Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Moon, ależ z was uroki!
anai dzięki  :kwiatek: , jak yt się na mnie odobrazi i zacznie działać, to będę miała filmik 🙂
wymodelowana  :kwiatek:
kolebka ten wzorek na zadzie... Jest świetny 😀
Moon sprzedałam Muskata, bo był jaki był, a ja nie mogłam mu poświęcać tyle czasu ile wymagał, by normalnie pracować i nie kombinować. Ale to tylko jeden z powodów. Ten poruszyłaś, więc odpowiem - chciałam młodego konia, bo nie wykluczam dalszego rozwoju, a na starego profesora z dobrym ruchem mnie nie stać 😉 Poza tym wybrałam sobie konia łagodnego, z dobrym charakterem, i nie ja bezpośrednio go zajeżdżałam. Ja wsiadłam, gdy kobyła była już w pełni przygotowana na noszenie jeźdźca. I jest niesamowicie przewidywalna. Bardziej, niż Muskat był kiedykolwiek.
kolebka, ale masz świetny wzorek na zadku 😀
baffinka, Ty to nawet drągi masz pod kolor ochraniaczy 😀

A my tu dzisiaj zaglądamy ze zdjęciami z wczoraj, dopiero na takich zdjęciach widzę jak bardzo zero mięśni ma, ale będzie dobrze, póki co kilka jazd tylko za nami :P Za kilka miechów zrobię porównanie o ile matura mnie nie zwali ze stajennego szaleństwa :P





Moon   #kulistyzajebisty
20 października 2013 20:55
Dzięki dziewczyny, szczerze powiem, że o dziwo zadowolonam z fotek na których widnieje ma osoba. Albo Strzyga w końcu nauczyła mnie uśmiechać się do zdjęć ;-)

xxmalinaxx, dzięki za wyjaśnienie, ma ciekawość została zaspokojona  😉


Karmelek1700, ale Twoje ogoniaste też niczego sobie wygląda, mimo kiepskiej foty, więc do roboty i focić!  😉

kolebka, gdyby nie Twój polar można by pomyśleć, że środek lata, takie słońce mieliście!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 października 2013 21:10
Moon, ten uśmiech to orka na ugorze  :P Ale jest coraz lepiej =)
zoriczkowa jak miło zobaczyć Was w dobrej formie na r-v  💘
Moon proszę bardzo 😉
Anai dzięki  :kwiatek: wybrałam te zrobione po przewalczeniu focha  😁
Strzyga Ty się nie musisz o mnie bać 🙂 patrze tylko przez ułamek sekundy, więc nic mi nie grozi. Parkury pokonuje, szeregi gimnastyczne wszelkie pokonuje i nawet na rozprężalni na zawodach na nikogo nie wpadam ;]
kolebka  :kwiatek: lans musi być hehe. Świetnie rudy wygląda  😀
Muchozol dzięki  :kwiatek:
Zoriczkowa szybko odrobicie te mięśnie  :kwiatek: powodzenia
Burza, Hermes dziękujemy, a zawody to T.R.E.C
tutaj można poczytać nieco więcej.
I jeszcze jedno.

i tutaj jakieś nie z zawodów
anai no ja właśnie sprawdziłam, mega wygodnie!

kolebka to wzorek super dopasowany, konisko jak już pisałam, przepiękne  😜

Muchozol jaki tam mniej fajny, każdy jest na swój sposób fajny! wpadnę na pewno 😉

A ja mam dla Was filmik  😎
YT postanowiło współpracować i wreszcie mogłam go dodać.


Na początku widać lekkie nieporozumienie - żeby nie było, że tak różowo jest 🙂
Kochani pomorzanie!
Jesli ktos dysponuje wolnym czasem, samochodem i checia pomocy, prosze dajcie znac na pw.
Bede mega hiper wdzieczna! Potrzebuje bardzo duzej przyslugi, na ile bede mogla to sie odwdzieczne na pewno.
Dzieki!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 października 2013 18:25
Żeby nikt o nas nie zapomniał, robić nic konkretnie nie możemy za to dalej fotografowie Zajka kochają :kwiatek:
takie małe poza sesyjne słodkości by Kasia Okrzesik 💘
Zairka, to jest najpiękniejsze wasze zdjęcie świata! bez stylizacji, upaprany błotem- prawdziwie, pięknie i magicznie!!!!
Zairka Absolutnie zgadzam się z Burzą. Prawdziwe, cudowne, dużo bardziej w moim guście 🙂
Zairka, i tak trzymaj! fotka bardzo fajna hehehe
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 października 2013 18:50
Zairka-w 100% zgadzam się z Burzą  🙂 Cudowne!
Burza-koniecznie chwal się robotą z Piorkiem  🙂 Ja tu widzę jakieś mega postępy  😀

