Końska rewia mody cz. VII (2013)

Almika jak nie lubię czerwieni, tak tu mi się baardzo podoba
wątek zamknięty
equi.dream dziękuję. Zimą do zestawu dołączy szara derka jersey  🤣
wątek zamknięty
Pomocy...... albo walnijcie mnie w głowę albo potwierdźcie, że jednak coś w tym jest.
Mianowicie właśnie teraz jak już po trudach niemal zakończyłam wymianę sprzętu na brązowy zastanawiam się czy to aby na pewno była dobra decyzja.
Jeszcze trochę czarnych rzeczy mi zostało, więc odwrót nie byłby aż taki bolesny, a brązowe zostałoby na jeszcze długo siodło....


wątek zamknięty
Kalmi, może to kwestia spoconego konia, ale dla mnie w brązie wygląda bardziej elegancko.
Jak elitarna belgijska czekoladka 😎
wątek zamknięty
Wg mnie w brązach jest si, tylko niekoniecznie z granatem, bo się robi trochę stypa., a choćby te rudości z brązowym sprzętem na ciemnogdniadym wyglądałyby efektownie.
wątek zamknięty
Klami walę Cię w głowę (albo nie głowę :hihi🙂  🤬 W brązie dużo, dużo lepiej
wątek zamknięty
Klami, startowałyśmy ostatnią tą samą klasę w BB i powiem Ci, że na żywo to brązowe zestawienie wygląda baardzo elegancko! nie zmieniaj  😜
wątek zamknięty
Klami, w brązowym sto razy lepiej!
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny. To juz nie myslę nad ponowna zmianą i ostatecznie wyzbywam się czarnych ogłowi itd. Ufffff.....

Tylko pytanie. Jak założę do tego brązowe oficerki, kask i jasnobrązową marynarkę to .... nie będzie za brązowo ??
No i co z czaprakami np. ten granat z początku mi sie podobał, ale teraz jakos przekonana nie jestem specjalnie. A nie mam za bardzo pomysłu. Beż ?? Może brąz z różem i różowa koszula do tego ? Tylko czy jeszcze brązowy czaprak z jedynie różowym akcentem to nie będzie juz w ogóle zbyt brązowo ? Pomocy ??
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny. To juz nie myslę nad ponowna zmianą i ostatecznie wyzbywam się czarnych ogłowi itd. Ufffff.....

Tylko pytanie. Jak założę do tego brązowe oficerki, kask i jasnobrązową marynarkę to .... nie będzie za brązowo ??
No i co z czaprakami np. ten granat z początku mi sie podobał, ale teraz jakos przekonana nie jestem specjalnie. A nie mam za bardzo pomysłu. Beż ?? Może brąz z różem i różowa koszula do tego ? Tylko czy jeszcze brązowy czaprak z jedynie różowym akcentem to nie będzie juz w ogóle zbyt brązowo ? Pomocy ??

granat niby stypa, ale mnie się bardzo podoba! No i oczywiście brązowy sprzęt 🙂
wątek zamknięty
Klami i poważny łogr w wersji rzygam tęczą  😁 Ale mi się podoba  😉
wątek zamknięty
Klami, jak dorzucisz do tego brązowy frak to raczej zrezygnowałabym z granatowego czapraka.
Jeśli byłby to ten frak, który wstawiałaś w którymś z wcześniejszych postów (jasnobrązowy z ciemniejszymi wstawkami m.in na kieszeniach i kołnierzyku) to dobrałabym czaprak w kolorze tych wstawek fraka 😉
co to oficerek i kasku, co kto lubi..moim zdaniem wszystko w brązie będzie dobrze wyglądało, mogą być też np czarne oficerki z brązowym mankietem lub brązową wypustką...nie wiem czy lubisz takie łączenie kolorów..kaski też można modyfikować żeby nie było zbyt dużo brązu, np czarny z brązowym skórzanym daszkiem 😉
przy wyborze czapraka stawiałabym na brąz w różnych odcieniach, beż i czarny..można pokombinować z lamówkami
wątek zamknięty
equi.dream, nie mam już słów na te Caballe, są obłędne 🙂
Klami, sprzęt brązowy super! Moim zdaniem w granacie wcale nie ma stypy, jest po prostu elegancko, ale beż do tego zestawienia to bardzo dobry pomysł 🙂 ewentualnie jeśli już jakiś brąz, to coś w stylu karmel bądź trufel - ale na pewno nie żaden ciemny 🙂
wątek zamknięty
Klami mi się ogr absolutnie w brązie nie podoba. W czarnym wyglądał o niebo lepiej. Zwłaszcza do tych padów które masz, czarny pasuje idealnie.
Na potwierdzenie moich słów:



wątek zamknięty
Mi też szalenie podoba się wersja z czarnym... szczególnie podlinkowana przez  xxagaxx - ja dla mnie w ogóle jeden z lepszych zestawów jakie tu widziałam 🙂
wątek zamknięty
Bo do ogórka czerwień i fiolet pasują nieziemsko!!!!! A niestety te kolory z brązami już gorzej. Sama widzę że dużo lepiej prezentuje się Ed tu:



niż tu:



