pinkować a potem obszyć i zszyć 2 polówki?(bo znalazłam w tym temacie 2 wersje)
jaki materiał na wierzch a jaki na spod urzyć najlepiej?- co to za materiał a'la Anky?
jakie wymiary na pad w rozmiarze full? i jak zrobić żeby był ten taki "dziubek" na kłąb
czym wypełnić?-czy może byc to zwykła pianka od tapicera?
siwa - widać małouważnie czytałaś, materiał i wypełnienie wykorzystywane do tworzenia padów podawane były z 4938483258437 razy ; )
to jak zrobić też przynajmniej 5 , cofnij się i przeczytaj uważnie cały wątek jeszcze raz ;]
nie mam tyle czasu zeby czytac caly watek  🤔
znalazłam że wlasnie nią ale pytam sie dla pewności
(z 2 czesci a potem je sie zszywa?
to inni mogą nie mieć czasu ,żeby 100 raz odpowiadać na to pytanie  😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 lutego 2010 16:33
Monny juz w tej chwili mam pare zamówień na marzec a potem raczej już kończę działalność artystyczno-padową na rzecz własnej firmy więc nie wiem czy się załapiesz 😉


escada, nie rób tego.  👿 albo później pojedyncze sztuki?  😜
ann ale ty jesteś niemiła dla nowych użytkowniczek  😜
Bee. pojedyncze dla stałych klientów może  🙄 😉 nie wiadomo jak będzie, jak się biznes nie powiedzie to dalej będę dziergać 😉
furmanka, jaki świetny wzór  😜
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 lutego 2010 21:54
Bee. pojedyncze dla stałych klientów może  🙄 😉


mam nadzieję, że się zaliczam. to duża strata, taki talent.  😜

EDIT: nie, że talent to strata tylko, że rezygnujesz z dziergania  😁
furmanka, aaaa fajne 😀😀 w moim stylu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się