Ja się pochwalę zdjęciami z pracy, bo dostałam cudowne od Ady Szewczak. Złapała mnie przy pracy z super fajnym arabskim młodziakiem. Uwielbiam tego konia  😍  Oto 4ro letni ogier arabski Almanzor hod i własności SK Janów Podlaski, wcześniej w treningu wyścigowym i pokazowym, teraz od miesiąca pod siodłem w pracy ujeżdżeniowej. Zapowiada się chłopak cudownie  🙂

Milusia- Przepiękny z Was para!  A na Almanzorze jeździłam raz czy dwa za mojej kadencji w wyścigowej  🏇

Fantazja
- Co tam u Was?
milusia, pochwalę się jak już będzie czym 🙂 na razie powiem tylko, że mam super kochanego, dobrego konia, zawsze byłam tego pewna a on i tak mnie zaskakuje. Jest cudowny a osiągnął już to co kiedyś dla mnie było szczytem tęczy, przy zwykłym jeżdżeniu sobie. Ogromną rolę spełnili tu cudowni ludzie dookoła mnie którzy w cały proces mieli wkład- trenerzy, wet, pasowacz siodeł, masażystka, żywieniowcy. Serio, ja to mam szczęście. O, tak się rozklejam no 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 października 2013 18:56
Burza-powiem tak: On to ma szczęście, że ma właścicielkę, która zapewniła mu to wszystko dzięki czemu może się rozwijać, co nie zmienia faktu, że jest cudowny i nadzwyczajny  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
21 października 2013 19:04
milusia, obłęd! Tak jak nie lubię arabów, tak ten w wersji "jestę dresażystę" wygląda super!
I bardzo Ci do twarzy w tym kasku, jest tak naprawdę niewiele osób, które ładnie w nich wyglądają  😉

xxmalinaxx, a pfy niedość, że tylko jeden to jeszcze taki krótki :P
Ale pocieszę Cię,  Henio dziś miał koncepcję galopu z prawej ręki... na lewo. (Gdzie na lewo jest deko gorszy zawsze i jeszcze do niedawna zagalopowanie z lewej było deko z rozpędu...) Cóż, urzeźbiłam lewą stronę zatem zacnie  🤣

Burza, no właśnie - na mini foto na avku widzę munsztuk w Piórkowej facjacie! No, no zapowiada się meeegaa, więc nie żydź i wstaw foty! :P
milusia, jeszcze mogłabym lepiej, na tym polu mam szansę się sprawdzać ile fabryka wlezie i się poprawiać 🙂

Moon, jeszcze kilka dni serio 🙂 jak się uda to się obfocę jeżdżąc cywilizowanie pod czyimś okiem. Dla mnie to za wcześnie i za gruba sprawa, ogarnięcie siebie z tym majdanem trochę trwa 😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 października 2013 19:13
Moon-ja w sumie jakąś wielką wielbicielką arabów nie byłam, ale też nie dyskryminowałam ich, ale od miesiąca mam w zasadzie same ogiery arabskie do jazdy i jest malinowo, ale ten jest wyjątkowy. Dawno, a może nawet nigdy nie jeździłam na takim koniu  🙂 Ma wszystko to czego szukałabym u konia wierzchowego, no może mógłby być większy ciutkę  😉 ale nadrabia jezdnością, ruchem, charakterem, chęcią współpracy itd  😉
A kask to wymarzony i wyczekany, dostałam w prezencie od brata, w sumie to było ryzykowne bo nigdy nawet nie mierzyłam takiego modelu-ale trafiliśmy z rozmiarem i modelem. czuje się w nim fantastycznie i fajnie prezentował się na czworoboku.
TY z Młodym to para jak z katalogu  💘
Tristia-i jak było?  😀
Burza-wiesz zawsze można lepiej, ale myślę, że chłopak i tak ma raj na ziemi z Tobą  😉