Bo nawet taki niebieski wygląda lepiej z czarnym.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 sierpnia 2013 17:03
xxagaxx, a mi się akurat Ed w brąze z tym padem podoba lepiej. A brązowy sprzęt nie gra mi chyba tylko z oberżyną i takimi klimatami. 🙂
wątek zamknięty
Klami, zgadzam się z xxagaxx, czarny sprzęt wygląda świetnie na ogrze, według mnie jest mu w nim o wiele lepiej niż w brązie 🙂
wątek zamknięty
Biedna Klami  😁 To masz zagwozdkę. Czekoladka wygląda pięknie, elegancko i absolutnie nie zmieniaj
wątek zamknięty
Bo mówiąc prawdę na ładnym koniu, każdy sprzęt wyglądający, dobry jakościowo będzie pasował. Kajtek jest ładnym koniem więc nikt nie powie że mu brzydko w brązowym osprzęcie. Ale zdecydowanie bardziej do niego pasuje czarny.

Klami będzie miała trochę czasu na przemyślenia 😀😀 Zobaczymy co z tego wyjdzie xD
wątek zamknięty
Karino1998, hahaha.. Taki "sweet".

xxagaxx, to żeś mi teraz wbiła ćwieka.
Miałam zamiar przetrzebić sprzęt, bo tak w sumie mam obecnie w pace obydwie wersje kolorystyczne i chciałam czarnej definitywnie się wyzbyć. A wrrrr....
I jeszcze z tą czerwienią wystrzeliłaś. Moja ukochana kolekcja i barwy, które poszły w świat z racji niepasowania do brązowego sprzętu. Do czarnego to bym sobie sprawiła ładny czerwony frak Heh.
wątek zamknięty
Klami a mi się podobają obie wersje  🤣  no i popieram-biedna teraz jesteś  😜
wątek zamknięty
Jeszcze żeby mnie samej tak troche nie kusił powrót do czerni to spoko... ale nie bez przyczyny napisałam tego pierwszego posta. :/

Do czerni pasowałabym marynarka, która mi sie podoba. O, ta na przykład: http://www.ebay.de/itm/Spooks-riding-Showjacket-Lena-in-bordeaux-Grose-M-/130872117864?pt=Sport_Alle_Sportbekleidung&hash=item1e78960a68
wątek zamknięty
Klami, siodło masz dość ciemne, ja bym spróbowała ubrać do tego reszte czarnego. I zobaczyć 😉
A co do czerwonego fraka to ja też miałam swego czasu wizje bo mi się mega podobał.
A te twoje  czarne ogłowie prestiga...... zabiłabym za nie!!!
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 sierpnia 2013 18:27
Klami nie łatwiej mieć już dwa komplety sprzętu? 😁
wątek zamknięty
xxagaxx, na pewno mam taka fotę na dysku. W całym czarnym sprzęcie poza siodłem, no i zapewne napiersnikiem.
A ogłowie kocham. I po tylu latach nadal nic a nic mu nie dolega, po wyczyszczeniu jak nówka prawie. Nawet teraz jak chciałam sie wyzbyć czarnych rzeczy to miałam problem z wystawieniem ogłowia.

ChingisChan hahaha. tyle kasy żeby miec wszystko skompletowane pod dwie wersje to nie mam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2013 18:30
Klami, ja też zdecydowanie głosuję za czarnym osprzętem! I czerwonym frakiem do padu z Maritimu 🙂
wątek zamknięty
Pytanie. Czy ktoś coś mówi marka firmowa przez Johna Whitakera. Kilka rzeczy mi się spodobało, sa dostępne w Arcusie. Tylko nie wiem czy warto. ?? Miał ktoś doczynienia ?
Jeszcze drugie pytanie. Widział ktoś gdzies może jeszcze te ochraniacze transportowe, ale full ?? http://konik.com.pl/treveller-ocean-schockemohle


Proszę. Czerń z czerwienią plus brązowe siodło i niesety napiersnik.


wątek zamknięty
Jak dla mnie bardzo fajne. Naierśnik psuje, ale on sam w sobie jest brzydki niezależnie od koloru :P
wątek zamknięty
Również jestem za czarnym osprzętem  😁
To brązowe siodło nie rzuca sie aż tak bardzo w oczy  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.