edit
dodaje jeszcze jedno i uciekam 🙂
milusia jeeeeeny jaki boski!!! ja kocham araby miłością wielką, ale ten skradł moje serce mega mocno!!! 😉 cudowny jest! pięknie się razem prezentujecie!! zazdroszczę strasznie takiej pracy! 😉
Moon cudowna sesja, jak to magazynu!!! wyglądacie kwitnąco!!!
xxmalinaxx super młoda! pokaż jej więcej!!! 😉
Zairka super wyglądacie!!! zdjęcie ujmujące niezwykle!!!  😍
milusia a startowałaś teraz na jesiennym?
milusia, dziękuję, oby 🙂 zobacz ile ty sama wyciągnęłaś ze Zwiastuna, a na początku chyba się nie spodziewałaś 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 października 2013 20:53
Burza-fakt, nie spodziewałam się, że ta moja ruda małpka da z siebie tyle  🙂
Epikea-tak startowałam na ogierze Alert, pracujemy ze sobą również niewiele ponad miesiąc, chłopak równie pojętny i miły do jazdy i udało się wygrać L3 i P1  🙂
gryglodor-no z pracą to mi się udało  😀
Jak tam maluszek?
milusia  ale boski  ! chwyta za oko  😜
xxmalinaxx ale wielkie postępy robicie ! Szok  🙇
Zairka  takie naturalne , rodzinne zdjęcie , super 😀
Moon ależ zazdroszczę takich pięknych zdjęć  😉
Elena bardzo klimatyczne zdjęcia 🙂

A my się skromnie przypomnimy , bo mamy parę nowych zdjęć 🙂
U nas praca niestety idzie bardzo powoli , gdybym tylko miała więcej czasu i chęci , bo Karen taak się stara  💘


edit. fot. Cocosowo



Milusia przyjemny chłopak, przypomina mi moją Wenezuelkę jeszcze z czasów poprzedniej stajni 🙂
Moon konie nigdy nie są idealne i dobrze, bo nie byłoby nad czym pracować 😉
gryglodor nie mam niestety na tyle czasu i ludzi pod ręką, żeby pokazywać jej więcej niż pokazuje teraz 😉 Jak tylko coś mam, to wrzucam.
dommaz hehe, dzięki  :kwiatek: Ktoś kiedyś powiedział mi, że junior i młody koń to bardzo złe połączenie, najwyraźniej nie jest tak tragicznie 😉 Piękne zdjęcia macie, zazdroszczę.

A ja się pożalę...
Zaliczyłam dziś zderzenie z samochodem - na szczęście tylko "lusterkowe", przy wysiadaniu z autobusu zostałam zgarnięta przez busa "Siódemki", który pomykał hyżo chodnikiem, zupełnie nie zastanawiając się nad tym, czy z zatrzymującego się mpk nie wysiadą przez przypadek ludzie... Dostałam w ramię, dośc boleśnie, ale na szczęście nieszkodliwie, a on pozbył się kawałka lusterka. Kwintesencją tej sytuacji był fakt, że pan nie wysiadł, nie zainteresował się mną za bardzo, uchylił tylko szyby pytając: "Nie poobijała się?". Nie, połaskotała...

Za to kobyła -->  💘
anai moon zoriczkowa domaz piękne, klimatyczne zdjęcia  😍
Zairka widziałam już na FB piękne  😍 jak sie czuje Zajuś?
milusia piękne zwierzątko  🙂

anai dziękuję bardzo mi miło  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 października 2013 05:10
Zairka, to zdjęcie jest cudowne, między Wami jest tak niesamowita więź, że aż serce mięknie 😍 jak się czuje koniowaty?
milusia, ale boski chłopaczek!
dommaz, duża ona chyba jest prawda? Ale ładna! 🙂


A mnie chyba dopadł kryzys jeździecki jakiś. Na treningach mi coś średnio wychodzi, chłopak mi się zapiera, ja szarpie, sama się też zapieram i wygląda to średnio. Wczoraj na skokach na początku było fajnie, a potem tak schrzaniłam, że cud że ten koń mnie nie wysadził. Jednak jak się majstruje nad wyższymi przeszkodami to może się to różnie skończyć. W dodatku naciągnęłam sobie konkretnie coś w nodze, że ledwo chodzę i od wczoraj walczyy o życie mojego kociaka. Ehh jak to się mówi, jak nie urok to.. Dobra, pożaliłam się można szykować się do szkoły 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się